Zarejestruj

Gdzie najtańsze OC aktualnie? Wasze opinie?

Forum o ubezpieczeniach OC (Odpowiedzialności Cywilnej) pojazdów. Gdzie znajdziemy aktualnie najtańsze ubezpieczenie OC? Jak będzie jego koszt? Jaką firmę wybrać? Porady i opinie.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Re: Gdzie najtańsze OC aktualnie? Wasze opinie?

Postprzez intense » Cz lip 20, 2017 7:30 am

Gdzie obecnie mogę wykupić najtaniej OC+NNW+ pakiet szyby?
Chcę ubezpieczyć swoje auto. Mam zniżki -60%

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Postprzez Ubea » Cz lip 20, 2017 8:35 am

Dla każdego kierowcy najtańsze OC może być w innym towarzystwie, dlatego zachęcamy do skorzystania z kalkulatora (link do naszego znajdziesz w podpisie), gdzie policzysz, kto ma dla Ciebie najtańszy pakiet OC+NNW. Po sprawdzeniu tego, możesz zamówić rozmowę telefoniczną z wybranym ubezpieczycielem, by dopytać się jeszcze o ubezpieczenie szyb.

Początkujący

Postprzez Eudiplodinium » Wt lip 25, 2017 2:58 pm

Pytanie do pośredników, których jak widzę tutaj sporo, jaki ubezpieczyciel ma ubezpieczanie OC dla pojazdów osobowych, których właścicielem jest fundacja.

Przez lata byłem właścicielem samochodu osobowego i płaciłem za OC 300-600 zł rocznie. Od co najmniej 10 lat z mojej polisy nie były wypłacane żadne odszkodowania. Rok temu sprzedałem ten samochód fundacji i nadal nim jeżdżę (fundację sam zakładałem, jestem w zarządzie) i Link4 przywalił mi 1000 zł za OC. Za kilka dni kończy się ważność tej polisy (w ciągu jej życia nie było odszkodowań) i Link4 łaskawie zgodził się przedłużyć umowę za 1360 zł.

Początkujący

Postprzez LUST » Wt lip 25, 2017 5:26 pm

Pierwsze pytanie brzmi, czy informowałeś Link4 o zmianie właściciela pojazdu (na sprzedającym ciąży taki obowiązek)? Jeśli nie, to powinieneś to zrobić i tu kolejna ważna informacja - polisa, która przechodzi na nowego właściciela (w tym przypadku na fundację) nie podlega automatycznemu wznowieniu! Także pilnuj terminu końca ubezpieczenia.

Jeśli chodzi o to jaki ubezpieczyciel wystawi OC dla fundacji, to tak naprawdę 80% towarzystw ubezpieczeniowych nie będzie miało z tym problemu. Być może oferta, którą otrzymałeś od Link4 jest już przygotowana na nowego właściciela - fundację. Jeśli na fundację nie było wcześniej żadnych pojazdów to prawdopodobnie nie posiada ona historii ubezpieczeniowej, a tym samym zniżek i stąd ta cena.

Polecam Ci ubezpieczyć auto w firmie, która pozwala zadeklarować użytkownika pojazdu. Ubezpieczającym i ubezpieczonym będzie wtedy fundacja, a dodatkowo ubezpieczony będzie również użytkownik, który pozytywnie wpłynie na składkę jeśli będzie posiadał historię ubezpieczeniową. Jeśli Ty byłbyś tym użytkownikiem, to na pewno nie byłoby to złe rozwiązanie. Odwiedź jakąś multiagencję w Twojej okolicy i zapytaj o ofertę towarzystwa Balcia / Reso. U nich można bez problemu zadeklarować użytkownika na dodatek jest to jeden z tańszych ubezpieczycieli więc myślę, że składka nie zwali z kolan. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, bo Balcia nie prowadzi sprzedaży internetowej. Dodatkowo jak będziesz w agencji, to na pewno otrzymasz kompletną ofertę, bo cena u ubezpieczycieli w dużej mierze zależy od powiatu. W jednym powiecie towarzystwo X ma super ceny, w innym powiecie to samo towarzystwo ma składki zabójcze.

Przede wszystkim nie odkładaj tego na ostatnią chwilę i więcej odpowiedzi najlepiej poszukaj w lokalnej multiagencji.

Początkujący

Postprzez LINK4Ekspert » Śr lip 26, 2017 7:54 am

Eudiplodinium,

chcielibyśmy wyjaśnić sytuację, którą Pan opisuje. Prosimy o skontaktowanie się z nami

Początkujący
Podziękował : 1 razy

Postprzez juzekwrc » Wt sie 22, 2017 5:00 pm

Szukasz najtaniej? http://agens.pl/vp-fs i już nie musisz. Zapraszam do skorzystania z pierwszej w polsce aukcji ubezpieczeń. Tutaj to nie ty szukasz dla siebie najtańszego ubezpieczenia, ale to agenci ubezpieczeniowi z całej polski będą starać się Ci zaproponować najtaniej w otwartej przez ciebie aukcji. Zapraszam do wypełnienia prostego formularza na stronie http://agens.pl/vp-fs a aukcja zostanie założona. W kolejnych krokach będziesz na bierząco informowany w mailach i poprzez zalogowanie się do panelu administracyjnego. Masz gwarancje że nie będą do Ciebie wydzwaniać przedstawiciele - twoje prywatne dane są udostępnione Agentowi, tylko po zaakceptowaniu oferty przez Ciebie.

Początkujący

Postprzez bob21 » Śr sie 30, 2017 1:59 pm

Na wysokość składki oc wypływa naprawdę wiele czynników (np. tu można przeczytać o tym więcej: http://hintigo.pl/artykul/gdzie-znajdziemy-najtansze-oc-w-2017-roku/)
Dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić gdzie można dostać najtańsze oc. Więc przede wszystkim trzeba porównywać oferty.
Można skorzystać z porównywarek. Teraz jest ich całkiem sporo, bo każda sytuacja jest inna, nawet dla tego samego auta i profilu kierowcy składka może być inna bo inne miasto na przykład. Więc nie ma łatwych odpowiedzi

Początkujący

Postprzez jumbo » Pn wrz 25, 2017 9:37 am

też się zastanawialiśmy z mężem jakie oc wybrać bo tych firm jest teraz cała masa i koleżanka podpowiedziała mi że warto sobie sprawdzić na porównywarce internetowej, wpisujesz wszystkie dane auta i ci wyskakuje najlepsze rozwiązanie dla ciebie

Początkujący

Postprzez Sierrafan » Pt wrz 29, 2017 2:32 pm

Witam, szukam jak najtańszego ubezpieczenia, kupiłem Forda Sierre z 92 roku silnik 2.0 jest zrobione że współwłaścicielem jest ojciec, no ja zniżek żadnych nie mam i w sumie to moja pierwsza zabawa z ubezpieczalniami. Ktoś coś poradzi? Auto ogólnie jeździć dużo nie będzie, bo wziąłem je do grzebania w silniku i ćwiczenia blacharki, więc będzie więcej stało niż jeździło po ulicach.

Doradca
Podziękował : 2 razy

Postprzez Ubea » Pn paź 02, 2017 6:32 am

Sierrafan napisał(a):Witam, szukam jak najtańszego ubezpieczenia, kupiłem Forda Sierre z 92 roku silnik 2.0 jest zrobione że współwłaścicielem jest ojciec, no ja zniżek żadnych nie mam i w sumie to moja pierwsza zabawa z ubezpieczalniami. Ktoś coś poradzi?

Zapraszamy do skorzystania z darmowego kalkulatora OC (link znajdziesz w podpisie). Po wypełnieniu formularza od razu otrzymasz propozycje składek od różnych ubezpieczycieli. Jeżeli któraś oferta przypadnie Ci do gustu, będziesz mógł też od razu zakupić wybraną polisę online lub zamówić kontakt telefoniczny.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ubezpieczenie OC