Zarejestruj

PZU - Ubezpieczenie Mieszkania i Domu - Opinie

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: PZU - Ubezpieczenie Mieszkania i Domu - Opinie

Postprzez kattewoj » Pt lip 01, 2016 7:26 am

Jeżeli się trafi dobra i rozsądna osoba to współpraca jest bardzo korzystna dla obu stron :)

Doradca reklama

Podpowiadam

ubezpieczenie domu
Początkujący

Postprzez amurawska » Pn lis 14, 2016 9:56 am

Podejrzewam, że to jest tak samo jak z ubezpieczeniem na życie. Może nie najlepsze warunki. ale przynajmniej w razie wypadku najmniej kombinują i najmniej robią problemów w porównaniu do innych firm. Tak czy siak ubezpieczyć trzeba i nie ma zmiłuj.

Stały bywalec

Postprzez EkspertPZU » Pt lis 18, 2016 10:05 am

Zachęcam do zapoznania się z warunkami naszego ubezpieczenia mieszkania czy domu. Można je dowolnie modyfikować, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Szczegóły Oblicz wysokość składki online

.

Początkujący

Postprzez lisek » Śr kwi 26, 2017 5:26 am

Ja też jestem ubezpieczony w PZU, zarówno jak chodzi o ubezpieczenia OC i AC samochodu jak też domu. Od wielu lat. Jak tak sobie kiedyś przeglądałem na różnych forach i blogach opinie o firmach ubezpieczeniowych, to stwierdziłem że PZU ma najmniej negatywnych opinii. Jak chodzi o dom, to ze trzy razy mieliśmy zalany garaż i piwnicę i za każdym razem szacowanie szkód i wypłata odszkodowania były w porządku.

Początkujący

Postprzez hunter » Wt maja 02, 2017 6:29 pm

Ja zdecydowanie teraz polecam PZU bo to solidna firma, która juz nie raz mi pomogla. Ubezpieczenie mieszkania, oc i ac - caly komplet w PZU i nie moge narzekac na warunki i obsluge

Stały bywalec

Postprzez EkspertPZU » Pn maja 08, 2017 1:51 pm

hunter napisał(a):Ja zdecydowanie teraz polecam PZU bo to solidna firma, która juz nie raz mi pomogla. Ubezpieczenie mieszkania, oc i ac - caly komplet w PZU i nie moge narzekac na warunki i obsluge

lisek napisał(a):Ja też jestem ubezpieczony w PZU, zarówno jak chodzi o ubezpieczenia OC i AC samochodu jak też domu. Od wielu lat. Jak tak sobie kiedyś przeglądałem na różnych forach i blogach opinie o firmach ubezpieczeniowych, to stwierdziłem że PZU ma najmniej negatywnych opinii. Jak chodzi o dom, to ze trzy razy mieliśmy zalany garaż i piwnicę i za każdym razem szacowanie szkód i wypłata odszkodowania były w porządku.

hunter i lisek, bardzo się cieszę, że ubezpieczyliście się w PZU. Mam nadzieję, że dalej pozostaniecie z nami ;)

Początkujący

Postprzez AgataWro » Wt maja 23, 2017 9:10 pm

W PZU jest pewnie i bezpiecznie. Polecam.

Stały bywalec

Postprzez EkspertPZU » Śr maja 24, 2017 1:26 pm

AgataWro napisał(a):W PZU jest pewnie i bezpiecznie. Polecam.

@AgataWro bardzo mnie cieszy, że masz taką opinię o PZU. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na długo :)

Zasłużony

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Wt sie 07, 2018 12:24 pm

Obecnie oferta ubezpieczeń jest bardzo szeroka i powinna być dostosowana do oczekiwań klienta. Wszystko zależy od zakresu, jaki chcemy mieć na polisie. Nie dla każdego oferta w tym samym Towarzystwie Ubezpieczeniowym będzie jednakowo korzystna. Zapraszam do kontaktu na maila w celu wyliczenia kalkulacji, która do niczego nie zobowiązuje. Obecnie polisy mieszkaniowe można w większości zawrzeć mobilnie. Co ważne, zawsze przed zawarciem umowy staram się wyjaśnić klientom różnice w zakresie ubezpieczenia w poszczególnych Towarzystwach, wyjaśniać jakie zapisy znajdują się w OWU i dobierać ofertę do klienta.

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu