Zarejestruj

Co wpisać w kalkulatorze OC

Forum o ubezpieczeniach OC (Odpowiedzialności Cywilnej) pojazdów. Gdzie znajdziemy aktualnie najtańsze ubezpieczenie OC? Jak będzie jego koszt? Jaką firmę wybrać? Porady i opinie.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Co wpisać w kalkulatorze OC

Postprzez Filipp25 » N lut 03, 2019 7:38 pm

Witam,
We wrześniu 2018 roku kupiłem samochód z OC w PZU ważnym do marca. Powoli przymierzam się do zakupu nowej polisy i wybrałem AXA Direct. Polisę chcę kupić przez internet lecz mam problem co wpisać w rubryce "Zakres ostatnio wystawionej polisy". Dotyczy to obecnego samochodu czy ogólnej mojej historii ubezpieczenia?
Jeśli chodzi o moją historię to wybieram opcję "OC" i dalej mam pole "Wysokość zniżki bądź zwyżki na ostatnio wystawionej polisie OC". Nie mam żadnych zniżek ani zwyżek i dalej jest pole "Jaki zakład ubezpieczeń wystawił tę polisę". Poprzednie auto miałem właśnie ubezpieczone w AXA, a wybierając tą opcję nie mogę kupić ubezpieczenia przez internet.
Jeśli pierwszy raz ubezpieczam ten samochód to powinienem wybrać opcję "brak polisy"?
Załączniki
axa mail.png
axa mail.png (44.12 KiB) Przeglądane 430 razy

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Co wpisać w kalkulatorze OC

Postprzez Ubea » Pn lut 04, 2019 7:53 am

Przed zakupem polisy w AXA Direct polecamy sprawdzenie jeszcze innych opcji. Możliwe, że inny ubezpieczyciel będzie miał korzystniejszą ofertę OC dla Twojego samochodu.
Oferty OC różnych firm możesz szybko sprawdzić w porównywarce OC (link do naszej znajdziesz w podpisie).

Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Co wpisać w kalkulatorze OC

Postprzez Filipp25 » Pn lut 04, 2019 2:31 pm

Filipp25 napisał(a):i wybrałem AXA Direct.

Wszystkie inne propozycje sprawdzone także pytanie nadal aktualne :)

Powrót do Ubezpieczenie OC