Zarejestruj

Propozycja obsługi bazy danych Klientów

Praca jako agent ubezpieczeniowy: porady, opinie, wymiana doświadczeń. Pytania początkujących agentów ubezpieczeniowych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z branżą ubezpieczeniową.
Grzegorz

Propozycja obsługi bazy danych Klientów

Postprzez Grzegorz » Pt gru 28, 2012 10:54 am

Witam Wszystkich, dla których ubezpieczenia na życie są pasją.
Nietypowy to sposób na rekrutację, ale szukam osób doświadczonych, a nie ludzi „z ogłoszenia”, czy „znajomych znajomych”.
Myślę, że jest to miejsce, gdzie doświadczone osoby w branży wymieniają opinie.

Chce zaproponować współpracę kilku (3, góra 4) doświadczonym sprzedawcom ubezpieczeń na życie.
Firma z którą współpracuję pozyskała w latach ’90 ponad 500 000 Klientów dla Amplico Life (dzisiaj MetLife Amplico).
Rozpoczęliśmy działalność na terenie Polski w roku 1993 sprzedając prawie wyłącznie polisy na życie i dożycie.
Są to produkty z gwarantowaną Sumą Ubezpieczenia wypłacaną na koniec programu. Programy były zawierane na 10, 15, 20 lat i dłużej.
Zdecydowana większość to programy 20 letnie, które kończą się począwszy od 2018 roku, a kulminacja dojrzewania tych polis przypada na lata 2014-2020.
Klientom, których polisy dobiegają końca są wypłacane Sumy Ubezpieczenia i premie, których wartość sięga od kilkunastu do kilkudziesięciu tyś zł.

Doświadczonym agentom, pracującym w naszej branży nie muszę tłumaczyć jak cenni są tacy klienci, gdyż to oni na nas czekają i z niecierpliwością chcą się spotkać, żeby omówić warunki wypłaty tych kwot. Oczekują rzetelnych propozycji zagospodarowania tych pieniędzy w większości w formie nowych, nowoczesnych i dostosowanych do ich aktualnej sytuacji i warunków, umów kapitałowo-ubezpieczeniowych.

Od kilku już lat obsługując dojrzałe polisy (10 i 15 letnie) naszych Klientów mamy już duże doświadczenie i wiedzę, którą chcemy przekazać nowym Współpracownikom.
Dodatkowo oferujemy Współpracownikom dostęp do ogromnej bazy naszych Klientów aktywnych, czyli takich, których programy wciąż są w mocy i będą trwały jeszcze przez kilka-kilkanaście lat.
Nasza firma jest jedyną w Polsce, której TU dało wyłączne prawo do obsługi Klientów aktywnych i dojrzałych.
Dla osób, które podejmą współpracę oferujemy cykl bezpłatnych, niezbędnych, profesjonalnych szkoleń produktowych, sprzedażowych i menadżerskich oraz pomoc bezpośrednią szczególnie w pierwszym okresie współpracy.
Współpraca polega na partnerstwie, dowolnym, niewymuszonym kształtowaniu poziomu pracy i tym samym własnym kształtowaniu poziomu zarobków (bez żadnych limitów sprzedażowych).

W zamian za dostęp do tych klientów i zlecenia ich obsługi (co gwarantuje wysoki stopień korzyści finansowych) oczekujemy od Współpracownika wysokiej kultury i etyki zawodowej, skuteczności w obsłudze klientów oraz uczestniczenia w naszym programie szkoleniowym, dostosowującym współpracownika do warunków współpracy.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt :

Grzegorz Gruszka
tel: 601 504016
e-mail: grzegorz@gruszka.com.pl

Powrót do Forum agentów ubezpieczeniowych 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników