Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenia na życie

Forum o ubezpieczeniach życiowych: polisy na życie i dożycie, na całe życie itd.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Najlepsze ubezpieczenia na życie

Postprzez fafiks » Pt sie 26, 2016 5:57 pm

Ja ze swojej strony moge polecić usługi Pani Marzanny Trzebiatowskiej z Gizycka. Bardzo dobry i profesjonalny doradca ubezpieczeniowy, który pomógł mi w wyborze ubezpieczenia na życie, z którego jestem bardzo zadowolony

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez ned » Śr lis 02, 2016 10:06 am

Podpowiedź, która się pojawiła no forum jako reklama moim zdaniem bardzo trafiona dla rodziców. Widizałem reklamę tego ubezpieczneia Nationale nederlanden pakiet strażnika i wyguglałem wpis blogera na jego temat (blog Iwucia). Ja przynajmniej umawiam się z doradcą.

Początkujący

Postprzez Mania37 » Śr lis 02, 2016 9:48 pm

ned napisał(a):Podpowiedź, która się pojawiła no forum jako reklama moim zdaniem bardzo trafiona dla rodziców. Widizałem reklamę tego ubezpieczneia Nationale nederlanden pakiet strażnika i wyguglałem wpis blogera na jego temat (blog Iwucia). Ja przynajmniej umawiam się z doradcą.

Zaciekawiłeś mnie tym ubezpieczeniem, bo ja ostatnio nie oglądam TV i nie widziałam reklam. I jak się udało spotkanie z doradcą ? :?:

Początkujący
Podziękował : 2 razy

Postprzez ancymon » N lis 06, 2016 9:28 pm

ned napisał(a):Podpowiedź, która się pojawiła no forum jako reklama moim zdaniem bardzo trafiona dla rodziców. Widizałem reklamę tego ubezpieczneia Nationale nederlanden pakiet strażnika i wyguglałem wpis blogera na jego temat (blog Iwucia). Ja przynajmniej umawiam się z doradcą.

NN to dzisiaj chyba najbardziej wiarygodnia firma ubezpieczeniowa. Wiem, że stoją wysoko w rankingach popularności i mają dobrą jakość wysokości składki do oferowanych warunków.

Początkujący

Postprzez Spaxy » Cz lis 10, 2016 7:44 pm

Jak to nie widziałaś reklamy! Musisz więcej seriali zaliczyć. Pomiędzy jest reklama Strażnika przyszłości. Z tego co wiem od kolezanki, to fajnie, ze przedstawiciel przychodzi do domu. Nie musisz pędzić na miasto i opiekunkę załatwiać.
Część idzie w ubezpieczenie (potrzebne bo jakby coś się stało) a część w inwestycje. I to pewne bo masz ochronę kapitału. Więc na pewno nie stracisz. Nawet jak coś pójdzie nie tak, to ne zostaniesz z zerem, jak ci od amber złotko :-)

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez ned » Pt lis 11, 2016 5:49 pm

Trafiłeś... my utopiliśmy 2 tysie w amberku... Złoto wydawało się bezpieczną inwestycją :(
Spotkanie z doradcą mamy w następną sobotę, długie weekendu dezorganizują trochę.

Początkujący

Postprzez Spaxy » Pt lis 11, 2016 7:17 pm

2 tysięcy...ha ha, tylko dwa chyba. Z tego co wiem to średnia tam była ze dwadzieścia. A niektórzy to mieli kwoty z sześcioma zerami. No tych to nie rozumiem, to nie naiwność, to chciwość.
Lepiej miec mniej, w pewnej firmie i zbierać małymi kroczkami.
Obejrzałam reklamę raz jeszce i zrobiłam pauzę na drobnym druku. Bo zawsze jakiś jest. No i się dziwiłam, bo tam napisane, że pełna ochrona kapitału (ogromny plus) przy inwestowaniu w fundusz niskiego ryzyka-tak w skrócie. Czyli jakbyś chciała więcej mieć, to jednak jakieś ryzyko jest. Ja poprzestanę na tej ochronie kapitału w 100% W końcu do pełnoletniości mojej córuni jeszce 14 lat więc zdąży sie uzbierać ładna sumka:-)
Za ten post autor Spaxy otrzymał podziękowanie od:
ancymon

Początkujący

Postprzez ancymon » N lis 13, 2016 7:38 pm

ned napisał(a):Trafiłeś... my utopiliśmy 2 tysie w amberku... Złoto wydawało się bezpieczną inwestycją :(
Spotkanie z doradcą mamy w następną sobotę, długie weekendu dezorganizują trochę.

To napisz koniecznie jak będziesz po spotkaniu z nimi. Jaka składka, na jak długo, co dokładnie dają w zamian. I jak wygląda sytuacja z ta premią? ;) I na ile procent opcja inwestowania? Bo jak "tradycyjne" 1-1,5% to sorry :(

Początkujący

Postprzez ancymon » So lis 19, 2016 7:06 pm

ancymon napisał(a):
ned napisał(a):Trafiłeś... my utopiliśmy 2 tysie w amberku... Złoto wydawało się bezpieczną inwestycją :(

To napisz koniecznie jak będziesz po spotkaniu z nimi. Jaka składka, na jak długo, co dokładnie dają w zamian. I jak wygląda sytuacja z ta premią? ;) I na ile procent opcja inwestowania? Bo jak "tradycyjne" 1-1,5% to sorry :(

Wyczytałem dzisiaj na blogu Marcina Iwucia (spec od ubezpieczeń), ze w pakiecie strażnika dają 4,5% na koncie oszczędnościowym! Kurdę dużo...

Początkujący

Postprzez shorty35 » Pn lis 21, 2016 12:44 pm

Spaxy napisał(a):Jak to nie widziałaś reklamy! Musisz więcej seriali zaliczyć. Pomiędzy jest reklama Strażnika przyszłości. Z tego co wiem od kolezanki, to fajnie, ze przedstawiciel przychodzi do domu. Nie musisz pędzić na miasto i opiekunkę załatwiać.
Część idzie w ubezpieczenie (potrzebne bo jakby coś się stało) a część w inwestycje. I to pewne bo masz ochronę kapitału. Więc na pewno nie stracisz. Nawet jak coś pójdzie nie tak, to ne zostaniesz z zerem, jak ci od amber złotko :-)

Widziałem reklamę, ale może napiszesz więcej na ten temat?

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia na życie