Zarejestruj

Warto ubezpieczyć mieszkanie lub dom

Forum o ubezpieczeniach nieruchomości: domów, mieszkań, domów w budowie, domków letniskowych, itd. Gdzie najtaniej ubezpieczymy nasz majątek? Jakie opcje ubezpieczenia najlepiej wybrać? Na co zwracać uwagę?
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Warto ubezpieczyć mieszkanie lub dom

Postprzez Andrzej600 » N gru 29, 2013 8:15 pm

Pozdrawiam. Widzimy co się dzieje teraz. Potężne wiatry, wichury, deszcze.Przezorny zawsze ubezpieczony. Ja raz nie ubezpieczyłem auta na AC i byłem stratny, bo wypadek był z mojej winy. kto ma pewność , że go o sąsiad nie zaleje przez przypadek, albo, że rura w mieszaniu nie pęknie.

Doradca reklama

Podpowiadam

Bywalec forum

Re: Warto ubezpieczyć mieszkanie lub dom

Postprzez Paulinga » So sty 04, 2014 8:05 pm

Popieram i na przyszłość pierwsze, co osobiście proponuję to porównanie sobie ofert a dopiero potem wybranie, bo jak przychodzi co do czego to jest tylko niezadowolenie. Na prawdę ofert jest wiele mamy w czym wybierać wystarczy to tylko przemyśleć, a ubezpieczenie mieszkania czy domu to moim zdaniem niezbedna operacja:). Pozdrawiam

Początkujący

Postprzez hasztag » Wt lip 22, 2014 8:39 am

każdy kto posiada własne mieszaanie chyba się z tym liczy i dla bezpieczeństwa woli ubezpieczyć takie mieszkanie na wypadek, gdyby jednak miało się cos stać

Początkujący

Postprzez Alise » Pn wrz 29, 2014 8:07 am

Andrzej600 napisał(a):Pozdrawiam. Widzimy co się dzieje teraz. Potężne wiatry, wichury, deszcze.Przezorny zawsze ubezpieczony. Ja raz nie ubezpieczyłem auta na AC i byłem stratny, bo wypadek był z mojej winy. kto ma pewność , że go o sąsiad nie zaleje przez przypadek, albo, że rura w mieszaniu nie pęknie.

oczywiście, że warto. tylko nie należy wykupywac pierwszego lepszego uezpieczei, a zrobić to z głową i wybrac jak najlepsze

Zasłużony

Postprzez andrzej » Pn wrz 29, 2014 10:01 am

Najlepiej znaleźć dobrego MULTIAGENTA, który zna się na rzeczy i będzie potrafił dobrać Nam polisę do Naszych potrzeb w rozsądnych pieniądzach. Mam styczność z ubezpieczeniami i widzę, jakie kolosalne różnice potrafią być w niemal takich samych pakietach ubezpieczeniowych..

Powrót do Ubezpieczenie mieszkania i domu