Zarejestruj

Gdzie wziąć kredyt?

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Gdzie wziąć kredyt?

Postprzez janecczek23 » Pn sie 26, 2013 1:16 pm

ja też polecam Alio Bank, bardzo dobry bank, ciekawa oferta kredytowa.

Początkujący

Postprzez har3m » Pn wrz 16, 2013 2:03 pm

Coś w tym jest, Alior Bank faktycznie ma jedne z lepszych ofert kredytowych, ale tylko gotówkowych.

Początkujący

Postprzez Jacek26 » N wrz 22, 2013 4:34 pm

Polecam stronę o kredytach wpier poczytać. Zanim wybierzecie kredyt warto co wiedziec jak dzialaja kredyty i kredytodawcy.

http://www.forum-kredyty.pl

Początkujący

Postprzez Jacek26 » Wt wrz 24, 2013 10:14 am

Tak Alior jest dobry, jestem tam klientem.
Problem dla mnie jesli chodzi o kredyt jest taki ze sa stosunkowo nowi na rynku...

http://www.forum-kredytowe.pl

Bywalec forum

Postprzez kluska12 » Śr wrz 25, 2013 9:53 am

Każdy bank ma teraz w swojej ofercie kredyty. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z BNP Paribas. Myślę, że i Ty znajdziesz tam coś dla siebie ;)
Ofert kredytowych jest teraz naprawdę krocie.

moder

Postprzez moder » So wrz 28, 2013 6:03 pm

Jadzia napisał(a):Czym się różnią banki od reklamowanych np. kas stefczyka itp, gdzie lepiej wziąć kredyt? Gdzie korzystniejsze warunki?

Obrazek
Tym się różnią banki od kas oszczędnościowych czym różni się forum monetto od mbanku. Bezpozyczka reprezentuje parabanki, w skrócie myślowym to kredyty bez bik. Mbank z kolei reprezentuje bank, mianowicie BRE Bank. Kasy czyli SKOK-i, czyli wspomniana Kasa Stewczyka mimo że nie może być nazywana parabankiem z powodu licencji, którą ma, jednak jest bardzo daleko od banków. Kiedy SKOK upadnie nikt nie wie, może to być dziś, jutro. Nikt nie wie tak naprawdę co się dzieje z pieniędzmi w SKOK-ach. Jeśli szukasz kredytu to skieruj się pierwszej kolejności w stronę normalnego banku. SKOK-i, jak powszechnie wiadomo, wybierają przede wszystkim osoby starsze, emeryci i renciści. Są to statystycznie osoby niestety bardziej naiwne i mniej obeznane ze współczesnym systemem finansowym.

kabaczek

Postprzez kabaczek » Wt lis 19, 2013 8:41 pm

Ja też pożyczam, ale tylko gdy brakuje mi gotówki na pilne wydatki. Ostatnio pożyczałem, bo byłam przed wypłatą, a brakowało mi kasy na nowy piec (stary się zepsuł, a tu zima nadciąga i w domu zimno). Na ofertę chwilówki trafiłem na stronie http://www.kredyt-forum.pl Ale nigdy nie pożyczyłbym na takie głupoty jak nowe gadżety... Nawet na święta nie chciałbym pożyczać (lepiej urządzić je skromnie, niż potem bawić się z kredytami i ratami).

Początkujący

Postprzez hospitalizowana » Pn sty 13, 2014 10:20 am

Ja mam bardzo dobrą opinię o ofercie pożyczek Profi Credit - bardzo bezpieczne pożyczki na korzystnych warunkach. A sama firma jak najbardziej rzetelna, umowa bardzo jasna - po prostu pełen profesjonalizm.

Początkujący

Postprzez fajkowicz » N kwi 13, 2014 10:41 am

ja wziąłem sobie kredyt w sygma bank, babeczka w oddziale ogarnięta, prezencja na najwyższym poziomie. przeczytałem dokładnie umowę, spłacam regularnie, więc nie mam żadnych problemów. skusił mnie, ponieważ wziąłem sobie jeszcze kartę kredytową z programem partnerskim do zbierania punktów, które mogę na nagrody zamienić.

Początkujący

Postprzez janecczek23 » Śr kwi 16, 2014 11:26 pm

Każdy korzysta z jakiegoś psychologa, każdy ma własnego zaufanego bo właśnie w tym zawodzie zaufanie to podstawa dobrych relacji jak i postępów jakie każdy oczekuje chodząc do psychologa, www.maturitas.pl ja osobiście uczęszczam do Warszawy do firmy Maturitas, świetny psycholog.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Finanse i kredyty