Zarejestruj

Ubezpieczenie mieszkania w Compensa

Opinie o ubezpieczeniach w TU COMPENSA. Porady i pomoc w rozwiązywaniu trudnych tematów i zagadnień.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Ubezpieczenie mieszkania w Compensa

Postprzez Madzik » Wt sie 27, 2013 3:25 pm

Witam wszystkich (:

Wynajmuję mały lokal, ale rozglądam się za czymś większym, a razem z tym myślę już powoli o odpowiednim ubezpieczeniu. Polecano mi Compense, ale niestety nie wiem zbyt wiele o ich ofercie. Jakie są zalety?

Początkujący

Re: Ubezpieczenie mieszkania w Compensa

Postprzez klaudia » N wrz 01, 2013 3:05 pm

Ubezpieczenie w Compensa to wiele pakietów, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie. Dodatkową zaletą jest iż są bardzo niskie ceny:)

Bywalec forum

Postprzez Paulinga » Cz gru 26, 2013 9:00 am

Ja proponuję się nie ograniczać do jednego, raz poleconego, a już tym bardziej jeśli ktoś nie ponosił żadnej szkody, bo wtedy to w ogóle nia wiadomo czy warto czy nie. Ceną nie ma się też co sugerować najlepiej dobrać ofertę porównując z ofert kilku towarzystw. Ja ze swojej strony polecam porównywarkę -, gdzie dodatkowo jest kalkulator. Nie neguję compensy, neguję ograniczanie się do jednego podsłyszanego ubezpieczyciela:)

Zasłużony

Postprzez Agnieszka » Pt gru 27, 2013 7:06 pm

Madzik napisał(a):Witam wszystkich (:

Wynajmuję mały lokal, ale rozglądam się za czymś większym, a razem z tym myślę już powoli o odpowiednim ubezpieczeniu. Polecano mi Compense, ale niestety nie wiem zbyt wiele o ich ofercie. Jakie są zalety?

Polecam - ale nie da sie powiedziec wszystkiego jakie zalety bo niewiem co Ciebie by interesowało.

Bywalec forum

Postprzez jagiello » Pt cze 20, 2014 1:02 pm

to, ze niskie ceny akurat nie mowi zbyt wiele. warto wybrac pakiet odpowiedni do swoich potrzeb. a ubezpieczenie mieszkania to często spory wydatek, ale warto to zrobić. bo w przypadku głupiego zalania - kase wyciągasz od ubezpieczyciela. nie mówię o większych rzeczach jak np pożar

Powrót do Compensa