Zarejestruj

4 i więcej szkód na pojeździe w AC

Forum o ubezpieczeniach AC (Auto Casco) samochodów? Jaka firma ma najlepsze OC? Gdzie nie robią problemów z wypłatami odszkodowań? Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

4 i więcej szkód na pojeździe w AC

Postprzez matrus2 » Pt gru 08, 2017 2:25 pm

Dzień dobry,

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa ze zgłaszaniem szkód. Na wstępie powiem, że przedłużyłem ubezpiecznie w ac w alianz, jednakże mam jeszcze ponad tydzień ubezpieczenia w innym towarzystwie. W przeciągu roku zgłosiłem dwie szkody komunikacyjne. Ostatnio jednak jakiś wandal porysował mi klapę, mam także uszkodzony zderzak i jedno małe wgniecenie prawdopodobnie od kamyka na autostradzie. Polisę już wykupiłem, zastanawiam się, czy teraz zgłosić wszystkie trzy szkody na koszt aktualnego jeszcze towarzystwa, czy może tylko klapę. Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli następny cały rok wykażę bezszkodową jazdę to nie będą miał zwyżki. Wiem, że towarzystwa mają wgląd do wszystkich szkód. Proszę o radę, jak najlepiej zlikwidować te szkody, dodam, że auto jest nowe i raczej na własną rękę nie będę tego naprawiał.

Doradca reklama

Podpowiadam

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: 4 i więcej szkód na pojeździe w AC

Postprzez versus » Pn gru 11, 2017 1:05 pm

Dane dotyczące szkód będą widniały w systemie po ich zgłoszeniu i dokonaniu wypłaty. Jak je zgłosisz teraz, to "zwyżki" i tak będziesz miał w przyszłym roku, gdyż do tego celu liczy się data wypłaty odszkodowania a nie data szkody.

Powrót do Ubezpieczenie AC