Zarejestruj

Praktyki zawodowe w Europie

Ubezpieczenia w razie chorób oraz za urlopy macierzyńskie. Ubezpieczenia wypadkowe zabezpieczające przed wypadkami przy pracy i chorobami zawodowymi.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Praktyki zawodowe w Europie

Postprzez asdgasega » Pt mar 06, 2015 7:58 pm

Witam, mam praktyki zawodowe we Włoszech, zawód Informatyk i potrzebuje ubezpieczenia. Nie wiem tylko jakie wybrać, znalazłem jakieś na LINK4 ale nie mam pojęcia czy bedzie dobre. Myślę o pakiecie elastycznym czyli Koszty leczenia + Assistance,NNW, OC w życiu prywatnym.

I teraz tak czy to wystarczy czy znacie jakieś lepsze, bardziej odpowiednie i w miare fajne cenowo? Z góry dzięki :)
Ostatnio edytowano Pt mar 06, 2015 10:47 pm przez Finansolog, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Reflink

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Praktyki zawodowe w Europie

Postprzez annak1974 » Cz mar 19, 2015 1:30 pm

wybrałabym bardziej zaufane firmy - PZU, WARTA, HESTIA

Bywalec forum

Postprzez EkspertPZU » Pt mar 20, 2015 11:30 am

asdgasega,
polecam Ci ubezpieczenie Wojażer - PZU Pomoc w Podróży. Jest to ubezpieczenie turystyczne, jednak chroni również osoby, które przebywają za granicą w celach zarobkowych lub odbywają tam praktyki zawodowe. Zakres tego ubezpieczenia jest bardzo duży. Zawiera między innymi koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie bagażu (w tym np. laptopa czy aparatu fotograficznego), Assistance. Zakres możesz sam dostosować do swoich potrzeb. Cena ubezpieczenia jest bardzo korzystna, a jeśli posiadasz status studenta – przyznamy Ci dodatkową zniżkę. Polisę możesz wykupić w trakcie rozmowy na naszej infolinii lub podczas spotkania z agentem, które zamówisz wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam
Ekspert PZU

Początkujący

Postprzez ipolisa24 » Wt kwi 28, 2015 8:34 am

polecam porównanie ubezpieczeń turystycznych WARTA, SIGNAL IDUNA i AXA
Ostatnio edytowano Wt kwi 28, 2015 9:42 am przez Finansolog, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Zakaz umieszczania linków reklamowych

Powrót do Ubezpieczenia chorobowe i wypadkowe