Zarejestruj

Gdzie najlepsze ubezpieczenie na życie?

Forum o ubezpieczeniach życiowych: polisy na życie i dożycie, na całe życie itd.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Gdzie najlepsze ubezpieczenie na życie?

Postprzez PrudentialAgent » Śr lut 11, 2015 6:58 am

Najlepsze ubezpieczenie to takie, które jest przygotowane na podstawie analizy potrzeb Klienta.
Ostatnio edytowano Śr lut 11, 2015 9:15 am przez Finansolog, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Reklama

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Postprzez DominikSieradzki » Cz lut 19, 2015 9:50 pm

"jednak moim zdaniem najlepsze ubezpieczenie jest od PZU. To jest jednak tradycja i lata doświadczenia, dlatego są dla mnie najlepsi."

Ludzie, nie mogę!....

ZUS też ma swoją historię.. i mamy go kochać?!

btw.
ING też ma historię, myślę, że 100 lat, a do tego historię cywilizowaną/europejską - a nie zakorzeniony w narodzie PRL/PZU/ZUS ...

Początkujący

Postprzez bullet77 » Wt mar 17, 2015 2:08 pm

stanowczo ODRADZAM wszelkiego rodzaju ubezpieczenia z planem INWESTYCYJNYM

na tym nie zarabia nikt oprócz TU.
nawet jak ty tracisz to TU i tak bierze swoje za administracje. ot durne 10 zł miesiecznie-ale biorąc pod uwagę, że przynosza Ci straty to dosyc sporo.

Jesli chcesz inwestycje dla dziecka lub na cokolwiek to po prostu wpłacaj do Banku. bank nie naliczy CI kary za niewpłacenie na czas lub za mniejsza niz zadeklarowana wpłate, albo za wypłate przed czasem.
Masz miec wolność a nie pętle na szyji.

Własnie rostałem sie z pewnym TU , straciłem kilka tysiecy złotych co stanowiło 30% całej wpłaconej sumy- za to że wypłaciłem kase przed terminem na który sie zobowiazałem.
ODRADZAM
Ostatnio edytowano Wt mar 17, 2015 3:20 pm przez Finansolog, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Reklama

Początkujący

Postprzez tomaszmal » Śr mar 25, 2015 10:33 am

Bullet77 z tego co piszesz jest jeden wniosek ..... kompletnie nie znasz produktów inwestycyjnych różnych firm, a jeśli proponujesz banki ok wybór nalezy tylko do osoby dysponującej pieniędzmi tylko jedno, jestem ciekaw jak często i systematycznie bedziesz to wpłacał i jakie dostaniesz oprocentowanie (4% w pierwszym roku, a poźniej....) no i ile będziesz miał opłat za prowadzenie rachunku, a to że straciłeś 30 % ok ( nie wiem jaką miałeś umowę i w jakiej firmie , na ile lat itp) jest tylko niestety Twoja winą, gdybyś dotrwał do jej końca pewnie byś nie stracił. Podejrzewam,że podpisywałeś umowę w pełni świadomy co podpisałeś i znałeś waruki, tak, że pretensje do siebie a nie doTU.

Poprzednia strona

Powrót do Ubezpieczenia na życie