Zarejestruj

AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Podziękował : 9 razy

AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Admin » Pn wrz 09, 2013 12:48 pm

axadirect
Czy warto ubezpieczyć swój samochód w AXA? Jak wygląda wypłata odszkodowań? Są problemy czy nie? Jak wysokie są składki w porównaniu do innych firm? Jak szybko są wypłacane odszkodowania AXA?

Opisz swoje doświadczenia z tą firmą i wyraź swoją opinie o ubezpieczeniach dostępnych w AXA Direct.

Kalkulator

.

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: AXA Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez kluska12 » Cz wrz 26, 2013 10:01 pm

Dzięki Bogu jeszcze nie korzystałam z wypłaty odszkodowania w AXA. Generalnie rzecz ujmując jetem zadowolona. Jednak uważam, że składki z pewnością nie należą do najniższych..

Bywalec forum

Postprzez kluska12 » Pt wrz 27, 2013 2:35 pm

Odszkodowanie otrzymałam w optymalnie krótkim czasie. Nie uznałbym tego za najszybsze ale do najgorszych nie należy. Mój ojciec ubezpieczał się u innego ubezpieczyciela i czekał na odszkodowanie kilka miesięcy po czym ubezpieczyciel wydał decyzję, że odszkodowania nie będzie. W porównaniu do takiego cyrku AXA to naprawdę porządna firma.

Początkujący

Postprzez matix8 » Pt wrz 27, 2013 5:43 pm

Ja nie mam żadnych doświadczeń związanych z AXA jednakże moja żona ma niezbyt miłe wspomnienia. . Odszkodowanie po wypadku (a raczej katastrofie) otrzymała co prawda szybko ale było ono tak małe, że nie pokrywało nawet części opłat. .

Początkujący

Postprzez filipM » So wrz 28, 2013 11:39 am

Prócz bardzo ciekawych spotów reklamowych emitowanych w telewizji, to niestety nie mam z nimi żadnej styczności. Znajomi owszem i chwalą sobie, więc myślę że firma warta zainteresowania.

Początkujący

Postprzez Prowadzący » So wrz 28, 2013 6:34 pm

Oj niestety AXA Direct nie należy do najtańszych ubezpieczycieli. Przekonałem się o tym na własnej skórze, ale o dziwo wcale nie żałuję. Ba! Jestem nawet zadowolony z podejścia do mojej sprawy. Pieniądze otrzymałem bardzo szybko, nie dłużyło się to przez kilka miesięcy, a o takich przypadkach słyszałem bardzo wiele. Jedynie te ceny składek mogłyby się delikatnie zmienić.

Bywalec forum

Postprzez Alicja » So wrz 28, 2013 10:00 pm

Moi rodzice już od wielu lat ubezpieczają się w AXA Direct. Póki co nie planują zmiany ubezpieczyciela, może to z przyzwyczajenia a może faktycznie sa zadowoleni? Stawiam na to drugie (:
Pamiętam, że na te kilka stłuczek w ciągu ostatnich lat, tylko raz mieli jakieś zatargi z ubezpieczycielem. Oczywiście cała sprawa szybko się wyjaśniła i pieniądze w końcu wypłacono. Kosztem nerwów no ale cóż - idealnie być nie może. Jedyne co mnie nie zadowala to ceny. Ja osobiście za swój pakiet w innej firmie płacę o wiele mniej, a nie zauważyłam by nasze pakiety różniły się jakoś znacznie.

Początkujący

Postprzez Wanda » N lis 03, 2013 8:33 pm

A ja jeszcze nie miałam nic wspólnego z Axa Direct. Moi znajomi mają o tym towarzystwie dobre opinie, ale nic konkretnego nie udało mi się dowiedzieć. Interesuje mnie głównie likwidacja szkód. Powie ktoś ile trwa od momentu zgłosznia do momentu przyjazdu rzeczoznawcy, a później do wypłaty odszkodowania?

Początkujący

Postprzez mariusz1981 » Śr lis 27, 2013 9:16 pm

Żona ma samochód ubezpieczony w AXA i jest zadowolona. Miesiąc po wykupieniu polisy skasowała co nieco samochód podczas parkowania. Odzskodowanie zostało wypłacone szybko, a przedstawiciel okazał się bardzo pomocny. To było jej pierwsze ( i na szczęście jak dotąd ostatnie :) ) zdarzenie. Przedstawicielbył wyrozumiały i pomógł wypełnić zgłoszenie szkody.

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie