Zarejestruj

Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie, Kalkulator

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Kalkulator, Opinie klientów

Postprzez ania23 » Pt lis 22, 2013 12:37 pm

Mój tato ma ubezpieczenie samochodu w Link4 i jest zadowolony. Miał kiedyś stłuczkę i wszystko załatwił bez większych problemów. Choć ubezpieczenie w Link4 do najtańszych nie należy to jesnak tato twierdzi, że warto było się tam ubezpieczyć.

Bywalec forum

Postprzez Ekspert_Link4 » Pt sty 10, 2014 9:48 am

Zachęcam do skorzystania z kalkulatora na 1 stronie wątku, dzięki któremu można wyliczyć dokładną wysokość składki, a dodatkowo za zakup polisy online można uzyskać 7 proc. zniżki.

Początkujący

Postprzez yoru » Pn lip 21, 2014 6:22 am

moim zdaniem to dobry ubezpieczyciel przynajmniej nr tel nigdy nie zapominam :)

Początkujący

Re: Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie, Kalkulator

Postprzez grzegorzbend » Cz cze 25, 2015 11:50 am

Nie polecam w żadnym wypadku. Moja przygoda ze szkodą zgłoszoną z AC wyglądała następująco: czwartek - telefoniczne zgłoszenie szkody, sobota-wysłanie zdjęć via email, poniedziałek - otrzymanie pięniędzy na konto, piątek otrzymanie pisma o przyznaniu odszkodowania, kosztorys otrzymałem po dwukrotnym upomnieniu się, po dwóch tygodniach. I teraz uwaga - kosztorys sporządzony został w dniu zgłoszenia szkody, bez analizy zdjęć, które wysłałem dwa dni później. Pismo o przyznaniu odszkodowania sporządzone w piątek, dzień przed wysłaniem zdjęć - kwota 950zł. Całość załatwiona została bez przeanalizowania zdjęć z uszkodzeniami, o które prosili podczas zgłaszania szkody. Kosztorys oczywiście znacznie odbiegał od realiów. Z ciekawości wysłałem te same zdjęcia do ASO Audi (wiem że z AC likwidacja nie obejmuje cennika z ASO) - wycena 7000zł brutto... poprosiłem o ponowne sporządzenie kalkulacji, otrzymałem odpowiedź, że podtrzymują pierwszą decyzję. W kolejnym piśmie zaznaczyłem ponownie, że zdjęcia, których nie analizowali, są nowym dowodem w sprawie. Po kilku dniach zadzwonił rzeczoznawca i umówił się na oględziny. Po przyjeździe i analizie kosztorysu zdziwiony był tym co w nim przeczytał. Od razu zaznaczył np że zamiast kleić i malować zderzak, potrzebna będzie jego wymiana. Uwzględnił również kilka uszkodzeń, których wcześniej nie zawarto w kosztorysie. Po tygodniu od wizyty otrzymałem dopłatę w wysokości 400zł. W poprawionym kosztorysie, całkowity koszt wyceniono na 2300zł oraz zastosowano potrącenia, mimo że wykupioną miałem opcję zniesienia amortyzacji. Link4 nie zastosował się również do opisanego w kosztorysie przywrócenia auta do stanu sprzed szkody (uwzględnione zostały części do Audi przedliftowego, które nie pasują do mojego). Wysłałem do nich kolejne pismo, z prośbą o wyjaśnienie sprawy potrąceń, od 3 tygodni cisza. Sprawa ciągnie się już czwarty miesiąc.

Początkujący

Postprzez multiagentgd » Pn sie 03, 2015 9:02 am

Niestety miałem nieprzyjemność mieć ubezpieczenie w tej firmie i ilość problemów jakie wynikły zanim otrzymałem odszkodowanie zjeżyła włos na głowie. Teraz przynajmniej wiem czemu tak tanio.

Bywalec forum

Postprzez Adam » Wt wrz 01, 2015 8:46 pm

Czy rzeczywiście ubezpieczenie OC wlink4 jest aktualnie najtańsze?

Bywalec forum
Podziękował : 1 razy

Postprzez Superubezpieczenia » Śr wrz 02, 2015 1:52 pm

Wszystko zależy od indywidualnych parametrów ale z doświadczenia możemy potwierdzić, że aktualnie Link4 jest jednym z najtańszych Ubezpieczycieli.

Bywalec forum

Postprzez Bandi » Pt gru 04, 2015 2:42 pm

Jakieś dwa lata temu byłem w link4, wtedy niestety zrezygnowałem z ubezpieczenia. Miałem w kilku innych firmach, ale jak trafiła mi się stłuczka, to niestety też pojawiły się problemy przy odzyskiwaniu odszkodowania.
Teraz znów przechodzę do Link4. Mam nowe auto, więc zależy mi na tym, żeby było jak najbezpieczniejsze w przypadku ewentualnej szkody z mojej winy czy też nie z mojej winy.
Link 4 to nie jest jakaś tam firma krzak istniejąca od roku na polskim rynku, tylko oni działają w Polsce już chyba z 10 lat z tego co pamiętam.

Bywalec forum

Postprzez Cieciak » Pt gru 11, 2015 9:43 am

No Link 4 w reklamach w TV obiecuje niże OC i AC i w moim przypadku tej swojej obietnicy dotrzymali.
Miałem wcześniej CO i AC w Warcie i poszedłem do Link4 no i przeliczyli mi wszytko od nowa i wyszło, że faktycznie z 1600 złotych, które płaciłem wcześniej w LInk 4 wyszło mi 1340 złotych tak więc sporo mniej - skorzystałem z tej oferty no bo po co przepłacać u innego ubezpieczyciela jak w Link ma się tańsza ofertą w jeśli chodzi o szczegóły to praktycznie niczym się te oferty nie różnią...
Ja jestem zadowolony

Bywalec forum

Postprzez Hopek » Cz gru 17, 2015 12:11 pm

W Link 4 maja faktycznie najtańsze OC.
Jestem kierowcą 5 i mam całe 5 lat bezszkodowej jazdy, w innych ubezpieczeniach minimum jakie kazali mi płacić za OC w Audi to 700 złotych na rok - w Link 4 wyliczyli mi oc za 587 złotych - dość spora przebitka prawda?
Skorzystałem no bo po co przepłacać skoro zakres ubezpieczenia jest taki sam jak w każdym OC bo tutaj nie ma różnicy.
Nie dajcie się wrobić jak jakiś ubezpieczyciel oferuje wam supr zakres OC i tak wy z niego nie skorzystacie więc nie ma sensu kupować drogiego oc
Przeliczcie sobie to w Link 4 a sami zobaczycie, że wam się to opłaci tak jak i mi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie