Zarejestruj

Wypowiedzenie pilisy OC przy niezbyciu samochodu

Forum o ubezpieczeniach OC (Odpowiedzialności Cywilnej) pojazdów. Gdzie znajdziemy aktualnie najtańsze ubezpieczenie OC? Jak będzie jego koszt? Jaką firmę wybrać? Porady i opinie.
Początkujący
Podziękował : 0 razy

Wypowiedzenie pilisy OC przy niezbyciu samochodu

Postprzez sunriser90 » So wrz 23, 2017 3:13 pm

Witam,
czy można wypowiedzieć polisę OC samochodu miesiąc po automatycznym przedłużeniu na kolejny rok? bo zapomniałem złożyć wypowiedzenie przed końcem poprzedniej polisy, a chwilowo przebywam zagranicą i moje auto będzie stało kilka miesięcy nie użytkowane, więc bez sensu żebym płacił za stanie samochodu. Może ktoś wie jak to wygląda w takich sytuacjach, przepadło i muszę już opłacić nową składkę czy mogę od tak teraz ją zerwać żeby naliczyli mi tylko ten miesiąc? z góry dziękuje za pomoc

Doradca reklama

Podpowiadam

Początkujący

Re: Wypowiedzenie pilisy OC przy niezbyciu samochodu

Postprzez Andrzej7011 » Wt gru 05, 2017 7:00 pm

Pewnie musiałbyś autko wyrejestrować, żeby coś takiego zrobić. Ich nie interesuje czy jeździsz.

Początkujący

Postprzez karrolo2 » Pt gru 22, 2017 6:03 pm

teraz nic nie zrobisz w polsce auto nie moze stac bez aktualnej polisy oc inaczej moze zabrac sie za ciebie UFG a wtedy bedzie drogo i bez tłumaczen... z tego co sie orietuje polisy nabyte wraz z autem wygasaja samoczynnie wiec upewnij sie ze posiadasz polise.. a jesli w jakis sposob ubezpieczalnia nazuciła Ci swoja składke ktora Ci nie odpowiada to przepisz na kogos auto i wtedy kombinuj ;)

Początkujący

Postprzez Kogut88 » N sty 07, 2018 10:33 am

JEŻELI poprzednia polisa wznowiła się automatycznie i JEŻELI pojazd jest zarejestrowaną osobówką to prawo jest jasne. Musi mieć OC, za które trzeba zapłacić.

A jeśli

poprzednia polisa NIE WZNOWIŁA się, ale pojazd jest zarejestrowaną osobówką to radzę pilnie wysłać wniosek ubezpieczenia.

Powrót do Ubezpieczenie OC