Zarejestruj

Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Podziękował : 9 razy

Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez Admin » Pn wrz 09, 2013 12:39 pm

libertydirect
Czy warto ubezpieczyć swój samochód w Liberty Direct? Czy wypłata odszkodowań jest bezproblemowa i szybka? Jak wysokie są składki w porównaniu do innych firm? Jak szybko są wypłacane odszkodowania w Liberty Direct?

Dlaczego warto wybrać OC w Liberty Direct:
- ubezpieczenie OC od Liberty Direct ze składką już od 293 zł
- Mini Assistance w cenie polisy

Opisz swoje doświadczenia z tą firmą i wyraź swoją opinie o ubezpieczeniach dostępnych w Liberty Direct.

Kalkulator OC AC - Oblicz SkładkęSzczegóły

.

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Liberty Direct - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez Bandi » Śr wrz 25, 2013 12:02 am

Sam od siebie nie powiem Ci nic na temat ubezpieczenia oc i ac w Liberty Direct, ale mój bliski kolega jest u nich. Likwidacja szkód, samochód zastępczy, ładnie precyzyjnie i dość szybko. Myślę, że Liberty Direct jest warty swej ceny.

Bywalec forum

Postprzez Alicja » Śr wrz 25, 2013 7:29 pm

Ja o Liberty Direct mam bardzo pozytywne zdanie. Korzystałam z ich usług przez pewien czas i przyznam szczerze, że miałam kilka drobnych wypadków. Obsługa naprawdę miła, nie kłóciłam się co do decyzji (gdyż były korzystne i słuszne) zaś pieniążki zawsze przychodziły na czas. Nie wiem czy tylko ja taj dobrze trafiłam ale powiem szczerze - POLECAM. Zmieniłam ubezpieczyciela tylko ze względu na korzystniejszą ofertę z firmy, nie wiem czy dobrze zrobiłam - okaże się wkrótce (;

Bywalec forum

Postprzez kluska12 » Cz wrz 26, 2013 9:56 pm

Ja także mam całkiem dobre zdanie o tym ubezpieczycielu. Mogę podpisać się pod każdą pochlebną opinią za wyjątkiem jednej - jak dla mnie trochę za drogo, mimo że usługi na bardzo wysokim poziomie

Początkujący

Postprzez matix8 » Pt wrz 27, 2013 5:40 pm

Ja z kolei nie mam najmilszych wspomnień z tym ubezpieczycielem. I nie wiem skąd te pochlebne opinie. Może po prostu źle trafiłem. . Ale do rzeczy - na wypłatę odszkodowania czekałem długie tygodnie. Do tego kontakt z ubezpieczycielem beznadziejny, często nawet niemożliwy... Niestety nie mogę polecić

Początkujący

Postprzez filipM » So wrz 28, 2013 11:35 am

Mój ojciec zawsze miał samochód ubezpieczony w Liberty Direct, ja natomiast Link4 i z dwojga złego wybrałbym Link4. Mimo to mój ojciec dalej upiera się że LibertyDirect to naprawdę dobra i rzetelna firma. Także ciężko cokolwiek powiedzieć, trzeba samemu sprawdzić.

Początkujący

Postprzez Prowadzący » So wrz 28, 2013 7:55 pm

Wszystko zależy od tego, jak duży pakiet ubezpieczający potrzebujemy. Mimo wszystko ja do Liberty Direct nie mam żadnych zarzutów. Moi rodzice od lat się tam ubezpieczają i po takim czasie mogą liczyć na naprawdę ciekawe zniżki i promocje. Ponadto nie pamiętam by mieli jakieś kłopoty z ubezpieczycielem, a zdarzały im się małe wypadki przy których należało im się odszkodowanie. Dla mnie firma ma wielki +.

Początkujący

Postprzez Ubez » N wrz 29, 2013 11:46 pm

Zgadzam się z większością powyższych opinii. Miałem styczność z tą firmą i muszę przyznać, że nie było źle. Nie mogę im zarzucić niekompetencji albo i jeszcze czegoś gorszego. Widać że zależy im na opinii klientów, bo bardzo indywidualnie do każdego podchodzą.

Początkujący

Postprzez Bialaania » N lis 03, 2013 2:39 pm

Miesiąc temu zapisałam się do Liberty Direct. Na stłuczkę długo nie trzeba było czekać, bo Po 3 dniach dniach od podpisania umowy miałam stłuczkę niestety z mojej winy :/ Ehh... niefajna sytuacja. Na szczęście uszkodzony został tylko błotnik, malowanie około 500 zł, nie dostałam nawet jakiejś specjalnej kary.

Co mogę więcej powiedzieć - miła obsługa, bardzo dobry kontakt, szczegółowe objaśnienie całego pakietu ubezpieczeń, konkurencyjna cena.

Stały bywalec

Postprzez etapia ubezpieczenia » N sty 12, 2014 5:53 pm

Kary nie dostaniesz ale dostaniesz zwyżkę przy ubezpieczeniu w następnym roku
Etapia Ubezpieczenia tel. 793 20 40 60 Polisy na telefon www.etapia.pl Zapraszamy do współpracy nowych agentów oferujemy 10.000 na start

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie