Zarejestruj

Gdzie najtańszy kredyt na dowód teraz?

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Jakub

Re: Gdzie najtańszy kredyt na dowód teraz?

Postprzez Jakub » Śr wrz 25, 2013 8:48 am

Najtańszy kredyt bez zaświadczeń i w dodatku z opóźnieniami w BIK? Będzie ciężko. Banki z reguły odbijają sobie wysokie ryzyko dodatkowymi opłatami. Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku jest najczęściej konsolidacja. Wtedy bank zbiera wszystkie Twoje kredyty w jedną ratę (także te zaległe), wydłuża okres spłaty. W ten sposób płacisz znacznie niższą ratę co miesiąc (można złapać oddech) i dodatkowo możesz uzyskać dodatkową gotówkę w ramach tego kredytu konsolidacyjnego. Zajrzyj tutaj: http://www.kredyty-gotowkowe.net/Kredyt ... pinie.html. Ja korzystałem z tej pożyczki i jestem bardzo zadowolony. Pamiętaj, że to znacznie lepsze rozwiązanie niż provident!

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Postprzez kluska12 » Śr wrz 25, 2013 9:49 am

Najlepszy jest teraz Vivus, który faktycznie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Z kolei Providentowi wszystko "powiewa". Odniosłam wrażenie, że nie ważne kiedy spłacisz, ważne, że kiedyś to zrobisz ^^ O pożyczki teraz jest naprawdę nietrudno.

Gość

Postprzez Gość » N wrz 29, 2013 4:30 am

marcindragon napisał(a):Ministerstwo niby obiecało w zeszłym roku, że tego typu pożyczki wrócą do banków. A jeśli to ma być bez bik to i tak czeka Cię parabank. A niektóre sprawdzają BIK - vivus sprawdza.
Zainteresuj się pożyczką Net Credit bo dają pierwszą pożyczkę za darmo i faktycznie na sam dowód. Z tego co czytałem na bezpozyczka BIK nie jest sprawdzany.

Trzeba pamiętać, że opóźnienia w spłacie kredytów bankowych mają swoje w BIK=u dopiero po 90 dniach od ich powstania. Do tego czasu droga do kredytów z BIK-iem jest wolna.

Net Credit dobra firma, owszem. Nie natrafiłem do tej pory na żaden, ale to żaden, zły wpis o tej pożyczce. A co do ministerstwa rostowskiego to nie ma co się spodziewać prawdy ani dotrzymywania słowa. Zamiast zlikwidować parabanki poszerzono ofertę polskich banków o zagraniczny Vanquis Bank. Tradycyjny bank, który może dawać karty kredytowe tym, którzy są już teraz niewypłacalni. Ładnie to nazwano „z obniżoną zdolnością kredytową”.

Początkujący

Postprzez Ubez » N wrz 29, 2013 11:52 pm

Powstały 2 nowe instytucje udzielające tak zwanych pożyczek chwilówek, na dowód.
- VIVUS
- OKMoney

Póki co mają one w swojej ofercie DARMOWĄ pożyczkę do 1000 złotych na 30 dni.
Czyli pożyczamy 1000 złotych, a za 30 dni oddajemy 1000 złotych, nie płacąc żadnej prowizji ani oprocentowania.
Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, może do mnie napisać.

Z chęcią będę pośredniczył w transakcjach między Państwem a serwisem.

Pozdrawiam

jedenzero

Postprzez jedenzero » Wt lis 19, 2013 8:42 pm

Najgorzej jak ktoś myśli, że może pożyczać w nieskończoność: na wakacje, laptopy, tablety i inne i nie oddawać pieniędzy. Nie da żyć się cały czas na kredyt. Ja też pożyczam, ale tylko gdy brakuje mi gotówki na pilne wydatki. Ostatnio pożyczałem, bo byłam przed wypłatą, a brakowało mi kasy na nowy piec (stary się zepsuł, a tu zima nadciąga i w domu zimno). Na ofertę chwilówki trafiłem na forum

http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html

Ale nigdy nie pożyczyłbym na takie głupoty jak nowe gadżety... Nawet na święta nie chciałbym pożyczać (lepiej urządzić je skromnie, niż potem bawić się z kredytami i ratami).

smoczek

Postprzez smoczek » Pt gru 06, 2013 6:35 am

Możesz i wziąć w Providencie, jeżeli nie przeszkadzają Ci opinie o tej firmie.
http://www.az-finanse.pl/t/provident-po ... entow.562/
Spróbuj skorzystać z pożyczek prywatnych , jak masz coś pod zastaw, to nie powinno być problemów.

Początkujący

Postprzez Izy123 » Wt gru 10, 2013 1:32 am

Pożyczki na dowód i jeszcze z zadłużeniem , to napewno kłopotliwa sprawa do załatwienia. Napewno będzie łatwiej o jakąś pożyczkę pod zastaw, ale o tym już ktos wspominał, bo tak w zasadzie niby dużo tych firm ale w pewnych sytuacjach jest problemem znależć odpowiednią

Początkujący

Postprzez Lena27 » Pn gru 16, 2013 4:48 pm

A jakie mają oprocentowanie?

Początkujący

Postprzez hospitalizowana » Pn sty 13, 2014 11:49 am

Ja z kolei skorzystałam z oferty Profi Credit i bardzo sobie usługi tej firmy chwalę. Oferta pożyczek bardzo dobra, firma rzetelna, wszystko na jasnych warunkach.

Początkujący

Postprzez marzenaew » Śr sty 22, 2014 2:01 pm

Podobno vivus daje pierwszą pożyczkę za darmo ..

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Finanse i kredyty