Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie mieszkania

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Najlepsze ubezpieczenie mieszkania

Postprzez Ubea » Pn mar 14, 2016 7:53 am

To jakie ubezpieczenie będzie dla nas najlepsze, zależy oczywiście od naszych potrzeb, preferencji, tego gdzie mieszkamy. Dlatego najlepiej porównać wiele ofert.
Na stronie naszej porównywarki znajdziesz różne oferty ubezpieczenia mieszkania, z których można wybrać to, co najbardziej odpowiada Twojej sytuacji.

Pozdrawiam,
Katarzyna
ubea.pl

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Postprzez CompensaOE » Śr kwi 13, 2016 11:39 am

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, Compensa może Państwu zaproponować ubezpieczenie mieszkania wraz z ubezpieczeniem osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym (Compensa Rodzina). Najważniejsze plusy naszego ubezpieczenia to:
• Możliwość przeniesienia zniżek od poprzedniego ubezpieczyciela oraz 50% zniżki
w ostatnim roku 3-letniej polisy.
• Możliwość dopasowania ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb– duża liczba dodatkowych ubezpieczeń (Home Assistance, NNW i OC).
• Ubezpieczenie Home Assistance i Medical Assistance zapewniają pomoc przy nieprzewidzialnych
zdarzeniach w domu, np. pomoc hydraulika, ślusarza, wizyta lekarza lub transport medyczny.
• W przypadku wypłaty odszkodowania, suma ubezpieczenia się nie zmniejsza – Compensa odpowiada za szkody zawsze do ustalonej kwoty (brak redukcji sumy ubezpieczenia).
• Wyposażenie domowe zawsze traktujemy jak nowe, ponadto nie wymagamy wykazu rzeczy domowych.
• Możliwość ubezpieczenia dzieł sztuki, antyków i zbiorów kolekcjonerskich w ramach wyposażenia
domu (wymagana wycena rzeczoznawcy).

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-domu-mieszkania/tabid/80/Default.aspx.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa

Początkujący

Postprzez hannakwiatkowska » N sty 22, 2017 8:58 am

Mouk napisał(a):Sprawdź sobie jakiś kalkulator ubezpieczeniowy. Nie jest on bardzo dokładny, ale będziesz miała jako takie rozeznanie.

Tak, to najlepsza droga, w sieci jest duzo kalkulatorow. Mozesz potem raport sobie zapisac w pdf i przechowywac do analizy

Początkujący

Postprzez aleksandra13 » Pn lut 27, 2017 9:25 am

Ja mogę ze swojej strony polecić Andiw Brokers, bo sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo profesjonalne podejście i przedstawili mi najlepszą ofertę. Na rynku istnieje wiele firm, które mają małe doświadczenie, a Andiw Brokers mogą się pochwalić wieloma certyfikatami.

Początkujący

Postprzez Slawcio34 » Pt mar 03, 2017 5:10 pm

Ja obecnie mam ubezpieczenie mieszkania w pakiecie z ubezpieczenem komunikacyjnym w pzu
Głównie wziąłem oc/ac w pzu, na wzgląd na statystyki. Ponad 35% kierowców ubezpieczenia się w tym banku w Polsce. https://www.pzu.pl/ubezpieczenie-samochoduA mieszkaniowe to już jak móiłem pakiet, aby taniej wychodziło./

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu