Zarejestruj

mBank - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: mBank - Ubezpieczenia - Opinie Klientów

Postprzez Klient3 » Pn cze 16, 2014 1:23 am

Nie lubię rozbijać ubezpieczeń na raty, więc niestety moje ubezpieczenie w mBanku nie wyszło aż tak rewelacyjnie. A i nie mieli niektórych warunków dodatkowych (porównanie robiłem w lutym).
Aktualnie chciałem zrobić kolejny szacunek, ale ponieważ nie chciałem podać nr pesel (jak jestem zalogowany, to chyba trochę przesada), to pomimo podania danych pojazdu mBank NIE MIAŁ ZIELONEGO POJĘCIA, jak bez peselu wyliczyć wielkość polisy. Nawet maila dostałem, że nie jest to wykonalne. Albo jakiś "ambitny" konsultant nabija antypunkty dla mBanku. Pogratulować.
A jak coś nie wyjdzie z ubezpieczeniami, zawsze można straty powetować kolejnym zmniejszeniem oprocentowania kont... Czy mBank nie może być bankiem ? Pomyślcie, jak podnieść nasze zyski z powierzonych Wam pieniędzy.
Jako ubezpieczenia komunikacyjne polecam x. Warto. Pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Bywalec forum

Postprzez Witoldd » Śr lis 19, 2014 1:14 pm

Klient3 napisał(a):Nie lubię rozbijać ubezpieczeń na raty, więc niestety moje ubezpieczenie w mBanku nie wyszło aż tak rewelacyjnie. A i nie mieli niektórych warunków dodatkowych (porównanie robiłem w lutym).
Aktualnie chciałem zrobić kolejny szacunek, ale ponieważ nie chciałem podać nr pesel (jak jestem zalogowany, to chyba trochę przesada), to pomimo podania danych pojazdu mBank NIE MIAŁ ZIELONEGO POJĘCIA, jak bez peselu wyliczyć wielkość polisy. Nawet maila dostałem, że nie jest to wykonalne. Albo jakiś "ambitny" konsultant nabija antypunkty dla mBanku. Pogratulować.
A jak coś nie wyjdzie z ubezpieczeniami, zawsze można straty powetować kolejnym zmniejszeniem oprocentowania kont... Czy mBank nie może być bankiem ? Pomyślcie, jak podnieść nasze zyski z powierzonych Wam pieniędzy.
Jako ubezpieczenia komunikacyjne polecam x. Warto. Pomogą wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Dobrze wiedzieć, z czyich usług lepiej nie korzystać...

Początkujący

Postprzez kolorowykot » Pn gru 01, 2014 12:06 pm

Mój znajomy ma ubezpieczenie w mBanku i miał niedawno stłuczkę, ze swojej winy. Nie było żadnych problemów z wypłatą ubezpieczenia. Polecał mi bardzo ubezpieczenie w mBanku. Dają korzystne ceny, potem także fajne zniżki. Warto zainteresować się ich ofertą. :)

Moderator Lokalny

Postprzez Finansolog » Wt gru 02, 2014 12:30 am

kolorowykot napisał(a):Mój znajomy ma ubezpieczenie w mBanku i miał niedawno stłuczkę, ze swojej winy. Nie było żadnych problemów z wypłatą ubezpieczenia. Polecał mi bardzo ubezpieczenie w mBanku. Dają korzystne ceny, potem także fajne zniżki. Warto zainteresować się ich ofertą. :)

Jakie ubezpieczenie?

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Re: mBank - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez Ogrodolandia » Śr maja 06, 2015 11:54 am

Dobrym pomysłem jest ubezpieczac się w bankach, a nie w ubezpieczelniach?

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez Maniek6 » Pt maja 15, 2015 11:07 am

Chyba raczej nie, bo dziś widziałem jakiś raport, że około 36% pracowników banków nie ma pojęcia o sprzedawanych ubezpieczeniach. Banki powinny zajmować się finansami a towarzystwa ubezpieczeniowe naszą ochroną.

Początkujący

Postprzez markus119 » So wrz 17, 2016 7:24 pm

Miałem tam ubezpieczenie OC przez 7 lat, a w zasadzie ojciec a ja jako współwłaściciel. W tym czasie żadnej kolizji. Zawsze było tam najtaniej. Ojciec zmarł. Wyliczyłem składkę ze swojego konta, nie podawałem danych ojca, o aucie tylko standardowe dane bez nr rejestracyjnego czy VIN. Wyszło 297,6. Zapisałem kalkulację. Zadzwoniłem do mbanku a właściwie axa poinformowałem o śmierci ojca i zapytałem co dalej. Powiedziałem, że auto będzie ubezpieczone dalej u nich, ale z mojego konta. Poprosili o moje dane. Po telefonie chcę opłacić a tu nagle z 297,6 wzrosło na 339,6. Zadzwoniłem, żeby to wyjaśnić. Rozmowa z kimś kompetentnym nie możliwa. Co to za firma. Kazali zostawić nr i konsultant oddzwoni w ciągu 20 minut. Oddzwonił grubo po godzinie, jak już byłem w pracy i nie mogłem rozmawiać. Przestroga dla innych w podobnej sytuacji. Jeżeli chcecie tam kontynuować to najpierw opłaćcie a później informujcie o zgonie.

Ubezpieczyłem w liberty za 313,27 z holowaniem w razie wypadku i ubezpieczeniem opon w razie uszkodzenia.

Bywalec forum

Postprzez rhapsody » N paź 09, 2016 8:47 pm

moi rodzice mieli w mbanku i też uciekli po roku mowiąc, że nie wrócą choćby mieli nic nie płacić. Dwa samochody mają chyba w Liberty i z tego co się orientuję to placą po około 400-450 zł.

Początkujący

Postprzez rafakop » Pn lis 14, 2016 9:12 am

Prowadzący napisał(a):Z pewnością nie znajdują się w czołówce ubezpieczycieli, ale nie są też na końcu i to się mimo wszystko ceni.

Dlaczego nie jest to firma w czołówce ubezpieczycieli? Mógłbyś coś więcej o nich napisać? Zastanawiałem się nad ich ofertą, ale teraz mam większe wątpliwości :).

Początkujący

Postprzez hunter » Pt gru 02, 2016 3:06 pm

Ja z mBankiem nie mam złych wspomnień ale tylko w kwestii bankowości. Jeśli chodzi o ubezpieczenie OC samochodu to zwykle wybierałem dedykowane TU jak np PZU. Jednak opcja warta rozważenia :-)

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie