Zarejestruj

opinie Nest Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: opinie Smart Bank - konto bezpłatne i bez haczyków?

Postprzez Malutka33 » N lis 01, 2015 7:50 pm

TAK bezpłatne i bez haczyków.
Sama byłam zdziwiona przez pierwsze miesiące użytkowania tego konta bo różnie ludzie pisali, niby w reklamach jest napisane, że konto darmowe ale ludzie byli uprzedzeni bo żaden inny bank nie daje takiego darmowego konta w 100% no i, że to nowy bank w PL id., ale jest ok. Opłat nie ma, funkcjonalność konta oceniam na bardzo dobrym poziomie bo wcześniej miałam konto w mBanku i opcje sa bardzo podobne a tak samo łatwe w obsłudze.
Tak więc polecam i potwierdzam bez haczyków i darmowe

Początkujący

czy karta w banku smart jest obowiązkowa?

Postprzez Danuta » Pt lis 27, 2015 12:07 am

Jak jest w Nest Banku, czy karta jest obowiązkowa?

Zamierzam u nich otworzyć rachunek, ale nie chcę karty. Taka opcja wchodzi w grę?

Bywalec forum

Postprzez Hopek » Pt gru 04, 2015 1:37 pm

Jagger napisał(a):Adam, ja się z Tobą nie zgodzę że mBank ma taki beznadziejny interfejs. Pomijając na chwilę kwestie oferty, mBank ma fajny i nowoczesny interfejs z mnóstwem możliwości, od oszczędzania, przez inwestycje, po wiele bajerów takich jak klasyfikowanie wydatków.
Jednak oferta faktycznie cały czas się psuje i od kilku lat zauważam spadek korzyści dla klienta. Ciągle dodają jakieś głupie opłaty i zaciskają pasa.

Natomiast Smart Bank jest bankiem nowym i wiadomo, że teraz oni chcą się pokazać, więc dadzą dobrą ofertę. Czy ona się utrzyma? Nie wiem, ale warto przetestować. Jak coś się popsuje, zamykam konto i szukam dalej.

Zgadzam się w 100%
jestem użytkownikiem mBanku od 7 lat, miałem między czasie konto w pekao, w bzwbk, w ING i żaden inny bank nie miał tak prostego i intuicyjnego interfejsu jak mBank.
Nie wiem jak to jest w smart banku bo nie posiadam tutaj konta ale z opinii klientów wynika, że także jest prosty, gdzieś kiedyś czytałem że wzorowali sie na mBanku ale nie wiem czy to prawda - ale jeśli tak było to z pewnością interfejs smart banku też jest prosty w obsłudze.
Mbank dodatkowo daje go do przetestowania - wystarczy wpisać demo eKonto w mBanku i znajdziecie

Bywalec forum

Postprzez Bandi » Pt gru 04, 2015 3:16 pm

Nowy Bank, cieszący się dobrą opinią wśród klientów, zajmujący coraz to nowsze pozycje i zdobywający nagrody w kategoriach bankowości. To jest właśnie kwintesencja Smart Banku. Jest to instytucja nowa, teraz mają bardzo dobrą ofertę i ja bym się na tym etapie rozwoju tego banku nie zastanawiał. Tym bardziej, że cały czas mają taką samą ofertę - cały czas taką dobrą, chyba ze 4% tej lokaty.
Zastanawiam się tylko ile się to utrzyma, bo na pewno kiedyś oferta Smart Banku się pogorszy, jednak w kazdej chwili będzie można zrezygnować z ich usług i tyle.

Bywalec forum

Postprzez Asaragas » Śr gru 23, 2015 1:08 pm

Prowadzę firmę i docelowo chcę dojść oczywiście do takiego poziomu, w którym moje pieniądze będą zarabiać same na siebie. Jednak póki nie zbuduję swojego solidnego kapitału to chciałbym ulokować swoje pieniądze praktycznie wszędzie tam, gdzie niekoniecznie będzie opłacanie za rachunek bankowy. W związku z tym właśnie pomyślałem o Smart Banku. Czy rzeczywiście jest to dobry pomysł? Trochę nie rozumiem tego rozwiązania z kontem walutowym. Czy aby na pewno sobie oni później nie odbijają na przewalutowaniu złotówek?

Początkujący

Postprzez Kasia78 » Cz lut 04, 2016 1:13 pm

Ja podobnie jak założyciel tego tematu, też zmieniałam bank z powodu podwyższenia opłat... Teraz wiem, że dobrze zrobiłam i nie żałuję tego, bo Smart Bank, w którym założyłam swoje nowe konto jest po prostu idealny jak dla mnie. Jest tak jak w reklamach, czyli, że wszystko za darmo. I póki co nie dopatrzyłam się jeszcze żadnych haczyków (a mam tutaj konto już ponad rok). Jak narazie nie zdarzyło się jeszcze żeby zostały pobranie mi jakieś opłaty. Bardzo podoba mi się też ich mobilna aplikacja. Jest ona moim zdaniem bardzo przejrzysta i intuicyjna. No i obsługa Smart banku jest bardzo miła i kompetentna.

Bywalec forum

Postprzez Cieciak » N lut 28, 2016 9:59 am

Ja korzystam z konta w smart banku i jestem naprawdę zadowolony.

Konto darmowe - nie ma żadnych opłat - slogan reklamowy bezwarunkowo darmowe konto jest faktycznie w 100% prawdą, nie ma żądnej ściemy - jak to mówi mój syn :D

Kata darmowa - wydanie karty wraz z otworzeniem konta, przyszła mi w ciągu 5 dni od otworzenia konta i nie mam żądnej opłaty za używanie karty. Aktywacja karty bardzo łatwa.

Wypłaty z obcych bankomatów - tak jak mówili także są one darmowe :) wypłacałem już kilka razy z różnych banków i nigdy nie miałem żadnej opłaty naliczonej - take duży plus dla smart banku

Opinia pozytywna

Początkujący

opinia Smart Bank

Postprzez Angela88 » Śr mar 16, 2016 12:19 am

Konto w banku Smart to chyba ostatnie darmowe konto, winnych bankach już tylko podwyżki

Początkujący

Postprzez mKamila » Cz mar 24, 2016 8:06 pm

Siostra ma konto w Smart Banku i chwali sobie. Ale najlepiej dla Ciebie będzie jak zapoznasz się z jego ofertą. Dla pewności możesz też zerknąć na ranking kont bankowych i zobaczyć na jakim miejscu jest Smart. Wszystkie te informacje możesz zobaczyć na stronce http://bankowe-konta.info

Początkujący

Postprzez mrgreen » Wt kwi 05, 2016 10:14 am

Mam konto w smart banku od ponad roku - polecam w 100 % ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Finanse i kredyty