Zarejestruj

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie komunalne

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie komunalne

Postprzez Gebels » So kwi 16, 2016 5:44 pm

Witam, szukam dobrego ubezpieczyciela który ubezpieczy mi mieszkanie komunalne. Głownie chodzi mi o ubezpieczenie od zalania, włamania, pożaru, zdarzeń losowych. Nigdy nie ubezpieczałem mieszkania więc jest to pierwszy raz, co możecie polecić?

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie komunalne

Postprzez Ubea » Pn kwi 18, 2016 7:39 am

Cześć,

zapraszam na stronę naszej porównywarki (link w podpisie), gdzie możesz przejrzeć różne oferty i dobrać to, co Ci jest potrzebne. Ubezpieczenia mieszkania mają bardzo różny zakres - wszystko zależy, co chcesz ochronić i jaką chcesz mieć sumę gwarancyjną.
O wyborze ubezpieczenia mieszkaniowego możesz poczytać tutaj: https://ubea.pl/ubezpieczenie-mieszkania/ Na stronie znajdziesz także inne porady na temat ubezpieczeń.
Kompleksową ofertę ubezpieczenia mieszkania oferuje choćby PZU czy Warta mająca różne warianty, każde o innym zakresie.
Przy tak ogólnym opisie ciężko coś więcej polecić, więc polecam Ci zaznajomienie się z tymi poradami, a jak będziesz mieć jakieś konkretne pytania, to pisz.

Pozdrawiam ;)

Początkujący

Postprzez Gebels » Pn kwi 18, 2016 5:02 pm

Ok to mam pytanie, bo znalazłem w swoim mieście agenta ubezpieczeniowego który jest przedstawicielem 25 firm ubezpieczeniowych. Czy taki agent jest wiarygodny ? pobiera jakieś opłaty odemnie jeśli do niego pójdę ?

Doradca
Podziękował : 2 razy

Postprzez Ubea » Śr kwi 20, 2016 11:33 am

Klient nie płaci bezpośrednio agentowi za doradztwo.
Natomiast jeśli chodzi o wiarygodność - nie jesteśmy w stanie wypowiedzieć się o wiarygodności innego agenta, jedynie o naszej ;)
U nas oferty możesz porównać bez wychodzenia z domu i na spokojnie wszystko przejrzeć, a jeśli zainteresuje Cię konkretna polisa, będziesz mógł skontaktować się jeszcze z danym towarzystwem.

Zasłużony

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Wt sie 07, 2018 1:17 pm

Obecnie oferta ubezpieczeń jest bardzo szeroka i powinna być dostosowana do oczekiwań klienta. Wszystko zależy od zakresu, jaki chcemy mieć na polisie. Nie dla każdego oferta w tym samym Towarzystwie Ubezpieczeniowym będzie jednakowo korzystna. Zapraszam do kontaktu na maila w celu wyliczenia kalkulacji, która do niczego nie zobowiązuje. Obecnie polisy mieszkaniowe można w większości zawrzeć mobilnie. Co ważne, zawsze przed zawarciem umowy staram się wyjaśnić klientom różnice w zakresie ubezpieczenia w poszczególnych Towarzystwach, wyjaśniać jakie zapisy znajdują się w OWU i dobierać ofertę do klienta.

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu