Zarejestruj

Gdzie pożyczka na wakacje

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Gdzie pożyczka na wakacje

Postprzez grani » N mar 18, 2018 6:22 am

O ile jestem w stanie zrozumieć, że czasem trzeba zaciągnąć pożyczkę na nieoczekiwane konieczne wydatki, o tyle wakacyjny wyjazd należy traktować w kategorii opcjonalnej decyzji. W tym przypadku zamiast pożyczki lepszym pomysłem byłoby odłożenie pieniędzy. W końcu takie rzeczy jak wakacje można zaplanować.

Początkujący

Postprzez matti » So maja 19, 2018 10:12 am

Mam podobne przemyślenia. Uważam, że nie należy zaciągać pożyczek na wydatki, które są opcjonalne i można się bez nich obejść. Rozumiem zaciąganie pożyczek w sytuacji, gdy życie przyparło kogoś do muru: choroba, skasowanie auta będącego narzędziem do zarobkowania, itp. W takim wypadku pożyczka (jeśli nie ma szans na kredyt w banku, który jest o wiele tańszy) będzie sensownym rozwiązaniem pozwalającym na poradzenie sobie z nagłą potrzebą gotówki.

Początkujący

Postprzez kamara » Cz cze 21, 2018 11:09 am

Aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu na poszukiwania dobrego kredytu, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Widziałam, ze tutaj https://habzafinanse.com.pl/ można zgłosić się po pomoc w znalezieniu odpowiedniego kredytu.

Początkujący

Postprzez corkie » Pn lip 16, 2018 4:56 am

Pożyczki powinny być traktowane jako ratunkowe rozwiązanie w przypadku nagłej potrzeby finansowej a nie jako regularne źródło szybkiej gotówki. Rozumiem sens brania pożyczki np. przy awarii samochodu, ale wczasy to chyba jednak można sobie zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zatem zamiast brać pożyczkę na wakacje lepiej odłożyć wystarczającą ilość pieniędzy.

Poprzednia strona

Powrót do Finanse i kredyty