Zarejestruj

Szybka Pożyczka na Oświadczenie!

Dyskusje na temat produktów finansowych (konta bankowe, lokaty, inwestycje) i kredytowych (kredyty hipoteczne i pożyczki).
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Szybka Pożyczka na Oświadczenie!

Postprzez akaws » Śr gru 13, 2017 9:04 pm

Polecam stronę FinansePortal.pl - tam można znaleźć obszerny ranking z najlepszymi pożyczkami dostępnymi na rynku.

Początkujący

Postprzez Geldmarket » Śr gru 27, 2017 10:17 am

Pożyczka na oświadczenie czyli nic innego jak pożyczka na dowód takich ofert jest mnóstwo ale tylko pozornie wygląda to tak ze nie potwierdzaj naszych dochodów . Wszystkie oferty na dowód można znleśc na ale kwestia też logicznego podejścia jeśli nie mamy dochodów nie warto się w to pchać to jest prosta droga do długów

Początkujący

Postprzez corkie » Cz lut 08, 2018 12:38 pm

To prawda, wiele firm pożyczkowych po prostu nieco inaczej analizuje dochody, nie wymagając zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy. Ponadto są firmy, które pożyczając bez zaświadczeń przyznają mniejsze kwoty, aniżeli w przypadku klientów z udokumentowanymi dochodami. Tak jest na przykład w Profi Credit, który normalnie oferuje pożyczki do 25000 złotych, natomiast w przypadku pożyczając tylko na dowód pożyczy nie więcej niż 9000 zł.

Początkujący

Postprzez grani » N mar 18, 2018 6:28 am

Widzę, że od momentu rozpoczęcia tego wątku sporo się zmieniło, jeśli chodzi o pożyczki za darmo. Kiedyś np. Vivus pożyczał na takiej zasadzie 1200 złotych - teraz ta "darmowa" kwota wynosi 3000. A są też formy które pożyczką jeszcze więcej, nawet 6000 bez opłat w przypadku nowego klienta.

Bywalec forum

Postprzez Adam » Pt mar 30, 2018 5:12 pm

Tanio nie jest nigdzie

Początkujący

Postprzez kirka » Pn maja 28, 2018 8:30 pm

Mnie nie przekonują takie oferty. Kiedyś skusiłam się na taką pożyczkę i bardzo żałowałam, bo niestety zdarzyło się tak że nie miałam z czego spłacić a odsetki rosły i rosły. Szukałam pomocy w necie i trafiłam na https://habzafinanse.com.pl/
gdzie pomogli mi w napisaniu wniosku i w negocjacjach o wydłużenie czasu spłaty.

Początkujący

Postprzez adriano13 » Cz sie 09, 2018 5:00 pm

Szybko to można zobaczyć windykatora po takiej pożyczce.

Początkujący

Postprzez sincom » Cz sie 23, 2018 12:04 pm

Bank Raiffeisen ma pożyczkę i wystarczy tylko dowód. Żeby bylo ciekawiej jest nieoprocentowana a żeby było atrakcyjniej można ją spłacać prze 2 lata. Rrso tylko 2,88%

Początkujący

Postprzez itman » Cz sie 30, 2018 8:32 am

Dla mnie od jakiegoś czasu jeżeli pożyczka - to tylko w https://binixo.pl/ Zacząłem współpracę przez rekomendację kolegi i nie żałuję. Działają szybko, widać że im zależy. No i wszystko jest proste, bez wychodzenia z domu. Jestem zadowolony i polecam! :)

Poprzednia strona

Powrót do Finanse i kredyty