Zarejestruj

Gdzie najlepsze ubezpieczenie na życie?

Forum o ubezpieczeniach życiowych: polisy na życie i dożycie, na całe życie itd.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Gdzie najlepsze ubezpieczenie na życie?

Postprzez 74tomek74 » N lis 02, 2014 6:39 am

Witam od 3 lat posiadam ubezpieczenie w pzu z roznymi dodatkami place 83 zl miesiecznie.Podstawowa suma ubezpieczenia to 20 tys zl.Wydaje mi sie ze troche wysoka jest ta skladka.Poszukuje jakies alternatywy.Mam 40 lat aktualnie mieszkam z moja narzeczona w niemczech.Ona ma syna i nie posiada zadnego ubezpieczenia.Zastanawiam sie nad jakims wspolnym lub indywidualnym.

Doradca reklama

Podpowiadam

Zasłużony

Re: Poszukuje lepszego ubezpieczenia.

Postprzez Agnieszka » Pn lis 03, 2014 6:31 pm

masz na myśli ubezpieczenie na życie ?
Napisz dokładnie co Cię interesuje bo ciężko się domyśleć co masz w podstawie a nie mówiąc już o dodatkach. A wtedy pomyślimy co by zaproponować.

Stały bywalec

Postprzez umbrella » Śr lis 05, 2014 12:11 pm

Witam
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą PKO ZYCIE. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiam
Kamil Maj
Centrum Ubezpieczeń Umbrella

27021201.JPG
27021201.JPG (203.46 KiB) Przeglądane 5699 razy

Początkujący

Postprzez 74tomek74 » Pn lis 10, 2014 8:13 am

Tak przedewszystkim chodzi mi o ubezpieczenie na zycie....Bylem w Pzu by sie dowiedziec co mi zaproponuja jak bede chcial rozwiazac umowe to pierwszy wariant zwroca 900 zl lub drugi mam nic nie placic za okres bezskladkowy a w przypadku smierci wyplaca 1800 zl.nie wiem co lepsze.

Początkujący

Postprzez mariolka55 » So lis 15, 2014 4:53 pm

mam wykupione ubezpieczenie na życie w PKO BP (Obrazek) W kwestii ubezpieczeń życia i zdrowia towarzystwo oferuje następujące produkty: „Multi Ochrona pro” jest uzupełnieniem ubezpieczenia na życie “Max pro“. Swoim zakresem obejmuje wypłatę świadczeń w przypadkach jak: zgon Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgon Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, zgon Ubezpieczonego wskutek zawału serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z długotrwałym ubytkiem neurologicznym, trwała utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, ciężkie zachorowanie Ubezpieczonego, trwała utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek zawału serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z długotrwałym ubytkiem neurologicznym, leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni, leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem, zgon partnera wskutek Nieszczęśliwego Wypadku. „Perfect Multi Ochrona pro” jest opcją dodatkową ubezpieczenia na życie i występuje w 5 pakietach, w zależności od wysokości składki. Obejmuje swoim zakresem analogiczne zdarzenia jak w Multi Ochrona pro. „Multi Ochrona Senator pro” to ubezpieczenie na życie z dodatkowymi opcjami. Obejmuje wypłatę świadczenia w zajściu następujących sytuacji: śmierć Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku ,śmierć Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, ciężkie zachorowanie, trwała utrata zdrowia wskutek nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego. Ponadtko leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem i zgon partnera na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dodatkową opcją jest wypłata świadczenia gdy Ubezpieczony dożyje 100 lat. „Multi Ochrona Solo pro” zapewnia wsparcie finansowe w analogicznych sytuacjach jak w polisie Multi Ochrona i dodatkowo w sytuacji zakażenia Ubezpieczonego wirusem HIV. Dzięki „Twoja ochrona pro” zostają wypłacone świadczenia pieniężne w sytuacjach: zgonu Ubezpieczonego, zgonu osoby ubezpieczonej wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgonu Ubezpieczonego wskutek szczególnego wypadku komunikacyjnego oraz trwałej i całkowitej niezdolności do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku. W zależności od wysokości składki, polisa występuje w dwóch pakietach.

Początkujący

Postprzez dorota1580 » Wt lis 25, 2014 8:16 am

Najlepsza inwestycja, to inwestycja w samego siebie! Także ubezpieczyć siebie to fajna sprawa. Trzeba to jednak zrobić z głową, gdyż jest to inwestycja długoterminowa, dlatego też osobiście polecam skorzystanie z usług osób, które się na tym znają, np.doradcy finansowi. Doradcy mogą znaleźć najlepszą ofertę, czytaj jak większość uważa najtańszą, albo też może troszkę droższą, ale bardziej korzystną w perspektywie długoterminowej, czyli za 20-30lat.

Początkujący

Postprzez daro526 » Śr lis 26, 2014 8:47 am

Podam ci ci trzy firmy ktore maja dosc ciekawe oferty ubezpieczenia na zycie ciekawe bo sam poszukiwalem i akurat te tzry najbardziej mi spasowaly sporod kilkunastu firm na rynku. I po dlugich poszukiwaniach i sprawdzeniu kilkunastu ofert wybralem allianz dlaczego? Otóż skaldkę mam co prawda 250zł ale w tym ubezpieczeniu jestem ja, małżonka, i dziecko pozatym jets tez skladka inwestycyjna dlugoterminowa tak na start dla dziecka jak dorosnie zeby mialo na jakies np.studia samochod czy nacokolwiek bedzie chcial to wydac. Wyskosc odszkodowania w poszczegolnych wariantach ustalasz sobie sam i od tego zalezy twoja skladka miesieczna. Pozatym jako jedyna firma na rynku ma tzw. best doctors tzn.w przypadku powaznego zachorowania nie tylko nowotwor ale jest tych chorob kilkanascie - po zdjagnozowaniu przedstawiasz dokumentacje lekarzowi z tej oraganizacji i reszte oni juz za ciebie zalatwiaja dlasze leczenie in daj ci do wyboru kilkanascie najlepszych klinik z calego swiata i sam wybierasz do ktorej chcesz jechac sie leczyc oczywiscie jest to wszystko bezgotowkowo i masz na cale zdarzenie czyli wyleczenie choroby 1mln euro a w pzrypadku zachorowania na inna powazna chorobe masz drugi 1mln euro oczywiscie mozesz zabrac ze soba rodzine najblizsza krota zamieszka w pobliskim hotelu i tez pobyt tej osoby pokrywaja z ubezpieczenia to tak po krotce. Polecam zapoznanie sie z oferytami. Ubezpieczenie Allianz gwarantuje dla Twojego klienta wsparcie, gdy zachoruje lub go zabraknie, opieka nad dzieckiem, gdy przebywa w szpitalu, prywatna pomoc medyczna oraz pokrycie kosztów leczenia za granicą.

Dzięki ubezpieczeniom ING Życie na wypadek nowotworu w razie choroby zyskuje się m.in. niezależność finansową, ochronę od pierwszego dnia ubezpieczenia i szeroki pakiet Assistance.

Ubezpieczenie na zycie
- nawet do 10 tys. złotych na zakup leków
- pieniądze na leczenie poważnych chorób
- środki na rehabilitację po wypadku (także w prywatnych klinikach)
- zabezpieczenie finansowe w przypadku niezdolności do pracy

Początkujący

Postprzez annak1974 » Pt gru 12, 2014 1:13 pm

mariolka55 napisał(a):mam wykupione ubezpieczenie na życie w PKO BP (Obrazek) W kwestii ubezpieczeń życia i zdrowia towarzystwo oferuje następujące produkty: „Multi Ochrona pro” jest uzupełnieniem ubezpieczenia na życie “Max pro“. Swoim zakresem obejmuje wypłatę świadczeń w przypadkach jak: zgon Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgon Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, zgon Ubezpieczonego wskutek zawału serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z długotrwałym ubytkiem neurologicznym, trwała utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, ciężkie zachorowanie Ubezpieczonego, trwała utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek zawału serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z długotrwałym ubytkiem neurologicznym, leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni, leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem, zgon partnera wskutek Nieszczęśliwego Wypadku. „Perfect Multi Ochrona pro” jest opcją dodatkową ubezpieczenia na życie i występuje w 5 pakietach, w zależności od wysokości składki. Obejmuje swoim zakresem analogiczne zdarzenia jak w Multi Ochrona pro. „Multi Ochrona Senator pro” to ubezpieczenie na życie z dodatkowymi opcjami. Obejmuje wypłatę świadczenia w zajściu następujących sytuacji: śmierć Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku ,śmierć Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, ciężkie zachorowanie, trwała utrata zdrowia wskutek nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego. Ponadtko leczenie szpitalne dłuższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem i zgon partnera na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dodatkową opcją jest wypłata świadczenia gdy Ubezpieczony dożyje 100 lat. „Multi Ochrona Solo pro” zapewnia wsparcie finansowe w analogicznych sytuacjach jak w polisie Multi Ochrona i dodatkowo w sytuacji zakażenia Ubezpieczonego wirusem HIV. Dzięki „Twoja ochrona pro” zostają wypłacone świadczenia pieniężne w sytuacjach: zgonu Ubezpieczonego, zgonu osoby ubezpieczonej wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgonu Ubezpieczonego wskutek szczególnego wypadku komunikacyjnego oraz trwałej i całkowitej niezdolności do pracy wskutek nieszczęśliwego wypadku. W zależności od wysokości składki, polisa występuje w dwóch pakietach.

Przepraszam, że pytam, ale Pani ma to ubezpieczenie wykupione, czy jest Pani Agentem wypisującą wszystkie możliwe opcje ubezpieczenia w Pani firmie?

Początkujący

Re: Gdzie najlepsze ubezpieczenie na życie?

Postprzez KornelZorz » Cz lut 05, 2015 2:45 pm

Nie pracuję z nimi, ani nie mam z nimi nic wspólnego, jednak moim zdaniem najlepsze ubezpieczenie jest od PZU. To jest jednak tradycja i lata doświadczenia, dlatego są dla mnie najlepsi.

Moderator Lokalny

Re: Gdzie najlepsze ubezpieczenie na życie?

Postprzez Finansolog » Cz lut 05, 2015 6:54 pm

KornelZorz napisał(a):Nie pracuję z nimi, ani nie mam z nimi nic wspólnego, jednak moim zdaniem najlepsze ubezpieczenie jest od PZU. To jest jednak tradycja i lata doświadczenia, dlatego są dla mnie najlepsi.

A powiedz nam jeszcze w jaki sposób uznałeś, że są dla Ciebie najlepsi jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie?

Następna strona

Powrót do Ubezpieczenia na życie