Zarejestruj

Właściciel / Współwłaściciel

Forum o ubezpieczeniach OC (Odpowiedzialności Cywilnej) pojazdów. Gdzie znajdziemy aktualnie najtańsze ubezpieczenie OC? Jak będzie jego koszt? Jaką firmę wybrać? Porady i opinie.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Właściciel / Współwłaściciel

Postprzez traance3307 » N lis 18, 2018 5:55 pm

Cześć. Zanim przejdę do konkretów opowiem wam moją sprawę. Mam 24 lata i zamierzam kupić na dniach samochód marki Citroen C5 2.0 Diesiel. Zawsze jak kupowałem samochód to umowa i OC było na mame. Nigdy nie byłem współwłaścicielem na cokolwiek. Chce kupić samochód ale teraz nie będę mógł wziąć na mame samochodu. Byłem w jednej ubezpieczalni i pewna pani i pan powiedzieli żebym wziął sobie na dziadka i zrobił jego właścicielem. Aa i jeszcze skutera przepiszemy na mnie żeby leciały jakieś zniżki. Kolega za to powiedział żebym zrobił współwłaściciela na samochód i zapłacę więcej za oc ale zniżki będą już mi leciały.
Powiedźcie proszę co się bardziej opłaca zrobić

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Doradca reklama

Podpowiadam

Doradca
Podziękował : 2 razy

Re: Właściciel / Współwłaściciel

Postprzez Ubea » Pn lis 19, 2018 7:22 am

Zapraszamy na kalkulator OC (link znajdziesz w podpisie). Za darmo wyliczysz jakie OC będzie w przypadku, kiedy dziadek będzie jedynym właścicielem i jakie będzie wtedy, kiedy dziadek będzie współwłaścicielem razem z Tobą.
Jak będziesz już to wiedział, będziesz mógł ocenić, czy różnica jest jakaś bardzo dotkliwa czy też nie.

Powrót do Ubezpieczenie OC