Zarejestruj

Liberty direct opinie

Opinie klientów o ubezpieczeniach w Liberty Direct. Odpowiedzi na trudne pytania związane z tą firmą ubezpieczeniową. Kalkulacje wysokości składek.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Liberty direct opinie

Postprzez eliza8tarta » Pn maja 27, 2013 1:25 pm

Wiele rzeczy kupują przez internet i telefon. Ubrania, telefon komórkowy i mam porównanie.Choć to co innego niż polisa, to muszę powiedzieć że Liberty mnie miło zaskoczyło. Kompetenta pani na infolinii, sprawnie przyjęta płaność. Cena dobra.

Doradca reklama

Podpowiadam

Bywalec forum

Re: Liberty direct opinie

Postprzez alcapone » Śr mar 26, 2014 10:12 am

Witam ja tez skorzystałem z ubezpieczenia liberty ,wszystko załatwiłem online wszystko sprawnie i szybko ,byłem mile zaskoczony.

Bywalec forum

Postprzez Malutka33 » Śr maja 28, 2014 7:42 am

ja także wszystko przez internet w liberty D załatwiałam i jest ok jak do tej pory a już mam u nich ubezpieczenie ponad 2 lata więc już kawałek czasu :)
Cenowo też fajnie wychodzi

Początkujący

Postprzez dominicue » Pn cze 16, 2014 10:44 am

eliza8tarta napisał(a): Cena dobra.

Żeby była jeszcze "lepsza" warto skorzystać z kilku możliwości dodatkowego jej obniżenia :mrgreen:

1. Wykupić polisę przez internet - 5% rabatu,
2. Zapłacić kartą za polisę - kolejne 5% zniżki,
3. Skorzystać z promocji "Podaruj znajomemu zniżkę" powołując się na kod

Zasłużony

Postprzez Agnieszka » Pn cze 16, 2014 7:05 pm

Nie pomyliły Ci się towarzystwa ?

Początkujący

Postprzez michal1988207 » Śr sie 06, 2014 4:27 pm

Z czystym sumieniem mogę polecić Liberty jako klient- mam u nich ubezpieczone 2 auta. Nie wiem jak wygląda sprawa likwidacji szkód ale to nie mój problem, najważniejsze jest że są najtańsi na rynku i mają bardzo dobrą obsługę. Szczerze polecam.

Powodzenia w wyborze taniego OC

Początkujący

Postprzez Vinegret » Śr lis 26, 2014 9:05 pm

Warto wiedzieć, co wchodzi w skład NNW, a czego ubezpieczyciel nie pokryje.

Początkujący

Re: Assistance w Liberty Direct opinie

Postprzez szybki » Śr mar 18, 2015 8:09 am

Liberty direct to jest naj ale to naajgorsza ubezpieczalnia w polsce,sa nierzetelni,o... i z...j,mialem wypadek nie z mojej winy,taa liberty zanirzyla wartosc mojego pojazdu o 50% daun tez by tak zrobil,wycenili moja szkode na ponad 3000 a przyslali mi 1950zl,po moim tel poinformowali mnie ze zrobili korekte do kwoty i dlatego mi przyslali duzo mniej bo oni jak sie tlumacza nie wiedza czy ja bede naprawial auto czy nie,to jest paranoja,co kogo interesuje co ja bede robil,nalezy mi sie odszkodowanie to placic.W tej liberty na jednym wypadku poszkodowany jestem dwukrotnie,ta zydowska ubezpieczalnia jest bardzo zla,nie ubezpieczajcie nic w tej liberty bo bedziecie zalowac,nie dosc ze trzeba czekac dlugo to maja wielki problem z wyplata odszkodowania,to jeszcze okradna w bialy dzien,decyzje zmieniaja co chwile,ja odradzam kazdemu taa liberty !!!!!!!

Początkujący

Postprzez szybki » Cz mar 19, 2015 5:47 am

Vinegret napisał(a):Warto wiedzieć, co wchodzi w skład NNW, a czego ubezpieczyciel nie pokryje.

praktycznie nie pokryje niczego,w razie jakiegos wypadku beda mieli zawsze jakies ale,nawet jak nie bedzie to z Twojej winy,lepiej sie ubezpieczyc w innej niz w tej zydowskiej amerykanskiej liberty!

Początkujący

Postprzez szybki » Cz mar 19, 2015 5:50 am

michal1988207 napisał(a):Z czystym sumieniem mogę polecić Liberty jako klient- mam u nich ubezpieczone 2 auta. Nie wiem jak wygląda sprawa likwidacji szkód ale to nie mój problem, najważniejsze jest że są najtańsi na rynku i mają bardzo dobrą obsługę. Szczerze polecam.

Powodzenia w wyborze taniego OC

Narazie to nie jest Twoj problem,problem dopiero sie zacznie jak przyjdzie kolizja i likwidacja szkody,czego Ci nie zycze,pozniej beda nerwy,a pamietaj co jest tanie to jest dwa razy drozsze.

Następna strona

Powrót do Liberty Direct