Zarejestruj

Kredyt na mieszkanie- gdzie najlepiej?

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Kredyt na mieszkanie- gdzie najlepiej?

Postprzez FilipP » N paź 28, 2012 12:04 pm

Mamy zamiar wziąć kredyt na dokończenie budowy domu. Gdzie polecacie go zaciągnąć? Gdzie są najkorzystniejsze warunki i niskie odsetki?

Zygmunt12

Re: Kredyt na mieszkanie- gdzie najlepiej?

Postprzez Zygmunt12 » Pn lut 04, 2013 5:39 pm

Ja zleciłem poszukanie ofert dla mnie serwisowi, gdyż nie bardzo mi się uśmiechało przeszukiwać strony banków. A tak za darmo znaleźli dla mnie oferty i mogłem sobie wybrać najkorzystniejsze. Dużo czasu to nie zajęło, wystarczyło wypełnić kryteria i gotowe.

Początkujący

Postprzez Katalonia » Śr mar 27, 2013 5:08 pm

sprawdź porównywarki ofert.np. comperia.pl, która całkiem fajnie działa. ja do tego zawsze jeszcze biorę pod uwagę różnego rodzaju ranking kredytów mieszkaniowych i pożyczek, które ukazują się cyklicznie. Choć nie zawsze jest to dobre wyjście, bo nie wiem, czemu, ale nie uwzględniają wszystkich ofert na rynku, jak np kas stefczyka, które miały w jednym momencie dużo lepszą ofertę jeśli chodzi o oferty oszczędnościowe,a le ją przegapiłam.

Wydaje mi się, że www.bankier.pl co miesiąc albo co kwartał publikuje rankingi, warto też poczytać dedykowane forum o kredytach na mieszkanie.

Bywalec forum

Postprzez Jumex » So mar 30, 2013 12:40 pm

FilipP napisał(a):Mamy zamiar wziąć kredyt na dokończenie budowy domu. Gdzie polecacie go zaciągnąć? Gdzie są najkorzystniejsze warunki i niskie odsetki?

Teraz co trochę się zmieniają oferty tak wiec najlepiej korzystać z porównywarek.
Tak jak radzili Ci powyżej znajomi :)

Początkujący

Postprzez KonstancjaBielik » So kwi 14, 2018 10:32 am

Ja przed podjęciem decyzji skorzystałam z pomocy firmy http://financeh.pl/ , bardzo profesjonalne Panie doradczynie finansowe Ilona Makuch oraz Agata Krotla wybrały dla nasz najlepszą ofertę z możliwych. Dzięki temu byliśmy z mężem spokojni, że wszystko się dzieje jak należy i możemy mieć spokojną głowę. Polecam takie rozwiązanie bo to nic nie kosztuje, ich usługi są bezpłatne :)

Początkujący

Postprzez Aldix3 » N lis 11, 2018 4:24 pm

Wiele banków ma w swojej ofercie kredyty hipoteczne, jednak takie zobowiązanie trzeba wybierać z głową! W końcu będziesz je spłacał przez kolejne lata.

Żeby znaleźć najkorzystniejszy kredyt warto skorzystać z porównywarek, kalkulatorów lub internetowych rankingów kredytów hipotecznych... sposobów jest wiele, a o każdym z nich przeczytasz na http://dom.wp.pl/jak-szukac-kredytow-mieszkaniowych-co-trzeba-wiedziec-zanim-zdecydujesz-sie-na-kredyt-mieszkaniowy-6303692291229825a W ten sposób o wiele łatwiej będzie ci wybrać odpowiedni kredyt.

Powrót do Finanse i kredyty