Zarejestruj

Najlepsze ubezpieczenie na życie dla 18 latka

Forum o ubezpieczeniach życiowych: polisy na życie i dożycie, na całe życie itd.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Najlepsze ubezpieczenie na życie dla 18 latka

Postprzez Deimon999 » N wrz 08, 2013 3:04 pm

Witam . Niedawno wróciłem z Angli do Polski . I chciałbym ubezpieczyć się lecz w jak najlepszych warunkach bo jak każdy mam wrogów . Interesuje mnie ubezpieczenie na życie . Głównie chodzi mi o wypadki np odszkodowanie za zęby za pobicie . Bo wygląd zewnętrzny to jednak ważna sprawa dla mnie . Żeby ubezpieczenie było wypłacalne to najważniejsze . Składa może wynosić góra 70 zł na miesiąc . Nie jestem na nic chory ani nic z tych rzeczy . Jak można to proszę o rady jakie wybrać oraz na jakich zasadach jest wypłacalne ubezpieczenie i jakie formalności będzie trzeba składać . Czy wystarczy iść na komisję czy Policja musi być zawiadomiona itd . Pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Najlepsze ubezpieczenie na życie dla 18 latka

Postprzez Deimon999 » So wrz 14, 2013 4:43 pm

Witam . Mam problem teraz bo nie wiem czy mam wybrać polisę na życie czy polisę na prywatne ubezpieczenie zdrowotne ?

Zasłużony

Re: Najlepsze ubezpieczenie na życie dla 18 latka

Postprzez tomekdm » Pt wrz 27, 2013 6:40 pm

weź sobie zwykłe NNW z wysoką sumą ubezpieczenia np. 100 tys zł. Składka roczna ok 700 zł . wypłata zależna od uszczerbku na zdrowiu 1% uszczerbku = 1000 zł

Powrót do Ubezpieczenia na życie