Zarejestruj

Najlepsza polisa emerytalna

Ubezpieczenia emerytalne i rentowe - dyskusje, porady, pomoc. Wcześniejsze emerytury, renty inwalidzkie, rodzinne, orzecznictwo niezdolności do pracy.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Najlepsza polisa emerytalna

Postprzez rychard » Śr cze 18, 2014 3:30 pm

Leon napisał(a):Ostatnio znajomy podrzucił Mi taki pomysł :) , sam sobie wybrał ubezpieczenie inwestycyjno-ochronne , ciekawe rozwiązanie na oszczędzanie :)
[*]http://www.generali.pl/klienci-indywidualni/inw-i-ochrona/ubezpieczenia-inwestycyjno-ochronne/pro-familia[*]

Rzeczywiście fajny pomysł :) Byłem na stronie i zapoznałem się z ofertą, myślę, że i ja z niej mogę skorzystać.

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Najlepsza polisa emerytalna

Postprzez AgentKatowice » Śr lip 16, 2014 12:55 pm

Najlepsze polisa emerytalna jak sama nazwa wskazuje, to taka, która w wieku emerytalnym zapewni nam komfort i dogodną rację bytu :).

Licz na siebie, zawsze było, chociaż lekko egoistyczną, ale jakże na czasie domeną.

Dzięki Indywidualnym Programom Emerytalnym mamy możliwość odkładania już od 100 zł miesięcznie, oczywiście jest to objęte czasem opłacania składki, co zazwyczaj wynosi ok. 15 lat i zabezpieczenia swojej przyszłości.

Taki Program jest jednocześnie naszą polisą ubezpieczeniową i możemy również zaznaczyć w niej osoby uposażone, czyli takie, które w razie naszych problemów mogą otrzymać świadczenie.

Zazwyczaj programy umożliwiają również zysk.

Poprzednia strona

Powrót do Emerytura i renta