Zarejestruj

Link 4 Kasa wraca - zapraszam korzystających

Opinie klientów o LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Kalkulacje ubezpieczeń samochodu : OC i AC. Pytania, problemy związane z tym ubezpieczycielem.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Link 4 Kasa wraca - zapraszam korzystających

Postprzez Kiero » Cz lip 05, 2018 7:07 am

Kolejny okres "dziadowania" za mną. Nawigację uruchamiałem tylko w dzień, jak się dało to poza miastem. Nagroda 12zł. Wynik całkowity:66. Zbyt gwałtownie hamowałem i przyspieszałem. To nie jest aplikacja do codziennej jazdy! Nie chcę być zawalidrogą. Większość polskich kierowców by mnie obtrąbiła gdybym trzymał się algorytmów tego cuda. Co gorsza taki styl jazdy jest też niebezpieczny! Do minusów zaliczyć należy nieaktualne limity prędkości na mapie. Długo by pisać o mankamentach. To aplikacja stworzona pod ubezpieczyciela, a nie dla kierowcy. Google maps i Yanosik jest lepsza ;) Pozdrawiam.

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Postprzez Kiero » Cz lip 05, 2018 7:16 am

Aplikacja jest ślepa i nie widzi dlaczego musiałem hamować. Sarna, lis itp. chyba że ktoś gustuje w dziczyźnie ;) Link4 postarajcie się bardziej! Pozdrawiam.

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez spp » Cz lip 05, 2018 10:28 am

Dlatego najlepiej sobie znaleźć jakiś odcinek dobrze znanej i mało ruchliwej trasy, po której często się jeździ i tylko tam włączać aplikację. I nigdzie więcej.

Początkujący

Postprzez vanstypeks » Pt lip 06, 2018 11:06 am

vanstypeks napisał(a):Poprzedni okres Wynik 97. Przepisowa jazda 94. Płynna jazda 93. Profil kierowcy 100. wyliczyli 56,17 zł
Obecny okres Wynik 60. Przepisowa jazda 97. Płynna jazda 97. Profil kierowcy 36. wyliczyli 28,09 zł
Takie same trasy z pracy, w tych samych godzinach.
Chyba te wyliczenia jakaś małpa robi.

Edit: Chyba doczytałem i domyśliłem się o co może chodzić. Jednego dnia wracałem w nocy z pracy. I pomimo lepszych wyników straciłem równo 50% złotówek. naprawdę? W nocy? Gdzie są puste ulice i przy przepisowej jeździe na odcinku 23km straciłem 50%złotówek za cały miesiąc?!

Dostałem odpowiedź
Szanowni Państwo,
W odpowiedzi na Pana reklamację, dotyczącą promocji „Kasa Wraca” prosimy o przyjęcie poniższych wyjaśnień.
Profil Kierowcy jest jednym z trzech parametrów mających na celu ocenę stylu jazdy. Na jego wynik wpływa bardzo
wiele czynników, m.in. relacja płynności jazdy i przekraczania prędkości, dostosowanie stylu jazdy przy uwzględnieniu
pory dnia i obszaru (teren zabudowany lub nie) oraz częstość i długość pokonywanych samochodem tras.
Powyższy szereg zmiennych może wpłynąć na wyższą lub niższą ocenę Profilu Kierowcy i w związku z tym,
może się on zmieniać w trakcie każdego okresu rozliczeniowego.
W pierwszych trzech okresach rozliczeniowych nie odnotowaliśmy Pana jazdy w nocy. W czwartym okresie
rozliczeniowym przejazdy nocne stanowiły prawie 10% przebytego dystansu, co stanowiło bezpośrednią przyczynę
obniżenia Profilu Kierowcy, a co za tym idzie także Pana wyniku.
Mamy nadzieję, że powyższe wyjaśnienia będą dla Pana satysfakcjonujące.

Wniosek: Nie jeździć w nocy!

Początkujący

Postprzez marcopolo77 » Pt lip 13, 2018 8:39 am

Dzień dobry,
Witam wszystkich forumowiczów zainteresowanych podobnie jak ja monitorowaniem sposobu działania algorytmów Telematics Technologies sp. z o.o. w Naviexpert.
Moje ubezpieczenie to komplet OC+AC+NNW, wartość ok. 1500 zł

Mój wynik za pierwszy miesiąc jest mizerny:
Przepisowa Jazda: 75
Płynna Jazda: 49
Profil Kierowcy: 28
Nagroda: 0,00 zł
Nawet złamanej złotówki na zachętę.... ;-) Ale nie o to chodzi,

Chciałbym uporządkować kilka prawidłowości... i ewentualnie zapytać eksperta z Nawiexpert jeśli ktoś już się ujawnił. Dobrze byłoby uzyskać odpowiedzi na 3 pytania:
1. Czy nagroda jest u was skorelowana ze statystykami?
2. Jeśli tak, to w jaki zakresie?
Chodzi o konkretne równanie wyliczenia wysokości nagrody w powiązaniu ze wszystkim zmiennymi, które są monitorowane w aplikacji, czyli przepisowość, płynność, profil kierowcy, posiadanego ubezpieczenia (wartości składki)?
3. Czy każdy ubezpieczony ma indywidualny algorytm, czy jest eden algorytm dla wszystkich, czy kilka algorytmów dla określonych grup itd.?

i jeszcze jedno, bo tego nie do końca zrozumiałem.

Czy Wasze wyniki (statystyki jazdy, nagroda) za poprzednie zamknięte okresy zmieniają się, kiedy w kolejnych osiągacie lepsze / gorsze rezultaty. Chodzi o to, czy wasza nagroda końcowa (koniec ubezpieczenia) będzie znana dopiero w ostatnim miesiącu działania promocji?

Początkujący

Postprzez Kiero » N lip 15, 2018 8:26 am

ZJ1, nie spodziewałbym się, że główny zainteresowany ujawni swoją tajną recepturę. W regulaminie promocji jest tabelka a w niej przedziały prędkości i wysokość nagrody. Ocena za prędkość 75 to za mało na zwrot kasy.

Początkujący

Postprzez vanstypeks » Pn lip 16, 2018 11:57 am

Ogólnie działanie systemu to typowa loteria. Bo jak inaczej to nazwać ?
Same mapy nie są w 100% aktualne. Jadąc trasą nagle pojawiaja sie dziwne ograniczenia prędkości (zapewne archiwalne). Albo jadąc drogą szybkiego ruchu zbliżając się do skrzyżowania bezkolizyjnego wykrywa ograniczenie prędkości, które występuje nad daną trasą, albo obok. Wiec nie jest możliwe jechać w 100 % "przepisowo". Tzn albo jeździmy zgodnie z przepisami albo zgodnie z aplikacją (co jest niemożliwe).
Poza tym ukryte pułapki, nie opisane w regulaminie, takie jak mój przypadek, czyli kara za jazdę w nocy.
Wpływu na ruch uliczny też nie mamy a jesteśmy karani za "płynność jazdy".
Po pięciu okresach udało mi sie uzyskać 210zł zwrotu. Zawsze cos jednak nie jest tak pięknie jak mówią.

Poprzednia strona

Powrót do Link4