Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie na mieszkanie

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Najlepsze ubezpieczenie na mieszkanie

Postprzez Aliss » Cz sie 29, 2013 8:26 pm

Moim zdaniem Generali, jest sporo opcji do wyboru i mysle, ze kazdy jest w stanie znalezc cos dla siebie. Teraz jest nawet nowosc - ubezpieczenie od kradzieży zwykłej lub celowego uszkodzenia siłowników i automatyki bram.

Doradca reklama

Podpowiadam

ubezpieczenie domu
Początkujący

Postprzez rolanda » Śr wrz 25, 2013 10:19 am

Czy ktoś z Was ma ubezpieczenie w Generali New Lokator? chodzi mi właśnie o ubezpieczenie mieszkania które wynajmuję. warto?

Początkujący

Postprzez rolanda » Śr wrz 25, 2013 10:20 am

Czy ktoś z Was ma ubezpieczenie w Generali New Lokator? chodzi mi właśnie o ubezpieczenie mieszkania które wynajmuję. warto?

Początkujący

Postprzez jatas » Śr wrz 25, 2013 11:04 am

Witam,

Z wielką przykrościa, ale Generali nie sprzedaje już produktu pod nazwą Lew Lokator. Teraz ubezpieczenie mieszkania lub OC w Życiu Prywatnym znajdują się w sekcji DOM i Rodzina.

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt. z miłą chęcia pomogę, doradzę.

Początkujący

Postprzez tomokatana » Wt lis 12, 2013 2:45 pm

A ja ubezpieczam się przez Invest - Service. Pewnie dla mnie w związku z tą kwestią bezpośrednio jest to najlepsza forma ubezpieczenia. Jest to firma brokerska która zamiast skupiać się na jednej grupie ubezpieczeniowej współpracuje z każdą grupą ubezpieczeniową. Praktycznie rzecz biorąc pojawia się u mnie przekonanie w związku z ta kwestią, że teraz mi pozostaje jedynie mieszkanie ubezpieczyć gdyż na życie już mam bezpośrednio w związku z tą firmą podpisane ubezpieczenie. Świetna firma, a najlepsze jest to, że nawet złotówki nie pobierają ale ta firma jest sumienna aż do bólu :)

Bywalec forum

Postprzez Paulinga » So lis 16, 2013 4:22 pm

Ja proponuję sobie dobrać ubezpieczenie samodzielnie. Można np z porównywarki Fajny jest patent ze samemu się zaznacza co konkretnie chcemy ubezpieczyć, w sensie od czego i nam generuje opcje do wyboru. Ja szczerze polecam

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu