Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie mieszkania

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Najlepsze ubezpieczenie mieszkania

Postprzez Ubea » Pn mar 14, 2016 7:53 am

To jakie ubezpieczenie będzie dla nas najlepsze, zależy oczywiście od naszych potrzeb, preferencji, tego gdzie mieszkamy. Dlatego najlepiej porównać wiele ofert.
Na stronie naszej porównywarki znajdziesz różne oferty ubezpieczenia mieszkania, z których można wybrać to, co najbardziej odpowiada Twojej sytuacji.

Pozdrawiam,
Katarzyna
ubea.pl

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Postprzez CompensaOE » Śr kwi 13, 2016 11:39 am

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, Compensa może Państwu zaproponować ubezpieczenie mieszkania wraz z ubezpieczeniem osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym (Compensa Rodzina). Najważniejsze plusy naszego ubezpieczenia to:
• Możliwość przeniesienia zniżek od poprzedniego ubezpieczyciela oraz 50% zniżki
w ostatnim roku 3-letniej polisy.
• Możliwość dopasowania ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb– duża liczba dodatkowych ubezpieczeń (Home Assistance, NNW i OC).
• Ubezpieczenie Home Assistance i Medical Assistance zapewniają pomoc przy nieprzewidzialnych
zdarzeniach w domu, np. pomoc hydraulika, ślusarza, wizyta lekarza lub transport medyczny.
• W przypadku wypłaty odszkodowania, suma ubezpieczenia się nie zmniejsza – Compensa odpowiada za szkody zawsze do ustalonej kwoty (brak redukcji sumy ubezpieczenia).
• Wyposażenie domowe zawsze traktujemy jak nowe, ponadto nie wymagamy wykazu rzeczy domowych.
• Możliwość ubezpieczenia dzieł sztuki, antyków i zbiorów kolekcjonerskich w ramach wyposażenia
domu (wymagana wycena rzeczoznawcy).

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie http://www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpieczenie-domu-mieszkania/tabid/80/Default.aspx.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Compensa

Początkujący

Postprzez hannakwiatkowska » N sty 22, 2017 8:58 am

Mouk napisał(a):Sprawdź sobie jakiś kalkulator ubezpieczeniowy. Nie jest on bardzo dokładny, ale będziesz miała jako takie rozeznanie.

Tak, to najlepsza droga, w sieci jest duzo kalkulatorow. Mozesz potem raport sobie zapisac w pdf i przechowywac do analizy

Początkujący

Postprzez aleksandra13 » Pn lut 27, 2017 9:25 am

Ja mogę ze swojej strony polecić Andiw Brokers, bo sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo profesjonalne podejście i przedstawili mi najlepszą ofertę. Na rynku istnieje wiele firm, które mają małe doświadczenie, a Andiw Brokers mogą się pochwalić wieloma certyfikatami.

Początkujący

Postprzez Slawcio34 » Pt mar 03, 2017 5:10 pm

Ja obecnie mam ubezpieczenie mieszkania w pakiecie z ubezpieczenem komunikacyjnym w pzu
Głównie wziąłem oc/ac w pzu, na wzgląd na statystyki. Ponad 35% kierowców ubezpieczenia się w tym banku w Polsce. https://www.pzu.pl/ubezpieczenie-samochoduA mieszkaniowe to już jak móiłem pakiet, aby taniej wychodziło./

Początkujący

Postprzez carotka » N gru 03, 2017 12:38 pm

Od tego roku mam ubezpieczam mieszkanie w Concordia, jestem bardzo zadowolona. Mam też w pakiecie ubezpieczenie mienia ruchomego oraz stałego. I np. nie tak dawno podczas gotowania obiadu zsunęła się z garnka dosyć ciężka pokrywka i uszkodziła moją płytę indukcyjną. Po zgłoszeniu zdarzenia w przeciągu kilku dni zostały mi wypłacone pieniążki, równowartość tej samej płyty.

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez StaszekS » Pn gru 04, 2017 2:53 pm

Ja również mam złe opinie na temat wyszukiwarek bo zawsze są sponsorowane.
Przeczytałem taki artykuł i myślę że fajnie i rzejrzyście jest to wszystko co najważniejsze rozpisane
http://ubezpieczeniapoludzku.pl/ubezpieczenie-domu-mieszkania-to-nasz-spokoj-czy-rozczarowanie/

Doradca
Podziękował : 2 razy

Postprzez Ubea » Pt gru 22, 2017 9:56 am

StaszekS napisał(a):Ja również mam złe opinie na temat wyszukiwarek bo zawsze są sponsorowane.

Dlatego lepiej korzystać z porównywarek, a nie wyszukiwarek ;)
Na naszej stronie można sprawdzić warunki różnych ofert, a także poczytać artykuły doradzające, jak wybrać dobrą polisę. A jeśli któraś z ofert się spodoba, można od razu zamówić kontakt z agentem i kupić ubezpieczenie.

Początkujący

Postprzez hunter » Pt sty 05, 2018 9:18 am

Jak ktoś wyżej napisał - nie ma czegos takiego jak 'najlepsze' ubezpieczenie mieszkania. Osobiście uważam, że należy to dopasować do własnych potrzeb. Ja od wielu lat mam ubezpieczenie majątkowe, AC, OC, NNW, do tego czasem też turystyczne w PZU, bo mam bardzo dobre wspomnienia związane z tą firmą i profesjonalizm obsługi jest, moim zdaniem, niezwykle wysoki.

Początkujący

Postprzez kubala86 » So sty 06, 2018 8:44 pm

Witam. Nie chciałbym zakladac nowego wątku wiec proszę o krótka odpowiedz na moje pytanie. Kupiliśmy mieszkanie w kredycie hipotecznym z ubezpieczeniem i cesja na bank. Owe ubezpieczenie to zwykle podstawowe wymagane przez bank przy kredycie hipotecznym. Chcielibyśmy jednak osobno ubezpieczyć mieszkanie w jakiejś lepszej opcji np. przed włamaniem , sprzęt AGD/RTV od przepiec, czy OC gdybyśmy zalali sąsiadów (ostanie pietro). Pytanie, czy takie drugie ubezpieczenie także musi być w cesji na bank?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu