Zarejestruj

Gdzie wziąć kredyt?

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Gdzie wziąć kredyt?

Postprzez amelcia » Pn maja 26, 2014 10:05 am

Według mnie najlepiej sprawdzic to na
http://www.forum-kredytowe.pl/f127/
dobrze jest porównac kilka różnych ofert, żeby dopasowac sobie tą, na którą Cię stac. Ja korzystałam z tej strony, dlatego, że nie chcialam biegac po bankach z zapytaniem o oferte, bo wiem ze przez to staję się mniej wiarygodna. Zawsze przecież biorą dane, które są udostępniane innym bankom. Dlatego polecam moje rozwiązanie :)

Bywalec forum

Postprzez japko » Cz wrz 25, 2014 8:16 am

Jadzia napisał(a):Czym się różnią banki od reklamowanych np. kas stefczyka itp, gdzie lepiej wziąć kredyt? Gdzie korzystniejsze warunki?

banki mają całkiem inne wymogi niż takie kasy, skoki i parabanki. Banki są bardziej rygorystyczne. W kasach i parabankach łatwiej jest pożyczyć pieniądze, ale pożyczki są droższe w porównaniu do pożyczek bankowych.

Początkujący

Postprzez forrisson » Wt paź 21, 2014 5:16 pm

Banki różnią się tym, że oferują bardziej ludzkie traktowanie w razie, gdyby nie udało się spłacać zobowiązania regularnie, czyli że nie narastają tak bardzo odsetki. Ponadto nie biorą prowizji, bądź jest ona stosunkowo niewielka. Niemniej taka oferta ma też swoje minusy, czyli to, że nie każdy może otrzymać kredyt. Znacznie lepiej wygląda to w przypadku takiego rozwiązania, jak pożyczka pod zastaw samochodu. Tutaj nie dość, że masz minimum formalności do wypełnienia, to jeszcze możesz cały czas korzystać ze swojego auta, więc o takiej umowie wiesz tylko ty i właściciel lombardu.

Bywalec forum

Postprzez rebeka » Cz paź 23, 2014 3:16 pm

To normalne, pożyczkodwacy tacy jak Provident, narażają się bardziej na możliwośc nieodzyskania piniędzy, dlatego mają wyższą marżę. Bank da Ci kredyt na lepszych warunkach, ale musisz wykazać, że będziesz w stanie go spłacić.

Początkujący

Postprzez baasia75 » Pt lis 14, 2014 9:25 am

Banki oczywiście udzielają pożyczek/kredytów na lepszych warunkach ale nie każdy dostanie kredyt. Natomiast firmy pożyczkowe udzielają pożyczek mniejszych kwot i mamy mniej czasu na ich spłatę, a ich koszt jest wyższy. Czasami można trafić na bezpłatną pożyczkę - jest to zazwyczaj pierwsza pożyczka w takiej instytucji, która chce zachęcić do powrotu do firmy.

Początkujący

Postprzez Benio11 » Śr gru 17, 2014 9:31 pm

Przy pożyczkach społecznościowych może być problem z szybkim uzyskaniem pieniędzy aczkolwiek nie jest to zły pomysł .Teraz sporo banków się reklamuje z łatwo dostępnymi pożyczkami a i wnioski można wysyłać przez Internet co dużo ułatwia sprawę .Można też znaleźć masę serwisów ,które mają ofertę z wielu banków i parabanków jak też pośredników i nie sądzę żeby to teraz stwarzało problemy o ile spełniamy kryteria danej firmy.

Początkujący

Postprzez thomas1969 » Cz sie 27, 2015 6:45 am

Polecam kredyt w PKO BP. Niska rata, mały procent, niska opłata za ubezpieczenie kredytu. Nawet kartę kredytową proponują za 45PLN rocznej opłaty. Warto!

Początkujący

Postprzez hampot » Cz paź 20, 2016 12:46 pm

Bierzcie też pod uwagę oferty pożyczek, ale tylko tam, gdzie te koszty nie są kosmicznie wysokie. Najlepszy tego przykład macie choćby tutaj - Sytuacja wygląda jak wygląda - ludzie myślą, że pożyczka to samo zło, a tymczasem naprawdę pożyczać można na dobrych warunkach.

Początkujący

Postprzez etka » Pt paź 21, 2016 7:47 pm

A na jakie konkretnie raty udało się wam rozłożyć te płatności tzn. jak niskie przy jakich odsetkach?
Bo średnio chce mi się wierzyć, że któraś firma pożyczkowa będzie chciała mało zarobić, rozkładając płatność na długi czasu.
Nielogiczne.

Początkujący

Postprzez aszczerbik » Pn lut 13, 2017 3:02 pm

Ja to się wolę nie pakować w te pożyczki w parabankach. W umowach często jest wiele haczyków i później kwiatki wychodzą. Biorąc kredyt w banku dostajesz przejrzystą ofertę, do tego bank sam sprawdza, czy poradzisz sobie ze spłatą.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Finanse i kredyty