Zarejestruj

Grupowe ubezpieczenie PZU - nie wykrywa mnie w systemie

Forum o ubezpieczeniach życiowych: polisy na życie i dożycie, na całe życie itd.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Grupowe ubezpieczenie PZU - nie wykrywa mnie w systemie

Postprzez olek3245 » Wt wrz 25, 2018 6:17 pm

Witam mam pewien problem Ubezpieczyłem siebie oraz żonę przez zakład pracy w PZU P ubezpieczenie grupowe deklaracje złożyłem 09 08 2018 i nie obowiązuje mnie okres karencji bo akurat była taka "promocja" Z tytułu urodzenia dziecka należy nam się po 2700 zł co daje razem 5400 zł Składka za wrzesień została potrącona mam tak na pasku rozliczeniowym za wrzesień 13 września urodziło nam się dziecko i poszedłem parę dni temu do PZU złożyć zgłoszenie urodzenia dziecka wypełniłem z Panią z pzu wszystkie potrzebne papiery do wyplaty a kiedy Pani próbowała już na koniec wbić moje i mojej żony dane do systemu okazało się że nas nie wykrywa tak jakbyśmy byli po prostu nie ubezpieczeni Pani powiedziała żebym spróbował przyjść na początku października i może po prostu dopiero się coś zaktualizuje i będę widoczny Nie wiem co mam sobie teraz myśleć Czy jest to możliwe Przepraszam za pisownię ale peknal mi przed chwilą wyświetlacz i nie działaja mi niektóre miejsca na Wyświetlaczu Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Grupowe ubezpieczenie PZU - nie wykrywa mnie w systemie

Postprzez Ubea » Śr wrz 26, 2018 6:23 am

Rozumiem, że posiadasz umowę ubezpieczenia?
Podejdź na początku października i spróbuj jeszcze raz. Możliwe, że faktycznie baza się dopiero zaktualizuje. Jeśli system nadal nie będzie Cię wykrywał, pisz skargę do PZU, załączając kopię umowy ubezpieczenia.

Powrót do Ubezpieczenia na życie