Zarejestruj

Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie, Kalkulator

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie, Kalkulator

Postprzez krystianjon » Śr gru 23, 2015 10:50 pm

Zgadzam się z poprzednikami, mnie tez wychodzi najtaniej przy 5 latach bezszkodowej jazdy. Oprócz obligatoryjnych zniżek dochodzi zniżka na Kartę Dużej Rodziny, więc wychodzi Ekstra!

Bywalec forum

Postprzez Asaragas » Wt gru 29, 2015 12:19 pm

I podkreślam Wam jeszcze raz drodzy koledzy i koleżanki. Nie zawsze musi być najtaniej. To, że opcja link4 jest relatywnie niedroga i dla wielu wyjdzie najtaniej, to jest skutkiem ubocznym - pozytywnym skutkiem ubocznym.
Ważne jest to, żeby ubezpieczenie było najlepsze pod względem szybkości załatwiania spraw. Bo to jest obecnie dużym problemem wśród nowo powstałych towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują najtaniej, ale jak przyjdzie do załatwienia sprawy, to katastrofa. I na tym się radzę skupić koledzy i koleżanki:)

Bywalec forum

Postprzez Bandi » Wt gru 29, 2015 1:50 pm

Nie jest to informacja w stu procentach potwierdzona, ale słyszałem że w LINK 4 szybko załatwiają sprawy związane ze stłuczkami. To opowiadał mi kolega kolegi. Była taka sytuacja, że gość miał stłuczkę, więc spisali ze sprawcą oświadczenie sprawcy kolizji, które tam wymienia te wszystkie informacje, opis zdarzenia, a także numer polisy. Dwa podpisy na oświadczeniach i można dzwonić do towarzystwa. Rozmowa jest trochę długa i trwa ze 30 minut, można też jechać do placówki jeśli taka jest. Po około 5 dniach przyjechał do niego rzeczoznawca, sprawdził, popukał, postukał i za kilka dni od tego dnia przyszła decyzja. Ostatecznie odszkodowanie przyszło na konto po kilku dniach, więc jest naprawdę ok.

Początkujący

Postprzez PLamch » Wt gru 29, 2015 2:15 pm

Szkoda z 20.11.15 do dziś nie zlikwidowana. Kilkanaście próśb o przysłanie rzeczoznawcy, po tym jak szkoda sfotografowana przeze mnie została zatwierdzona niecałkowicie. Dziesiątki telefonów, odwołania. W końcu przyjechał, na miejscu nie zakwestionował żadnego uszkodzonego elementu. Ostatecznie Pan zza biurka nie ujrzał związku uszkodzenia ze sprawą.
Ktoś wykupił sobie tanie OC z Link4 a ja jako poszkodowany się z nimi szarpię.

W miejscach, gdzie można przed zakupem porównać wysokość składek OC spotkałem się kilka razy z sugestią od pośrednika, żeby mimo najtańszego OC z Link4, wybrać coś droższego. Teraz przekonałem się na własnej skórze, czemu czasem warto dopłacić. Więc niech to będzie przestrogą dla innych.

Początkujący

Postprzez krystianjon » Wt gru 29, 2015 11:20 pm

PLamch napisał(a):Szkoda z 20.11.15 do dziś nie zlikwidowana. Kilkanaście próśb o przysłanie rzeczoznawcy, po tym jak szkoda sfotografowana przeze mnie została zatwierdzona niecałkowicie. Dziesiątki telefonów, odwołania. W końcu przyjechał, na miejscu nie zakwestionował żadnego uszkodzonego elementu. Ostatecznie Pan zza biurka nie ujrzał związku uszkodzenia ze sprawą.
Ktoś wykupił sobie tanie OC z Link4 a ja jako poszkodowany się z nimi szarpię.

W miejscach, gdzie można przed zakupem porównać wysokość składek OC spotkałem się kilka razy z sugestią od pośrednika, żeby mimo najtańszego OC z Link4, wybrać coś droższego. Teraz przekonałem się na własnej skórze, czemu czasem warto dopłacić. Więc niech to będzie przestrogą dla innych.

No ok, ja wiele lat jestem u nich klientem, nigdy nie płaciłem dużo i nigdy się nie zawiodłem. Dla mnie są jak najbardziej ok. Zawsze płaciłem mało, teraz doszła Karta dla wielodzietnych, więc płace jeszcze mniej. A, tak jak Ci pisałem wcześniej nigdy nie miałem z nimi problemu. Może po prostu Twoja sytuacja jest nie jasna.

Bywalec forum

Postprzez Adam » Pt paź 27, 2017 12:34 pm

W wielu przypadkach link4 ma najtańsze ubezpieczenie OC, łatwo można sobie zrobić kalkulację ich kalkulatorem:

kalkulator/link4/

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie