Zarejestruj

Liberty direct opinie

Opinie klientów o ubezpieczeniach w Liberty Direct. Odpowiedzi na trudne pytania związane z tą firmą ubezpieczeniową. Kalkulacje wysokości składek.
Moderator Lokalny
Podziękował : 0 razy

Re: Liberty direct opinie

Postprzez Finansolog » Cz mar 19, 2015 11:12 am

szybki napisał(a):
michal1988207 napisał(a):Z czystym sumieniem mogę polecić Liberty jako klient- mam u nich ubezpieczone 2 auta. Nie wiem jak wygląda sprawa likwidacji szkód ale to nie mój problem, najważniejsze jest że są najtańsi na rynku i mają bardzo dobrą obsługę. Szczerze polecam.

Powodzenia w wyborze taniego OC

Narazie to nie jest Twoj problem,problem dopiero sie zacznie jak przyjdzie kolizja i likwidacja szkody,czego Ci nie zycze,pozniej beda nerwy,a pamietaj co jest tanie to jest dwa razy drozsze.

Wytłumacz mi proszę w którym momencie zacznie się jego problem po kolizji skoro ma wykupione OC w tej firmie? Liberty nie wypłaci odszkodowania poszkodowanemu przez ubezpieczonego i będzie musiał oddawać z własnej kieszeni? Czy może ta firma zakaże ubezpieczycielowi poszkodowanego wypłacić odszkodowanie dla michal1988207?

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Postprzez RzecznikLU » Pn mar 23, 2015 10:11 am

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za zabranie głosu w powyższej sprawie. Chciałabym zaznaczyć, że Liberty dokłada wszelkich starań, by zapewniać klientom wysoką jakość obsługi. W 85% przypadków wyceniamy szkodę z AC w ciągu jednego dnia, a szkodę z OC – w ciągu dwóch dni od dnia dostarczenia wyników oględzin. Odszkodowanie w szkodzie AC o niewielkiej wartości wypłacamy w ramach tzw. szybkiej ścieżki likwidacji w ciągu trzech dni roboczych. W przeciągu 14 dni likwidujemy 80% szkód z AC, w przeciągu 20 – 80% wszystkich szkód. Kosztorysy warsztatowe weryfikujemy w 48 godzin. Informacje na temat rozwiązania konkretnej sprawy można uzyskać bezpośrednio u naszego eksperta: pod adresem ekspert@lu.pl. Zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam, Ewa Pitera – Rzecznik Liberty Ubezpieczenia

Początkujący

Postprzez AgentAllianz » N kwi 19, 2015 4:37 pm

Wszyscy chwalą jaką fajną cenę dostali za swoje marne OC. Ja mam następujące doświadczenie: mam szkodę w OC, kierowca(sprawca ) ma OC w Liberty. Kosztorys ASO jest na 5 300 zł. Liberty mi zaproponowało wypłatę 850 zł. Kosztorys odrzucili. :oops: Idę do sądu, mam już umówioną firmę która pośriedniczy w likwidacji szkód. Oni się zajmą Liberty.
Mam nadzieje, że parę osób zdąży przeczytać mój post, zanim ubezpieczy swój dom lub AutoCasco w tej firmie!

Początkujący

Postprzez RzecznikLU » Śr kwi 22, 2015 9:25 am

Szanowny Panie, niezależnie od działań, jakie planuje Pan podjąć, zachęcam do skontaktowania się z naszymi ekspertami (ekspert@lu.pl). Znając numer szkody, o której mowa, będą oni w stanie zweryfikować zastosowane przez Liberty procedury i udzielić Panu więcej informacji na ich temat. Pozdrawiam, Ewa Pitera - Rzecznik Liberty Ubezpieczenia

Poprzednia strona

Powrót do Liberty Direct