Zarejestruj

Ubezpieczenie mieszkania w bloku

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Ubezpieczenie mieszkania w bloku

Postprzez Walker » Cz lut 01, 2018 8:41 pm

Dobry wieczór. Mam zamiar ubezpieczyć mieszkanie o wartości 135 000 zł w bloku z lat 60 ubiegłego wieku. Jakiego ubezpieczyciela wybrać? Byłem w CUK ale oferta PZU jest wyjątkowo droga. Które z towarzystw jest godne zaufania i wypłaca odszkodowanie w przypadku szkody?

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Ubezpieczenie mieszkania w bloku

Postprzez Ubea » Pt lut 02, 2018 7:20 am

Jeżeli zależy Ci na pełnej ochronie, najlepiej wybierz takiego ubezpieczyciela, który oferuje wariant All Risk (od wszelkiego ryzyka). Wtedy jesteś chroniony przed wszystkimi zdarzeniami, które nie zostały wymienione jednoznacznie w wyłączeniach odpowiedzialności, a nie jedynie przed tymi, które wymieniono w zakresie ochrony.

Taki wariant proponuje np. Generali, Link4 czy Warta. Na stronie naszej porównywarki (link w podpisie) możesz zapoznać się dokładniej z ich propozycjami.

Początkujący

Postprzez ZycieToPasja » Wt lut 06, 2018 2:15 pm

Walker napisał(a):Dobry wieczór. Mam zamiar ubezpieczyć mieszkanie o wartości 135 000 zł w bloku z lat 60 ubiegłego wieku. Jakiego ubezpieczyciela wybrać? Byłem w CUK ale oferta PZU jest wyjątkowo droga. Które z towarzystw jest godne zaufania i wypłaca odszkodowanie w przypadku szkody?

Drogi Walkerze, pomyślałem, że odpiszę na Twoje pytanie. Jestem ubezpieczycielem tak naprawdę od niedawna, ale mogę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem. Mianowicie jezeli chodzi o Pzu to mogę Ci powiedzieć tyle, że parę dni temu przyszla do Nas pani, która miala ubezpieczone 6 mieszkań w ww firmie i postanowiła zabezpieczyć się u Nas. Nie mam porownania z innymi firmami, ale z ręką na sercu mogę Cię zapewnić, że przytoczona historia jest praedziwa. Nie chcę Ci mówić, że oferuję najlepsze ubezpieczenia chociaż tak wskazują statystyki, ale jeśli będziesz chciał porozmawiać bądź umówić się na spotkanie by sprawdzić Naszą ofertę odezwij się ! To nic nie kosztuje.

Bywalec forum

Postprzez versus » Śr lut 07, 2018 8:06 am

ZycieToPasja napisał(a):...Jestem ubezpieczycielem tak naprawdę od niedawna, ale mogę podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem. ...

A jak się nazywa Twój zakład ubezpieczeń (napisałeś, że jesteś ubezpieczycielem - nie agentem)?

Początkujący

Postprzez KonstancjaBielik » So kwi 14, 2018 10:18 am

Zachęcam do zapoznania się ofertą financeh.pl/ , firma Finance Home oferuje kompleksową pomoc w wyborze i dopełnieniu wszelkich formalności w przypadku ubezpieczenia domu, mieszkania lub samochodu.

Wszystkim zajmują się od A-Z, kompleksowo, fachowo i profesjonalnie. 

Doradcy Ilona Makuch oraz Agata Krotla to bez wątpienia jedne z lepszych profesjonalistek z jakimi miałam przyjemność współpracować.

Zasłużony

Postprzez AWUBEZPIECZENIADG » Śr lip 04, 2018 12:30 pm

Wszystko zależy od zakresu, jaki chcemy mieć na polisie. Obecnie oferta ubezpieczeń jest bardzo szeroka i powinna być dostosowana do oczekiwań klienta. Zapraszam do kontaktu na maila w celu wyliczenia kalkulacji, która do niczego nie zobowiązuje. Obecnie polisy mieszkaniowe można w większości zawrzeć mobilnie.

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu