Zarejestruj

Fikcja posiadania AC w PZU

Forum o ubezpieczeniach AC (Auto Casco) samochodów? Jaka firma ma najlepsze OC? Gdzie nie robią problemów z wypłatami odszkodowań? Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Fikcja posiadania AC w PZU

Postprzez myszyn2017 » Pn paź 16, 2017 3:45 pm

Żenada. Będąc wieczorem pod Myszyńcem w lesie złapałem dwie gumy z racji tego, że zostałem zepchnięty przez tira na pobocze. Miałem w PZU AC i zadzwoniłem do operatora po pomoc drogową. Zostałem olany - ważne dla niego było, czy felgi są uszkodzone. W innym przypadku miałem płacić za pomoc. Jak w nocy, w lesie mogłem określić stan felg. Zaoferowano mi pomoc spod Radzymina, która mogłaby dotrzeć do mnie za ok. 4 h. W polisie PZU nic nie było na temat warunków, jakie dodatkowo mam spełnić. Punkt brzmi PZU Pomoc w drodze (organizacja pomocy na drodze i pokrycie jej kosztów). Samodzielnie zorganizowałem pomoc ze Szczytna i dodatkowo Pan od lawety zorganizował wulkanizatora i wymianę opon oraz naprawę felgi. Wysłałem zdjęcia uszkodzonych opon i felgi do PZU (tam nadano sygnaturę sprawie i cisza). Tak samo można pisać na Berdyczów jak do PZU. Po miesiącu ( w PZU na stronie piszą, że w ciągu dwóch dni uzyskamy informację o załatwieniu sprawy) zadzwoniłem do PZU i dowiedziałem, że ta instytucja nic nie ma sobie do zarzucenia, działała profesjonalnie i tylko ja sprawiam kłopot.
Posiadanie ubezpieczenia AC w PZU jest funta kłaków warte.
Jakie konkluzje z tego zdarzenia - omijajcie wielkim łukiem PZU bo w potrzebie zostawi nas na lodzie, stosuje zasadę płać ubezpieczenia a twoje bóle są naszymi bólami, ale radź sobie sam.
Ostatni raz dałem się nabrać na ubezpieczenia w PZU.

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Fikcja posiadania AC w PZU

Postprzez ciekawy » Pt lis 17, 2017 1:11 pm

Niestety na delikatnie mówiąc niekompetentnych ludzi można i trafić również na infolinii PZU. Czasami pomaga metoda stara jak świat - posłanie kilku nieprzyzwoitych słów.

Zwrócono Ci koszty? Założono nr szkody?

Powrót do Ubezpieczenie AC