Zarejestruj

W pzu najdrożej i najlepiej?

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

W pzu najdrożej i najlepiej?

Postprzez Macieja » Śr mar 27, 2013 8:36 am

Z całą pewnością ubezpieczenie w PZU jest jednym z najdroższych i nie powiecie, że nie. Jednak czy naprawdę waszym zdaniem likwidacja szkód jest taka szybka, prosta i przyjemna?

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: W pzu najdrożej i najlepiej?

Postprzez palo100 » Śr mar 27, 2013 8:52 am

Likwidacja szkód w żadnym towarzystwie nie jest prosta, szybka i przyjemna. Z PZU nie miałem do czynienia, bo mam ubezpieczenie w AEGONIE. Raz miałem zalanie mieszkania i wszystko załatwili w około tydzień. Więc chyba nieźle :)

Początkujący

Postprzez Sylwester1 » Śr mar 27, 2013 1:54 pm

Korzystałem kiedyś z usług PZU i rzeczywiście, nie są tani ale odszkodowanie dostałem bez problemu.

Początkujący

Postprzez Kate » Śr mar 27, 2013 2:19 pm

Moi rodzice zawsze byli ubezpieczeni w Pzu, mnie też namawiają ale ja się jeszcze rozglądam i badam rynek :)

Początkujący

Postprzez rafi » Pn kwi 29, 2013 9:50 am

Ja mam też w PZU i czy jest tak drogo? No w sumie zależy dla kogo ale z wypłatą ubezpieczenia nie miałem najmniejszych problemów i chociażby dlatego warto dorzucić tę parę stów

Początkujący

Postprzez Specjalista » Śr sie 21, 2013 2:58 pm

Stereotypy każą Wam ubezpieczać się w PZU, nie będę tłumaczył dlaczego nie zawsze stereotypy są dobre. Jak kolega wyżej napisał, ja też polecam Aegon, bo po co przepłacać?

Zasłużony

Postprzez GWARANT » Śr sie 21, 2013 5:27 pm

Podstawą porównywania ubezpieczeń jest zakres ubezpieczenia.

Początkujący

Postprzez Older » Wt sie 27, 2013 6:01 pm

Najdrożej i najlepiej? Raczej najdrożej i z grymasem na twarzy :D
Ja chwilami nie miałem już sił by z nimi walczyć. Nie miałem sił by się odwoływać. Nie miałem sił by robić cokolwiek gdyż wynik i tak znam - odrzucone.

Początkujący

Uwaga na PZU: każdy preteks dobry żeby nie płacić

Postprzez matw » Wt paź 15, 2013 9:24 pm

Witam. Od lata ubezpieczałam mieszkanie w PZU. Z czasem wyprowadziliśmy się z mężem, w mieszkaniu został syn. Nastąpiło włamanie i syna okradziono. Likwidator szkody wyłudził oświadczenie, że ja tam nie mieszkam a rzeczy należą do syna. A potem dostałam pismo, że w takim przypadku odszkodowanie się nie należy bo to ja jestem ubezpieczona a nie syn. Przeczytałam dokładnie warunki ubezpieczenia (28 stron maczkiem) i znalazłam punkt, że najbliższa rodzina też jest ubezpieczona. PZU na to, że owszem,ale tylko jak prowadzi wspólne gospodarstwo domowe. Ja dowodziłam,że prowadzę wspólne gospodarstwo, a oni przytoczyli orzeczenie sądu w jakiejś sprawie, że żeby prowadzić wspólne gospodarstwo trzeba razem mieszkać. Oczywiście są orzeczenia przeciwne, ale co z tego, pozostaje droga sądowa.
Spójrzcie na podłość postepowania PZU. Najpierw wyłudzają oświadczenie. Potem odpowiadają niezgodnie z własnym regulaminem. Aby zbyć
Z tego wynika,że gdyby sąsiedzi zaleli synowe meble, to też by nie zapłacili.
Nie liczcie na Rzecznika Ubezpieczonych. ograniczył się do dwukrotnego pytania PZU o argumenty. Odpowiedzieli to, co mnie, o czym Rzecznik wiedział, ale to wystarczyło do zakończenia postepowania. Czego oczekiwać jak rzecznikiem jest pani b. prezes PZU?

Początkujący

Postprzez JolantaL » Wt paź 22, 2013 7:59 pm

Z całą pewnością w PZU jest bardzo drogo...zobaczcie na inne firmy, oferują identyczne warunki za wiele niższą cenę...

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu