Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie domu

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Najlepsze ubezpieczenie domu

Postprzez Adam23232 » Pn maja 05, 2014 1:32 pm

Ja korzystam z ubezpieczenia bezpieczne wnętrze sygma banku właściwie dopiero zacząłem ,ale kolega z pracy polecał mi to ubezpieczenie i mówił ,że jak przyszło nieszczęście to wypłacili bez problemów.

Doradca reklama

Podpowiadam

Zasłużony

Postprzez Agnieszka » Śr maja 07, 2014 8:33 pm

A ten kolega jaką miał szkodę bo widzę tu strasznie dużo wyłączeń

Objęte ochroną jest Wyposażenie znajdujące się w ubezpieczonej Nieruchomości, z wyłączeniem

1. Przedmiotów i rzeczy znajdujących się w ogrodzie, na klatce schodowej, na poddaszu, w piwnicy, na otwartym balkonie, będących własnością Państwa bądź Państwa rodziny.
2. Elementów wykończeniowych na stałe związanych z budynkiem, to jest: glazura, terakota, płytki podłogowe,panele podłogowe, parkiet, cokoły podłogowe, armatura kuchenna i łazienkowa, okna, drzwi
i zamki, sufity podwieszane, kaloryfery, urządzenia sanitarne.
3. Pojazdów silnikowych oraz wszelkich innych urządzeń napędzanych silnikiem, przyczep oraz ich zawartości
lub elementów składowych, kół i opon.
4. Gotówki w walucie polskiej (PLN) i obcej.
5. Aktywów niematerialnych, instrumentów finansowych, obligacji skarbowych, praw autorskich.
6. Metali szlachetnych, diamentów i kamieni szlachetnych niestanowiących części biżuterii.
7. Sprzętu i zapasów towarów używanych w działalności handlowej bądź komercyjnej.
8. Oprogramowania komputerowego, wszelkich rodzajów danych elektronicznych, jakichkolwiek nagrań
Osoby Ubezpieczonej.
9. Rzeźb, obrazów, dzieł sztuki, przedmiotów zabytkowych oraz zbiorów posiadających wartość historyczną,
naukową bądź artystyczną, instrumentów muzycznych, zbiorów monet i znaczków pocztowych.
10. Futer.
11. Strat poniesionych przez osoby trzecie oraz opłat na rzecz takich osób.
12. Wszelkich strat spowodowanych przez Osobę Ubezpieczoną będącą pod wpływem alkoholu, narkotyków,
bądź leków nie przepisanych przez lekarza lub przyjmowanych niezgodnie ze wskazaniami
producenta.

Nie mówiąc już że nic nie piszą o OC w życiu prywatnym w OW - Bo co mnie może interesować np. jak bym zalała sąsiada?

Początkujący

Postprzez JustynMachalica » Pt maja 16, 2014 8:57 am

Takie wyłączenie na panele czy elementy trwale związane z budynkiem to duży minus ubezpieczenia- przecież byle zalanie powoduje szkody właśnie w takich rzeczach

Początkujący

Postprzez rychard » Śr cze 18, 2014 3:26 pm

Sam teraz zastanawiam się nad dobrą firmą, w której mogę ubezpieczyć mieszkanie, jest ich dużo i tak na prawdę każdy chwali swoją ;) Również myślę nad genarali, warto?

Bywalec forum

Postprzez michallos » Wt cze 24, 2014 11:04 am

PZU Dom Plus ma całkiem fajną ofertę. Wiele dodatkowych opci. sprawdź sobie tę ofertę i zobacz czy Ci odpowiada

Początkujący

Postprzez aronmaks » Cz lip 03, 2014 9:18 am

Najlepiej chyba będzie zapytać w miejscu gdzie ubezpieczamy samochód, może akurat jakaś promocja

Początkujący

Postprzez AgentKatowice » Śr lip 16, 2014 12:03 pm

Najlepsze ubezpieczenia są indywidualnie dobierane i zależne od wariantów jakie sobie sami dobierzemy z agentem ubezpieczeniowym.
Łatwość zawarcia polisy na dom lub mieszkanie z OC online jest tylko prowizoryczna, gdyż aby dowiedzieć się o wszystkich wyłączeniach musielibyśmy się kontaktować na okrągło z infolinią danego ubezpieczyciela i skrupulatnie zapoznać się z OWU.
Ja ze swojej strony radzę skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym, jakim sam zresztą jestem i wiem, że spotkanie nie jest czasowo długie, a naprawdę wiele się zyska przy takiej rozmowie i można indywidualnie, jak zaznaczyłem na początku, wspólnie dobrać odpowiadającą i wygodną ofertę zabezpieczającą majątek kompleksowo, a nawet dobrać i porozmawiać o OC w życiu prywatnym, NNW i chorobowych, ubezpieczeniach na życie i zaznajomić się z szerokim wachlarzem innych wartościowych pozycji, jakie można przyswoić chociażby na przyszłość.
Zazwyczaj, jak w moim przypadku współpraca taka nie polega wyłącznie na podpisaniu umowy ubezpieczeniowej, ale przede wszystkim na trwałości, czyli stałym kontakcie z agentem ubezpieczeniowym w razie wątpliwości lub szkody i wspólne załatwianie odszkodowania.
Można dobrać warianty już do domów w budowie i ruchomości domowych, gdyż wiadomo, że już wtedy bywają niecne kradzieże, dlatego pamiętać o tym już od samego początku.
Warto również zaznaczyć, że niska cena ubezpieczenia nie zawsze jest związana z dobrym zabezpieczeniem, po prostu warto to wypośrodkować i pod takim względem dobierać odpowiednie ubezpieczenie :).

pozdrawiam,

Początkujący

Postprzez kswiderski » Cz lip 17, 2014 4:05 pm

Wykupując polisę majątkową należy rzetelnie wycenić swój majątek. Ponieważ od tego zależy suma ubezpieczenia. Jak to zrobić ? Co uwzględnić? Na te i inne pytania dotyczące ubezpieczeń majątkowych znajdą Państwo na stronie mfind.pl Dokładne przeanalizowanie artykułów tam zamieszczonych, pomoże w wyborze odpowiedniej polisy.
Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Początkujący

Postprzez monia50 » Pt sie 01, 2014 8:16 am

moim zdaniem warto jest ubezpieczać mieszkanie człowiek nigdy nie wie co może się wydarzyć

Bywalec forum

Postprzez rebeka » Cz paź 23, 2014 3:33 pm

Ja tez jestem zdania, że ubezpieczenie domu to podstawa. wszystko co masz może przestać istnieć, a wtedy potrzebny jest jakiś start :D

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu