Zarejestruj

Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Podziękował : 9 razy

Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez Admin » Wt lis 12, 2013 11:08 pm

aviva
Czy warto ubezpieczyć swój samochód w Aviva Direct? Jak jest z wypłatą odszkodowań? Nie ma problemów? Jak wysokie są odszkodowania w porównaniu do innych ubezpieczycieli? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Jak szybko jest wypłacane odszkodowanie w Avivie?

Podstawowe zalety OC w Aviva:
- do 60% zniżki za bezszkodową jazdę
- ochrona zniżek za bezszkodową jazdę
- bezpłatne ubezpieczenia assistance
- możliwość rozłożenia płatności na raty

Kliknij w poniższy Kalkulator OC AC Aviva by szybko poznać wysokość składki w Twoim przypadku:

Kalkulator OC AC - Oblicz Składkę

Opisz swoje doświadczenia z Avivą i wyraź swoją opinie o ubezpieczeniach dostępnych poprzez Aviva Direct.

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC/AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez ania23 » So lis 23, 2013 10:46 am

Podstawowe zalety ubezpieczenia Aviva to dość niska cena AC i szybko można u nich załatwić polisę. Większość formalności dotyczących ubezpieczenia można załatwić przez telefon lub internet. Podobno nie dają samochodu zastępczego w razie szkody, ale ogólnie jest ok.

Początkujący

Postprzez mariusz1981 » Śr lis 27, 2013 11:03 pm

Kuzym się u nich ubezpieczył i dostał nawet firmowa maskotkę :) Kiedyś nawet mi polecał ubezpieczenie w Aviva, więc chyba jest zadowolony z tego ubezpieczenia. Szkoda tylko, że tego zastępczego samochodu nie dają. Pewno jak rozwali auto to przyjdzie do mnie pożyczyć :D

Początkujący

Postprzez Anita » Pt sty 31, 2014 10:00 am

Firma jest bardzo kompetentna i rzetelna, przede wszystkim uczciwa. Można u niej liczyć na duże zniżki i rabaty dla stałych klientów. Ponadto często dają upominki do swoich ubezpieczeń.

Bywalec forum

Postprzez alcapone » Wt mar 25, 2014 3:40 pm

Powiem Ci że mi dali bardzo dobrą oferte ,i jestem z niej
bardzo zadowolony,i naprawde polecam bardzo dobra i rzetelna firma.

Początkujący

Postprzez Klient3 » Pn cze 16, 2014 1:34 am

Faktycznie jest stosunkowo tanio. Ubezpieczam u nich autko od kilku lat. Na razie nie musiałem sprawdzać, jak z rzetelnością wywiązywania się z ubezpieczenia, ani z pojazdem zastępczym. Można natomiast dodatkowo ubezpieczyć szyby. Niby takie nic. Dodatkowo płatność kartą kredytową, to dodatkowa zniżka 4%. Zawarcie ubezpieczenia / przedłużenie jest bardzo proste i zajmuje rzeczywiście mało czasu. Mnie pasuje.

Stały bywalec

Postprzez etapia ubezpieczenia » Wt cze 24, 2014 3:42 pm

Najlepiej udać się do multiagencji ubezpieczeniowej tam porównają ofertę kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych i wybiorą najkorzystniejszą ofertę. Pozdrawiam Etapia Ubezpieczenia

Początkujący

Postprzez KornelZorz » Cz lut 05, 2015 1:15 pm

Cena niby niska, ale nie najniższa w porównaniu choćby do MTU (chociaż tylko ceną bym się nie sugerował).
Aviva zraziła mnie niestety jedną rzeczą, a mianowicie byłem u nich na szkoleniu i jeśli chodzi o ich gamę produktów to polisolokata mnie zdenerwowała i to w jaki sposób mi ją chcieli wcisnąć.
Za ten post autor KornelZorz otrzymał podziękowanie od:
mfind

Bywalec forum

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez Bandi » Cz gru 10, 2015 1:09 pm

Jeśli mogę coś doradzić, ale pewnie to nie będzie nowość.
Jeśli chcecie mieć największe zniżki w danym towarzystwie ubezpieczeniowym, to najlepiej umówić się z oficjalnym przedstawicielem i powiedzieć mu, że interesuje Was kompleksowa obsługa, czyli:
- ubezpieczenie nieruchomości,
- ubezpieczenie na życie,
- ubezpieczenie samochodu.
Warto te wszystkie polisy mieć, a w jednym towarzystwie mozna liczyć na taką zniżkę, że praktycznie jedna usluga będzie za darmo.
W Avivie też tak jest, bo mam kolegę, który mi to tłumaczył. Jak złożysz wniosek przez internet, to umówią się z Tobą w wyznaczonym miejscu i ciśnij ich o zniżki.

Bywalec forum

Re: Aviva - Ubezpieczenie OC / AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez Cieciak » Pt gru 11, 2015 9:50 am

Wg mnie avivia nie specjalizuje się w Ofertach oc i ac bo już nie raz tam przeliczałem swoje oc i ac i powiem wam szczerze, że jeszcze nigdy mi nie wyszło tam, żeby ubezpieczenie było tańsze niż w innych ubezpieczeniach.
Tak więc wiadomo, że warto szukać i przeliczać to w rożnych kalkulatorach ale avivy nie polecam.
Mam tam polisę na życie i tutaj faktycznie mają fajną ofertę ale mimo to nie przeniosłem tam swoje ubezpieczenia samochodu bo wyszło drożej niż mam i drożej niż np w link4 czy warcie

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie