Zarejestruj

mBank - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Opinie klientów o firmach ubezpieczeniowych. Ocena jakości obsługi, warunków ubezpieczeń, szybkości wypłaty odszkodowań itp. Oceny i doświadczenia osób ubezpieczonych przez dane Towarzystwo.
Administrator
Podziękował : 9 razy

mBank - Ubezpieczenie OC i AC - Opinie Klientów

Postprzez Admin » Pn wrz 09, 2013 12:51 pm

Czy warto ubezpieczyć swój samochód w mBanku? Czy wypłata odszkodowań jest bezproblemowa i szybka? Jak wysokie są składki w porównaniu do innych firm? Jak szybko są wypłacane odszkodowania w mBanku?

Podstawowe zalety jakie mają ubezpieczenia w mbanku:
- 5% rabatu od ceny ubezpieczenia OC przy zakupie polisy ubezpieczeniowej OC lub
- 20% rabatu od ceny ubezpieczenia AC przy zakupie polisy ubezpieczeniowej AC lub
- 5% rabatu od ceny Ubezpieczenia OC oraz 20% rabatu od ceny ubezpieczenia AC przy zakupie pakietu OC + AC
- Ubezpieczenie Ochrony Prawnej za 1,20 zł rocznie

Kalkulator OC AC - Oblicz Składkę

Opisz swoje doświadczenia z mbankiem i wyraź swoją opinie o ubezpieczeniach dostępnych w mBank.

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: mBank - Ubezpieczenia - Opinie Klientów

Postprzez Prowadzący » So wrz 28, 2013 6:29 pm

Ubezpieczenia w mbanku są wypłacane w miarę szybko, mimo wszystko ta firma dba o swoich klientów pod tym względem. Z pewnością nie znajdują się w czołówce ubezpieczycieli, ale nie są też na końcu i to się mimo wszystko ceni. Cóż więcej mogę powiedzieć... Nie jestem pewna czy to dobra firma na lata, wybiera się raczej nieco starszych i sprawdzonym ubezpieczycieli. Mimo wszystko warto spróbować, ich oferty są czasami tylko troszkę gorsze od innych.

Początkujący

Postprzez matix8 » So wrz 28, 2013 7:03 pm

Nie słyszałem do tej pory o możliwości ubezpieczenia się w mBanku. Muszę przejrzeć ich ofertę.

Początkujący

Postprzez Ubez » N wrz 29, 2013 11:49 pm

Do ubezpieczeń to poleciłbym jakąś zewnętrzną firmę. MBank to bardziej bank niż instytucja ubezpieczeniowa. A skoro potrafią partaczyć sprawę z usługą bankowości, o czym można przeczytać chociażby na ich fanpage, to sami sobie odpowiedzmy na pytanie czy warto się tam ubezpieczyć. Ja na Pańskim miejscu, grubo bym się zastanowił.

Bywalec forum

Postprzez ania23 » So lis 23, 2013 10:51 am

mBank ma dość dobrą ofertę ubezpieczeń samochodowych. Największą zaletą jest to, że można rozłożyć składkę na MIESIĘCZNE RATY. Z tego cieszą się najbardziej się kierowcy, którzy nie mają dużych zniżek i których nie stać na jednorazowe wpłaty rzędu np 500 zł. Niedogodnością może być to, że trzeba u nich założyć konto bankowe aby się ubezpieczyć. Ale co tak, konto jest bardzo tanie w utrzymaniu.

Początkujący

Postprzez kornel » Śr lis 27, 2013 10:29 am

Kiedyś mój znajomy, świeżo upieczony kierowca kupił sobie Renault Scenic i chchał go ubezpieczyć. Prawie wszędzie wychodziła mu składka grubo ponad 1000 zł. Rozbicie na maks. 4 raty też wychodziło mu drogo. Zadzwonił do mBanku i miesięczna rata ubezpieczenia wyszła niewiele ponad 100 zł.

Początkujący

Postprzez mariusz1981 » Śr lis 27, 2013 8:52 pm

Mam samochód ubezpieczony w mBanku. Wydaje mi sie,że mBank jest tu raczej pośrednikiem bo polisę wystawiła Benefia. W sumie jestem zadowolony. Ubezpieczenie rozbite na wygodne miesieczne raty i w dodatku nie musze o nich pamiętać bo z konta same się pobierają :)

Początkujący

Postprzez alianz » Pt sty 31, 2014 7:58 pm

Jak na mBank to mogli zastosować znacznie lepsze warunki, no ale to oni mają zarabiać a nie my.

Bywalec forum

Postprzez alcapone » So mar 22, 2014 2:46 pm

Też własnie słyszałem że embank ,ma solidne
oferty i korzystne warunki dla kierowców,
czy ktoś z was ma tam ubezpieczone auto?

Bywalec forum

Postprzez blindek » Pn kwi 28, 2014 6:05 am

Ja mam OC w mBanku i jestem zadowolony bo jak obliczałem ceny w innych ubezpieczeniach to tutaj mam naprawdę tanio - 540 złotych za passata b5 98 rocznie 1.9 tdi

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia komunikacyjne - Opinie