Zarejestruj

Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez Asaragas » Śr gru 23, 2015 1:39 pm

Hopek, nie zawsze taniej jest lepiej. Często ja się an tym łapię, że chcę taniej, coś jest przez to gorszego, bo nie zawsze da się dostać dobry produkt za niską cenę. Później wkurzam się sam na siebie, że brałem pod uwagę tylko cenę, a warto było te 50 zł zapłacić więcej, żeby naprawdę mieć coś fajnego. Tak, że tak nie róbcie, nie popełniajcie tego błędu, bo jak przyjdzie później co czego, to będzie problem:) Na przykład problem z wypłacaniem pieniędzy przez taniego ubezpieczyciela, bo takie sytuacje także się zdarzały.

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez Bandi » Wt gru 29, 2015 1:45 pm

Zgadzam się z kolgą powyżej. Raz mój wuj kupił ubezpieczenie w jakiejś taniej lokalnej firmie. Teraz już nie pamiętam nazwy, ale to było jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe z okolicy. Okazało się, żę to jest krzak i po miesiącu jak trafiła się stłuczka, gdzie wuj był sprawcą, to okazało się, że się na niego wypięli. Tamten gość, który był poszkodowanym, miał później problemy, zakładał sprawy, a kontakt z firmą ubezpieczeniową był naprawdę utrudniony, więc myślę że nie warto się w ogóle zastanawiać i wybierać to co jest najtańsze, tylko wybierać to co jest najlepsze:)

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie