Zarejestruj

ERGO-HESTIA-opinie

Forum dyskusyjne o ubezpieczeniach STU ERGO HESTIA SA. Opinie i rozwiązywanie problemów, kalkulatory ubezpieczeń, symulacje składek, zniżki.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

ERGO-HESTIA-opinie

Postprzez malinka » So sty 19, 2013 10:10 pm

Chciałabym się dowiedzieć jakie są Wasze opinie o firmie Ergo-Hestia. Mam tu na myśli wiarygodność, kontakt oraz podejście do klienta. Czy warto korzystać z usług tej firmy? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Początkujący

Re: ERGO-HESTIA-opinie

Postprzez antek » Pn sty 21, 2013 10:30 pm

Sam osobiście nigdy nie korzystałem z usług Ergo Hestii ale słyszałem, że oferowane przez nich polisy są na niskim poziomie. Nie ma tam za dużego wyboru usług, co za tym idzie klientów jest mało.

Bywalec forum

Postprzez Rabler » Pt sty 25, 2013 12:26 pm

Mało klientów? To druga największa firma w Polsce ;)

Początkujący

Postprzez koszyk » Pt mar 01, 2013 11:59 am

Jest to dobra firma ubezpieczeniowa, chociaż na pewno nie najlepsza, ale czy aż tak bardzo warta ubezpieczenia to nie do końca się zgadzam, ponieważ znajomi mieli nieprzyjemności z ergo hestią i zrezygnowali.

Bywalec forum

Postprzez Andrzejek12 » So mar 23, 2013 10:10 am

antek napisał(a):Sam osobiście nigdy nie korzystałem z usług Ergo Hestii ale słyszałem, że oferowane przez nich polisy są na niskim poziomie. Nie ma tam za dużego wyboru usług, co za tym idzie klientów jest mało.

No właśnie, coś tu nie pasuje, bo jest to jedna z największych firm w Polsce, a gdyby klientów nie było to i Ergo Hestii by nie było.

Bywalec forum

Postprzez Jumex » So mar 30, 2013 12:35 pm

Mój znajomy ma tam dom ubezpieczony i jest zadowolony.
Zawsze we wszystkim mu doradzają i opłaty nie za wysokie.

Początkujący

Postprzez miki » Pt sty 03, 2014 9:04 pm

mam pełne ubezpieczenie w hestii i niestety to firma slizgacz , pracownicy maja krótki staż i brak poszanowania dla klienta, braki w kosztorysach i niepełne wypłaty...wiem bo sam to odczułem....nie polecam

Początkujący

Postprzez Bumbas » Śr mar 19, 2014 12:32 pm

Ja byłem z tą firmą związany przez 3 lata, póki sprzedałem samochód. Naprawdę ich dobrze oceniam. Ciekawą mają ofertę i dbają o klienta. CO więcej mogę powiedzieć. Warto skorzystać z Ergo Hestia.

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez Ogrodolandia » Pt sty 09, 2015 8:05 pm

Sama jestem ciekawa - otrzymałam od nich ofertę. I tak się zastanawiam - bo nie zależy mi, kosztem nieco niższej składki spadło moje poczucie bezpieczeństwa.

Początkujący

Postprzez Merigold » So lut 21, 2015 1:20 pm

NIE NIE NIE!!!!
Nie ubezpieczajcie żadnego sprzętu w tej Firmie. Ja 3 lata temu zostałam naciągnięta na ubezpieczenie lodówki. Niestety się zepsuła po gwarancji producenta i od ponad 2 miesięcy nie mam lodówki. Serwis przysyłany przez ErgoHestię jest niekompetentny, a Serwisanci chamscy i niekulturalni, 4 krotnie wymieniali losowe elementy w lodówce która do dziś nie działa. Przy 5 wizycie chcieli wymieniać od początku, dopiero pismo wezwania do uznania szkody całkowitej doradzone przez Rzecznika Praw Konsumenta, przyniosło efekt ale tylko pozorny. Przyznano kwotę 1099zł, za które nie mogę kupić sprzętu o takich samych parametrach. Potwierdził to Kierownik najbliższego Euro AGD i sam wystosował pisma w celach wyjaśnienia całej sytuacji. Ale jak dotąd ani on, ani Ja dzisiaj dzwoniąc ponownie do CAS nie uzyskałam żadnej informacji. Ponownie już nie wiem raz który mam czekać aż się ktoś ustosunkuje. A czas leci...od Bożego Narodzenia nie mam lodówki zaraz będzie Wielkanoc i jak się za tą sprawę prasa i media nie wezmą to pewnie jej nie będę mieć... Opada mi wszystko! Gdyby nie to cholerne ubezpieczenie już dawno kupiłabym nową lodówkę, albo wezwała kogoś kompetentnego a tak mam związane ręce i nie mam gdzie jedzenia trzymać. Codziennie moja rodzina ryzykuje zatrucie, ale to ErgoHestii nie obchodzi. TO jest jakaś totalna PARANOJA!!!! Więc nie wykupujcie żadnych ubezpieczeń w tej firmie!!!!
Za ten post autor Merigold otrzymał podziękowanie od:
wladch4

Następna strona

Powrót do Ergo Hestia