Zarejestruj

Zaczynam pracę w multiagencji i potrzebuję pomocy

Praca jako agent ubezpieczeniowy: porady, opinie, wymiana doświadczeń. Pytania początkujących agentów ubezpieczeniowych, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z branżą ubezpieczeniową.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Zaczynam pracę w multiagencji i potrzebuję pomocy

Postprzez malgorzata » Pn lis 18, 2013 1:16 pm

Zaczynam pracę w multiagnecji ubezpieczeniowej, sama nie mam jeszcze żadnych możliwości, generalnie wyobrażałam to sobie trochę inaczej, myślałam, że szefowa mnie wprowadzi, pomoże, a ona powiedziała tylko co mamy i pokazała kilka kalkulatorów od OC, niby mogę dzwonić z pytaniami, ale biuro jest dopiero co otworzone (otworzyła taką jakby filię, w której pracuje) i klientów "z ulicy" nie ma w ogóle, za to szefowa dzwoni do mnie non stop, także w dni wolne pytając czy kogoś znalazłam, chociaż do wyliczenia, czy mam jakieś umówione spotkanie. Ja wiem, że moje zarobki będą zależały ode mnie, ale ja nawet nie wiem od czego zacząć, rzuciłam jej hasło, że chce spróbować w firmach transportowych, myślałam, że mi powie jak, gdzie, od czego zacząć, co mówić- wie, że jestem zielona, a ona tylko, dzwoń i próbuj... Dzwoniłam, ale wszyscy proszą o e-maila, wysyłam, przedsyawiam się, piszę, że mamy 20 toważystw, wysoką pozycję na rynku, konkurencyjne oferty, proszę o spotkanie i kontakt i cisza... Firmy w miejscowości mi się pokończyły, nie wiem gdzie przede wszystkich szukać, przecież nie tylko transport, mamy ubezpieczenia majątkowe, grupowe, firm, rolne, na zycie, komunikacyjne itd... Prosze pomóżcie mi, jak ja mam zacząc, od czego, gdzie szukać, jak rozmawiac, jak zachęcach do spotkań, no a przde wszystkim gdzie szukac

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Zaczynam pracę w multiagencji i potrzebuję pomocy

Postprzez BestBrokers » Pt gru 13, 2013 10:13 am

Zadzwoń do mnie pomogę 510-168-606

Powrót do Forum agentów ubezpieczeniowych