Zarejestruj

Pożyczka na sfinansowanie AC i OC

Forum o ubezpieczeniach AC (Auto Casco) samochodów? Jaka firma ma najlepsze OC? Gdzie nie robią problemów z wypłatami odszkodowań? Opinie i pomoc w rozwiązywaniu problemów.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Pożyczka na sfinansowanie AC i OC

Postprzez hampot » Cz kwi 13, 2017 9:12 am

Sytuacja niecodzienna. Kupiłem drogi samochód, a dwa dni później pojawił mi się poważny wydatek. Zarabiam dużo, ale muszę do poniedziałku zapłacić 6 tysięcy za ubezpieczenie w opcji całorocznej, albo 3,5 tysiąca w opcji półrocznej. Co proponujecie? Czy na coś takiego można dostać pożyczkę? Ale taką, która nie zniszczy nas finansowo?

Doradca reklama

Podpowiadam

Zasłużony
Podziękował : 4 razy

Re: Pożyczka na sfinansowanie AC i OC

Postprzez mfind » Cz kwi 13, 2017 9:20 am

Najprawdopodobniej każdy bank udzieli Ci kredytu na taką kwotę, porównaj oferty i wybierz najkorzystniejszą dla siebie.

Jeśli chodzi o cenę ubezpieczenia, skontaktuj się z nami (www.mfind.pl) , postaramy się znaleźć dla Ciebie lepszą ofertę :)

Początkujący

Postprzez etka » So kwi 15, 2017 7:22 pm

Szokujące, że cos takiego piszecie jako przedstawiciele banku. Na pewno złoży dziś wniosek i do poniedziałku będzie miał wypłacony kredyt ;] Jeślu puścisz jeszcze dzisiaj wniosek do Mikro rata, to kolejnego dnia kasa będzie u ciebie. z taką kwotą nie będzie problemów - spłatę można rozłożyć na długo, ale to już sobie dopasuj pod swoją sytuację finansową.

Zasłużony
Podziękował : 4 razy

Postprzez mfind » Wt kwi 18, 2017 7:41 am

etka napisał(a):Szokujące, że cos takiego piszecie jako przedstawiciele banku. Na pewno złoży dziś wniosek i do poniedziałku będzie miał wypłacony kredyt ;] Jeślu puścisz jeszcze dzisiaj wniosek do Mikro rata, to kolejnego dnia kasa będzie u ciebie. z taką kwotą nie będzie problemów - spłatę można rozłożyć na długo, ale to już sobie dopasuj pod swoją sytuację finansową.

My nie jesteśmy przedstawicielami banku.

Początkujący

Postprzez hampot » Śr kwi 19, 2017 9:30 am

Wielkie dzięki - dostaliśmy tą pożyczkę w kilka godzin. Trochę były obawy, bo te warunki zaskakująco dobre jak na pożyczkę. Ale rzeczywiście - rata taka, jak wyszła z kalkulatora. To teraz trzeba spłacić, ale najważniejsze, że wyszedłem z problemu.

Początkujący

Postprzez etka » Cz kwi 20, 2017 4:22 pm

Cieszę się, że mogłam pomóc. Ogólnie w ostatnim czasie wielu moich znajomych brało te pożyczki. Pamiętaj, że pożyczki można tak samo jak kredyty, spłacać przed terminem. I wtedy też te koszty sobie ograniczasz. A na jakich dokładnie warunkach ta spłata to już patrzcie w regulaminie.

Początkujący

Postprzez hampot » Pt kwi 21, 2017 9:33 am

To ja dziękuję. Tak późno doszedłem do tego, że to jedyna słuszna droga... Cudownie się udało. Gdyby jeszcze ubezpieczyciel dawał opcję spłaty w ratach miesięcznych, to byłoby spoko, a tutaj minimalna płatność za pół roku. I weź tutaj się nie stresuj :(

Powrót do Ubezpieczenie AC