Zarejestruj

Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez bolo30 » Śr sty 22, 2014 7:36 pm

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z LIBERTY,ponieważ poprzedni mój ubezpieczyciel,zabrał zniżke za kolizję ok,ale wystawił taką opłatę że głowa mala.
A Liberty prawię połowę mniej,nie ukrywajmy że chodzi o kasę?

Początkujący

Postprzez Jadwiga » Pn lut 24, 2014 5:17 pm

Moi rodzice są w tej firmie ubezpieczeni i tyle co mogę powiedzieć, to że są bardzo zadowoleni. Składki nie są zbyt wygórowane, a z wypłatą odszkodowania nie ma żadnych problemów, o czym się sami przekonali po stłuczce którą mieli.

Bywalec forum

Postprzez alcapone » Pt mar 21, 2014 2:06 pm

Ja też jestem zadowolony ze współpracy z
Liberty ,podchodzą do klienta naprawde poważnie i co najważniejsze wszystko przebiega szybko i sprawnie.

Bywalec forum

Postprzez blindek » Pn kwi 28, 2014 6:06 am

Z tego co ja wiem to Liberty jest chwalone za jakość. \Szybko każde ubezpieczenie jak i szkody można załatwić

Początkujący

Postprzez Mateuszek » N lip 27, 2014 1:12 am

To wszystko wierutne kłamstwa!!!

Liberty Direct ma klientow za nic!!! Proszę poczytać moją relację!

http://www.wykop.pl/artykul/2093888/libertydirect-assistance-to-wydarzylo-sie-naprawde/

Moderator Lokalny

Postprzez Finansolog » N lip 27, 2014 11:30 am

Jeśli chodzi o akcje z infolinią to jest to co najmniej tragiczne podejście ze strony Liberty i dziwne wydaje się żeby w wieczornych godzinach infolinia była aż tak "zajęta". Jednak pozostałe rzeczy typu "okazało się, że..." to niestety jesteś sam sobie winien ponieważ nie przeczytałeś OWU Assistance w którym jest dokładnie opisane w jakich sytuacjach możesz liczyć na pomoc, a w jakich nie. Dlatego powtórzę po raz kolejny: Czytajcie OWU przed wykupem nieobowiązkowych ubezpieczeń, a oszczędzicie sobie niepotrzebnych stresów i kosztów.

Początkujący

Postprzez FrelMil » Śr wrz 16, 2015 6:37 pm

Witam.

W OWU do AC udostępnionym na stronie Liberty Direct w wyłączeniach odpowiedzialności, par 15.1.3, jest zapisane:
Ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia powstałe w wyniku:
...
3) awarii

Czy spotkaliście się z zastosowaniem tego paragrafu?
Czy, przykładowo, podczas jazdy ulegają uszkodzeniu hamulce w moim samochodzie i policja zapisuje to jako przyczynę wypadku, czy LD wypłaci odszkodowanie z AC?

Bywalec forum

Postprzez Malutka33 » So lis 28, 2015 5:50 pm

Ja mam CO w Liberty bo wyszło mi to tam najtaniej - dlatego jak najbardziej polecam to ubezpieczenie, ponieważ jest TANIE. Nie ma co wybierać jakiegoś "dobrego" OC jak to chwalą to firmy i płacić więcej za nie bo nawet jeśli ktoś w was uderzy to dogadujecie z ubezpieczycielem osoby, która w was uderzyła to po co przepłacać w takim razie jeśli ze swoim ubezpieczycielem i tak nie ma się nic wspólnego?
Nie ma sensu.
Wybierzcie Liberty a będzie tanio i dobrze - ja jestem zadowolony i opinii tutaj widzę, że też pozytywne.

Bywalec forum

Postprzez Bandi » Pt gru 04, 2015 2:39 pm

Amerykańskie firmy są dobre, bo są amerykańskie ;) Tak jak i niemieckie marki. W ostatnich miesiącach trochę bardziej przyjrzałem się Liberty Direct i muszę powiedzieć, że jest pozytywne zaskoczenie na plus. Według statystyk, to Liberty Direct mają coraz lepsze statystyki jeśli chodzi o zwracalność i rozwiązywanie szkód.
Ja bym teraz nigdy się nie zastanawiał nad przejściem do jakiejś małej firmy ubezpieczeniowej, żeby zapłacić te kilkadziesiąt złotych mniej. Ale jaki to jest komfort jak jest bezpieczeństwo i nie trzeba się martwić.

Bywalec forum

Postprzez Hopek » Cz gru 17, 2015 12:03 pm

Wielu z was pewnie i tak myśli że ma najtańsze oc i ac ale polecam przeliczyć je jeszcze raz w Libery bo faktycznie tutaj mają dobre promocje tylko nie zawsze od razu o nich mówią.
Ja przeliczyłem oc i ac wyszło mi trochę drożej niż to co mam ale zadzwonili do mnie powiedziałem im, że mają drożej i dali mi jakąś tam zniżkę, że końcowo wyszło taniej niż miałem :)
Tak więc ja jestem bardzo zadowolony z Liberty Direct, dobra cena i zakres ubezpieczenia bardzo szeroki - to warto sprawdzać bo niektórzy mają bardzo liche ubezpieczenie a cene wysoką

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie