Zarejestruj

Compensa - ubezpieczenie dla sportowców

Opinie o ubezpieczeniach w TU COMPENSA. Porady i pomoc w rozwiązywaniu trudnych tematów i zagadnień.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Compensa - ubezpieczenie dla sportowców

Postprzez jagiello » Pt cze 20, 2014 12:55 pm

Czy Compensa oferuje ubezpieczenie dla sportowców? Wiem, ze sport bywa ryzykowny i warto byłoby się ubezpieczyć. Wiem, że np PZU ma taką ofertę, a czy Compensa również?

Zasłużony

Re: Compensa - ubezpieczenie dla sportowców

Postprzez Agnieszka » Pn paź 06, 2014 7:29 pm

tak - jak najbardziej

Początkujący

Re: Compensa - ubezpieczenie dla sportowców

Postprzez oecompensa » Cz sty 15, 2015 1:46 pm

jagiello napisał(a):Czy Compensa oferuje ubezpieczenie dla sportowców? Wiem, ze sport bywa ryzykowny i warto byłoby się ubezpieczyć. Wiem, że np PZU ma taką ofertę, a czy Compensa również?

Szanowny Panie,

tak, Compensa oferuje ubezpieczenia dla sportowców. W ramach ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), po opłaceniu dodatkowej składki, zakres ubezpieczenia może zostać rozszerzony m.in. o zdarzenia powstałe w następstwie wyczynowego lub zawodowego uprawiania sportu, a także o zdarzenia powstałe w następstwie uprawiania sportów ekstremalnych. W celu poznania szczegółów zachęcam do kontaktu z naszymi doradcami ubezpieczeniowymi lub biurami ubezpieczeniowymi oferującymi ubezpieczenia Compensa.

Stosowne informacje kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/siec-sprzedazy/tabid/64/Default.aspx.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa

Powrót do Compensa