Zarejestruj

Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Moderator Lokalny
Avatar użytkownika
Posty: 402
Dołączył(a): Pt sie 30, 2013 10:17 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 6 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Finansolog » Cz paź 16, 2014 1:16 pm

Przerazona napisał(a):Nie dali mi holowania gdyz nie zadzwonilam z miejsca wypadku - cojest zapisane gdzies w warunkach polisy.

W takim wypadku niestety nie możesz mieć żadnych pretensji do ubezpieczyciela. Na przyszłość należy dokładnie przeanalizować umowę przed podpisaniem i wybrać taką ofertę która zawiera wszystkie interesujące Cię zapisy.

Bywalec forum
Posty: 32
Dołączył(a): Śr lis 19, 2014 11:28 am
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 0 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Witoldd » Śr lis 19, 2014 1:12 pm

Jak wszędzie, trzeba dokładnie czytać wszystkie zapisy umowy, a nie podpisać w ciemno bo nam się spieszy! Wtedy mamy możliwość natychmiastowej reakcji na zapisy, które nie działają na naszą korzyść...

Bywalec forum
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): Śr maja 13, 2015 8:27 am
Lokalizacja: Polska
Podziękował : 1 razy
Pomógł: 7 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez Superubezpieczenia » Cz gru 24, 2015 8:36 am

Finansolog napisał(a):W takim wypadku niestety nie możesz mieć żadnych pretensji do ubezpieczyciela. Na przyszłość należy dokładnie przeanalizować umowę przed podpisaniem i wybrać taką ofertę która zawiera wszystkie interesujące Cię zapisy.


Dokładnie większość ubezpieczycieli w swoich warunkach ubezpieczenia precyzuje takie sytuacje.

Zasłużony
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): Wt cze 12, 2018 9:57 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował : 0 razy
Pomógł: 4 razy

Re: Allianz - Ubezpieczenie OC, AC - Opinie klientów

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Cz sie 09, 2018 12:58 pm

Ubezpieczenie OC ma nas chronić przed skutkami kolizji, której jesteśmy sprawcami, abyśmy w takiej sytuacji nie musieli ponosić kosztów ze swojej kieszeni. Wybierając samo OC można kierować się ceną, ponieważ Ustawa gwarantuje tutaj taki sam zakres w Każdym z Towarzystw. Różnice mogą pojawić się w opcjach dodatkowych typu NNW i Assistance. Jeśli chodzi o ubezpieczenie AC, to firmy Ubezpieczeniowe często doliczają dodatkową zniżkę za wybór pakietu OC+AC.
Ubezpieczenie wylicza się bezpośrednio na klienta i jego pojazd i na ostateczną cenę ma wpływ wiele czynników. Dlatego dla jednego klienta wyjdzie najtaniej ubezpieczenie w Towarzystwie X, a dla innego w Y. Nie ma też reguły, że w danym Towarzystwie jest najtaniej, ponieważ panuje tutaj bardzo duża zmienność. Ponadto jeśli chodzi o ubezpieczenie AC duże różnice powstają w zależności od wybranego przez nas zakresu i wariantu (pakiet: ASO, warsztat partnerski czy kosztorys; Stała, czy Zmienna Suma Ubezpieczenia; Z Redukcją, czy bez Redukcji Sumy Ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania).
Proponuję udać się do multiagencji, gdzie kompetentny Agent dobierze ubezpieczenie najlepiej dostosowane do oczekiwań klienta zarówno jeśli chodzi o zakres jak i cenę i co najważniejsze powinien wyjaśnić co na tę cenę wpływa. Czyli przygotuje kompletną ofertę pod określonego klienta.

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników