Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie mieszkania

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Stały bywalec
Podziękował : 0 razy

Re: Najlepsze ubezpieczenie mieszkania

Postprzez umbrella » Śr sty 29, 2014 9:00 am

Ja nie wierze w to co mówicie , jak można ubezpieczyć mieszkanie/dom przez Internet ?? I to ma być dobra rada odnośnie dobrego ubezpieczenia ?? Przeklikać na porównywarce którą może każdy założyć i już ??

I gwarantuje 100% problemy przy wypłacie odszkodowania.

Tyle w temacie. Jeśli chce się dobrze ubezpieczyć mieszkanie , nie obejdzie się bez skonsultowania z agentem który się na tym ZNA.

Doradca reklama

Podpowiadam

ubezpieczenie domu
Zasłużony

Postprzez GWARANT » Cz sty 30, 2014 3:57 pm

umbrella napisał(a):Ja nie wierze w to co mówicie , jak można ubezpieczyć mieszkanie/dom przez Internet ?? I to ma być dobra rada odnośnie dobrego ubezpieczenia ?? Przeklikać na porównywarce którą może każdy założyć i już ??

I gwarantuje 100% problemy przy wypłacie odszkodowania.

Tyle w temacie. Jeśli chce się dobrze ubezpieczyć mieszkanie , nie obejdzie się bez skonsultowania z agentem który się na tym ZNA.

Dokładnie :D

Początkujący

Postprzez Adam23232 » Śr maja 07, 2014 7:44 pm

Ja korzystam z ubezpieczenia sygma banku polecam Ci je gorąco nawet nie musisz być właścicielem mieszkania mają wysokie świadczenia i niskie opłaty i chronią od kradzieży i nieprzewidzianych zdarzeń ,a nawet odpowiedzialności cywilnej więc naprawdę warto.

Zasłużony

Postprzez Agnieszka » Śr maja 07, 2014 8:16 pm

polinvest napisał(a):Skorzystaj z 10% zniżki kupując ubezpieczenie Domu lub Mieszkania ON-LINE. Wystarczy wejść na stronę www.wartadirect.pl wybrać odpowiednie ubezpieczenie i wprowadzić KOD PROMOCYJNY: WARD01656000

Szeroki zakres ubezpieczenia:
- Lokal mieszkalny lub Dom - Zdarzenia losowe, Kradzież
- Ruchomości domowe - Zdarzenia losowe, Kradzież
- Garaż wolnostojący - Zdarzenia losowe, Kradzież

Ryzyka dodatkowe:
- Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC)
- Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)
- Pakiet TOREBKA
- Assistance - Pomoc w Domu

Możliwość ustanowienia Cesji pod kredyt dla Banku

Trochę żeby rozwinąć watek to będę uszczypliwa. Weszłam sobie na stronę o której piszesz i w OW jest napisane wyłączenia powstałe w:
a) przedmiotach ubezpieczenia, do których Ubezpieczony nie posiada tytułu prawnego co to oznacza ????

Bo jestem z jednej strony szczęśliwcem bo wszystko dostaje. Biżuteria od chłopaka, telewizor od rodziny (wypasiony) komputer od brata itp. Właściwie w tym całym mieszkaniu to ma wartość to co od kogoś dostałam. Ubezpieczam od zdarzeń losowych i od kradzieży.
Ale na nic nie mam faktury ani żadnego dokumentu. To co jak przyjdzie z...j i mi ukradnie to o czym mówie nie dostane odszkodowanie mimo ze to ubezpieczę. Rozumiem - łatwo przyszło łatwo poszło

I druga sprawa piszesz cytuję
Szeroki zakres ubezpieczenia:
- Lokal mieszkalny lub Dom - Zdarzenia losowe, Kradzież

Zdarzenia losowe to rozumiem ale kradzież :D w jaki sposób chcesz ukraść dom czy lokal mieszkalny

Zasłużony

Postprzez Agnieszka » Wt maja 13, 2014 7:36 pm

Polinvest czy Ty wogóle czytasz czy bezsensownie wklejasz swoją reklamę - Czy możesz się ustosunkować do mojego pytania?

Początkujący

Postprzez WroclawAgent » Śr maja 14, 2014 9:35 am

Do tej gorącej dyskusji dodam parę swoich uwag.
Na rynku dostępne są ubezpieczenia z możliwością wyboru konkretnych ryzyk (sam wybierasz od czego chcesz ubezpieczyć mieszkanie/ruchomości domowe) lub ubezpieczenia od wszystkich ryzyk - tzw. all risk - czyli mamy ubezpieczone wszystko to co konkretnie nie jest wskazane jako wyłącznie - obrazując w klasycznym ubezpieczeniu nie mamy takiego ryzyka jak przewrócenie się telewizora który uszkodził panele - takie ryzyko prędzej wystąpi niż ryzyko upadku drzew i budowli. Jednakże jest ono stosunkowo droższe - płacimy w końcu za jakość. Takie ubezpieczenie dostępne jest np w Allianz, Ergo Hestii. Ubezpieczenie klasyczne z wyborem zakresu polecam PZU, Allianz - jakościowo bardzo dobre ale cena nie jest znacznie wygórowana, ponadto podpisując umowę z agentem zawsze można jakieś zniżki wychachmęcić ;)

Początkujący

Postprzez aronmaks » So cze 21, 2014 10:57 am

Ja posiadam ubezpieczenie w Allianz całkiem porządne. Pełen zakres począwszy od kradzieży, zalania, włamania, pożaru itp

Bywalec forum

Postprzez michallos » Wt cze 24, 2014 10:32 am

ja tam mam bzika na punkcie różnych rankingów. Oczywiście nie podejmuje decyzji wyłącznie na ich podstawie, ale szukam więcej informacji i doczytuje o tych na kluczowych pozycjach. według ipolisa.pl najlepsze ubezpieczenie oferuje Compensa. zaglądając na stronę z ich ofertą widzę, że mają wiele roznych pakietów, ale nie będu tu o nich pisać. po prostu zajrzyjcie sobie na stronę Compensy

Początkujący

Postprzez Adam23232 » So cze 28, 2014 9:26 pm

Ja tam rankingom nie ufam zwykle kiedy sprawdzam to wole na przykład któryś tam z listy niż pierwszy bo każdy ma inne standardy lecz warto od czasu do czasu przeglądać czasem coś fajnego można znaleźć ja tak właśnie znalazłem sygme po trochu dzięki koledze i też kiedy patrzyłem na rankingi i o akurat byłtrafny wybór polecam.

Początkujący

Postprzez kolorowykot » Pn gru 01, 2014 12:54 pm

Ja odziedziczyłem mieszkanie po dziadkach, od lat ubezpieczali się w PZU, więc ja także kontynuowałem polisę u PZU. Polecam ubezpieczenie mieszkania w PZU, dla wieloletnich klientów mają fajne zniżki (przeszły one na mnie, chociaż teraz ja opłacam ubezpieczenie, a nie dziadkowie), można wykupić dodatkowe pakiety, np. ubezpieczenie wyposażenia mieszkania (jak przykładowo piorun Ci rozwali telewizor to dostaniesz odszkodowanie za zniszczony sprzęt). I dodatkowo mają fajnych agentów, traktują bardzo personalnie klientów :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu