Zarejestruj

Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie, Kalkulator

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Podziękował : 9 razy

Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie, Kalkulator

Postprzez Admin » Pn wrz 09, 2013 12:31 pm

link4
Czy warto ubezpieczyć swój samochód w Link4? Jak jest z wypłatą odszkodowań? Nie ma problemów? Jak wysokie sa odszkodowania w porównaniu do innych firm? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Jak szybko jest wypłacane odszkodowanie w Link4?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczeń w Link4:
- NAJLEPSZE OC na rynku według Polskiej Izby Motoryzacji
- możliwość zakupu polisy bez wychodzenia z domu przez internet lub telefon
- pomoc drogowa w 30 minut

Kliknij w poniższy Kalkulator OC AC Link4 by szybko dowiedzieć się ile wyniesie składka OC lub AC dla Ciebie:

Kalkulator OC AC - Oblicz Składkę Szczegóły

Opisz swoje doświadczenia z Link4 i wyraź swoją opinie o ubezpieczeniach dostępnych w Link4.

Doradca reklama

Podpowiadam

Bywalec forum
Podziękował : 0 razy

Re: Link4 - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie klientów

Postprzez Bandi » Śr wrz 25, 2013 12:00 am

Ubezpieczenie OC i AC w Link4 miałem przez ostatnie 4 lata, teraz niedawno zmieniłem auto, dlatego znalazłem nieco tańszą ofertę, ale czasem żałuję, że o te (dosłownie) kilka złotych, przeszedłem do innego, mniej znanego operatowa.

Bywalec forum

Postprzez kluska12 » Cz wrz 26, 2013 9:58 pm

Z tego co słyszałam to z wypłatą odszkodowań naprawdę nie ma większych problemów. No i koleżanka opowiadała mi, że naprawdę szybko interweniują w naprawdę nagłych wypadkach.

Bywalec forum

Postprzez Bandi » Pt wrz 27, 2013 4:10 pm

Ano właśnie i teraz trochę żałuję, że nie przedłużyłem tej umowy z Link4. Nawet teraz mi się przypomniałeo, ze jak miałem stłuczkę z mojej winy, to wcale nie polecieli mi dużo po zniżkach.

Początkujący

Postprzez matix8 » Pt wrz 27, 2013 5:45 pm

Kierowcy z dłuższym stażem mają często jeszcze większe zniżki więc bardzo rzadko spotykam się ze zmianą ubezpieczyciela przy zakupie nowego auta. Ja mojego ubezpieczyciela trzymam się od ośmiu lat i naprawdę nie żałuję.

Początkujący

Postprzez www.freepolis.pl » So wrz 28, 2013 10:16 am

Wszystko zalezy od tego jakiej ochrony potrzebujesz, czy chcesz samo oc czy cos dla siebie czyli ac...
Mozesz miec tanio i dobrze... Ale po co Ci dwie polisy :)
Mysle ze o link4 mowi bardzo dobrze ten slajd z raportu Rzecznika ubezpieczonych
http://rzu.gov.pl/sprawy-biezace/Raport ... oku__21380

Dobre ubezpieczenia jak widac maja gora 3-4 firmy.
W najlepszej, az 94% klientow z przebadanych 5600 jest zadowolonych z likwidacji szkod.
Zatem zachecam...
Załączniki
image.jpg
image.jpg (116.53 KiB) Przeglądane 14956 razy

Początkujący

Postprzez filipM » So wrz 28, 2013 11:37 am

Pisałem już w temacie o LibertyDirect, że z dwojga złego wybieram Link4, ale z usług niestety i tak nie jestem zadowolony. Dużo byłoby pisać dlaczego itd, więc jeżeli ktoś chciałby o tym podyskutować, to myślę że Skype będzie do tego najlepszym miejscem.

Bywalec forum

Postprzez Alicja » So wrz 28, 2013 5:19 pm

Mój partner wybrał ubezpieczenie auta właśnie w Link4. Nie widzę by żałował, w sumie na jego miejscu ja bym też tego nie robiła. Sama raz spowodowałam małą stłuczkę i byłam wręcz zdumiona miłym podejściem konsultantów z Link4. Szybko przyjechali, ocenili szkody, pomogli mi w czym trzeba i mam nadzieję, że nie było to jednorazowe zdarzenie. Tego ubezpieczyciela mogę polecić każdemu - profesjonalne podejście do spraw, a nie tylko zżynanie pieniędzy.

Początkujący

Postprzez Prowadzący » So wrz 28, 2013 6:28 pm

Ja zaś będę mieć nieco odmienne zdanie o Link4 - z przykrymi sytuacjami miałem do czynienia kilka razy. Może ta firma ubezpieczeniowa jest miła dla swoich klientów, jednak mnie raz potraktowano nieco chamsko. Jako ofiara wypadku miałem niewiele do powiedzenia, no ale cóż. Zawsze może być to kwestia tego, że fatalnie trafiłem. No ale jakiś tam niesmak pozostaje.
Od znajomych słyszałem zaś wiele dobrego, taka miła odmiana w stosunku do moich doświadczeń.

Początkujący

Postprzez Bialaania » N lis 03, 2013 2:44 pm

Korzystałam z Link4 jak miałam zeszły samochód. U nich byłam 3 lata z moim starym autem. Beż żadnych przygód, dlatego ciężko mi ocenić kwestie rozwiązywania spraw. Mówiąc szczerze, to miałam z nimi kontakt tylko przez przedstawiciela, więc obsługi czy cos w tym stylu, to nie mogę za bardzo oceniać, natomiast mogę powiedzieć z całą pewnością, że ubezpieczenie OC w Link4 jest dobre pod względem cenowym.

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie