Zarejestruj

młody kierowca nie zgłoszony zrobił szkodę

Forum o ubezpieczeniach AC (Auto Casco) samochodów? Jaka firma ma najlepsze OC? Gdzie nie robią problemów z wypłatami odszkodowań? Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

młody kierowca nie zgłoszony zrobił szkodę

Postprzez kosmita1313 » Pn wrz 11, 2017 12:36 pm

Mam polisę w link4 OC i AC.Nie zglosiłam syna.Niedawno zrobił prawo jazdy i nie pomyslałam o zgloszeniu go.Wczoraj mial stłuczkę.Czy dostanę odszkodowanie z polis?

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: młody kierowca nie zgłoszony zrobił szkodę

Postprzez LINK4Ekspert » Wt wrz 12, 2017 8:25 am

kosmita1313, jeśli był Pan Poszkodowanym to dla wypłaty odszkodowania z OC nie ma to znaczenia.
W przypadku wypłaty z AC zostanie zastosowane potrącenie odszkodowania o kwotę udziału własnego – 2000 PLN.
Żeby uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości należy zgłosić młodego kierowcę jako użytkownika pojazdu, co naturalnie spowoduje przeliczenie składki, ale jednocześnie zapewni pełną odpowiedzialność na przyszłość. W tym celu zapraszamy do kontaktu z Infolinią.

EKSPERT LINK4 ----- udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi

Początkujący

Postprzez kosmita1313 » Wt wrz 12, 2017 6:04 pm

Bardzo dziękuję za pomoc i oczywiście tak zrobię.Pozdrawiam.

Początkujący

Postprzez Dawid0409 » Wt wrz 19, 2017 1:04 pm

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

Powrót do Ubezpieczenie AC